Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ayça canım sen nasıl tedaviler uyguluyorsun şimdi listede gördüm tüp tıkanıklığı bu tv deki adam yani kanal 7 de nur ertürk ün programındaki adam böğürtlen kökünün tüp tıkanıklıklarına da iyi geldiğini söyledi ayrıca bizim bir akrabanın gelini vardı olmuyordu dr a gitti ikisi değilsede biri tıkalıydı tüpünün sanırım ondan sonra kayınvalidesi ona bişi yapmış ve hamile kaldı allahın izniyle annemin sölediğine göre bu ebegümeci buharıydı bi sorarım yine anneme

evet canım tıkanıklık var ikiside tıkalı tamamen bir tedavi uygulamıyorum dr yapılacak bişi yok dedi tüpbebek dedi bende ibrahimsrac oglununsitesine mail attım cevap olarak brokoli kürünü önerdi ona basladım bide böğürtlen kökü içiyorum işte

bu arada yaşım 27 son adet tarihim 25 eylül 2009
şu anda düzenli yumurtluyorum

bunları unutmusum yazmayı pardon

Arkadaşlar bundan 1,5 sene önce boş gebelik yaşamıştım.Hiçbir problem olmasına rağmen 1 sene hamile kalamadım.Sonra bitkisel bir karışımı önerdiler.Böğürtlen kökünü 1 bardak suyla kaynatıp günde 2 kere içtim. 21 günlük bir kürdü.Bunun yanında 2 bardak suyla inciri kaynayıp havuç parçaları ile soğutup içtim. 21 gün.ışe yaradı .Şu anda 18 haftalık hamileyim.Deneyin umarım sizdede işe yarar.Allah isteyen herkese versin.

kızlar bu sitede başka bir topikten alıntıdır

canım slm tebrıkler. allah kucagınada almayı nasıp etsın bende hamıle kalamıyodum bögurtlen köku ıctım 10 gun gunde bir bardak ve o ay hamıle kaldım gercı olumsuzluk yasadım ama okunuyu acmıyorum dedıgın gıbı bögürtlen köku keısnlıkle ve keısnlıkle ise yarıyor inciride duydum onuda sadece yemistim. iyi bak kendine ....

tekrar alıntıdır

slm kızlarr bende aktarda bulamadım şu böğürtlen kökünü ama annem haftaya memleketten geliyo ona söledim o getirecek. umarım benimde olur. benim sorunumda iğneyle korunmadan dolayı zaman geçmesine rağmen yumurtlama sorunum var hemde adet olmuyorum ama şu böğürtlen kökü kürünü bi deneyecemm nasıl kuzunaz iyi geliyomu gerçekten çünkü çok umutlandumm bu küree

sağol canım,
dün izinliydim sayfa ne kadar hızlı ilerliyor maşallah :)

evet canım tıkanıklık var ikiside tıkalı tamamen bir tedavi uygulamıyorum dr yapılacak bişi yok dedi tüpbebek dedi bende ibrahimsrac oglununsitesine mail attım cevap olarak brokoli kürünü önerdi ona basladım bide böğürtlen kökü içiyorum işte

hadi canım ya inşallah allah yardımcın olurda açılır tüplerin tüp bebeğe gerek kalmadan olur ama ne yapıcaksın gerekiyorsada tüp yaptıracaksın başka bunun için allah sana maddi manevi güç versin canım inşallah kürlerin faydalı olur canım

hadi canım ya inşallah allah yardımcın olurda açılır tüplerin tüp bebeğe gerek kalmadan olur ama ne yapıcaksın gerekiyorsada tüp yaptıracaksın başka bunun için allah sana maddi manevi güç versin canım inşallah kürlerin faydalı olur canım

sagol.yaz bası baslayacagız tedavıye bakalım Allahın izniyle bu arada da bos durmuyorum kürler falan işe yarar insallah

slm kızlarr bende aktarda bulamadım şu böğürtlen kökünü ama annem haftaya memleketten geliyo ona söledim o getirecek. umarım benimde olur. benim sorunumda iğneyle korunmadan dolayı zaman geçmesine rağmen yumurtlama sorunum var hemde adet olmuyorum ama şu böğürtlen kökü kürünü bi deneyecemm nasıl kuzunaz iyi geliyomu gerçekten çünkü çok umutlandumm bu küree

canım valla ben hamile kalmadım ama geçen ay yumurtlamam oldu ve adetim çok geldi kalın kalın siyah parçalar halinde buda rahmi kuvvetlendirdiğine inandım ve iltihap söktüğüne kesin inandım hayatımda ilk defa böyle akıntılarım oldu iğrenmezseniz akıntının nasıl olduğunu da anlatırım ama bayağı yoğundu çok yoğun dedim ya mantar akıntısı değil enfeksiyonel akıntılar gibi kaşıntılı kokulu da değildi ama çok geldi hep öğle saatlerinde sarıya dönük şeffa yada beyaz ama yapışkan sıvılardı ve ben adetime 2 kala başladı ağrılarım adetimin ilk günü dahil öldüm sancıdan aciledydim 2 gece dr lara kanamamın şeklini anlattım filan araştırıldı sabaha kadar ama düşük filan değildi ayrıca vücudumda herhangi bir sebebe bağlı bir kanama varmı diyede kan alıp bir test yaptılar her şey normaldi ve adetime 2 gün kala çok sancılarım oldu dr a gittim dedim ya acile orda kan sayımıma baktılar burada WBC diye bir şey vardı bunun referan aralığında en yüksek sınır 11,00 iken bende 20,16 gibi çıktı bu yüzden baya araştırdılar idrarda filan iltihap vs yoktu alttan kontrol edildi öle bariz bi iltihap rahim ağzı yarası filan bişi yok dediler bu WBC denilen şeyi araştırdım beyaz kan hücreleriymiş ve fazla olduğunda vücutta bir enfeksiyon olduğunu gösterirmiş sonra adet olunca sancılarım devam etti ve bu şekilde kanamam olunca tekrar acile gittiğimde kan sayımına bakıldı yine 13 e düşmüştü sonra en son sabah 7 de hastaneden çıkarken kontrol için tekrar bi test daha yapıldı ve bu WBC yine düşmüştü 11 olmuştu dr a sordum ona takılma dedi ama ben adetimden önce ve sonrasına bakılırsa adetle birlişkte vücuttaki enfeksiyonlarımı da attığımı düşünüyorum yada adetim yaklaştığı için bu WBC yükselmdi oluncada düştü bilemiyorum dr yinede bana fitil ve antibiyotik verdi

canım valla ben hamile kalmadım ama geçen ay yumurtlamam oldu ve adetim çok geldi kalın kalın siyah parçalar halinde buda rahmi kuvvetlendirdiğine inandım ve iltihap söktüğüne kesin inandım hayatımda ilk defa böyle akıntılarım oldu iğrenmezseniz akıntının nasıl olduğunu da anlatırım ama bayağı yoğundu çok yoğun dedim ya mantar akıntısı değil enfeksiyonel akıntılar gibi kaşıntılı kokulu da değildi ama çok geldi hep öğle saatlerinde sarıya dönük şeffa yada beyaz ama yapışkan sıvılardı ve ben adetime 2 kala başladı ağrılarım adetimin ilk günü dahil öldüm sancıdan aciledydim 2 gece dr lara kanamamın şeklini anlattım filan araştırıldı sabaha kadar ama düşük filan değildi ayrıca vücudumda herhangi bir sebebe bağlı bir kanama varmı diyede kan alıp bir test yaptılar her şey normaldi ve adetime 2 gün kala çok sancılarım oldu dr a gittim dedim ya acile orda kan sayımıma baktılar burada WBC diye bir şey vardı bunun referan aralığında en yüksek sınır 11,00 iken bende 20,16 gibi çıktı bu yüzden baya araştırdılar idrarda filan iltihap vs yoktu alttan kontrol edildi öle bariz bi iltihap rahim ağzı yarası filan bişi yok dediler bu WBC denilen şeyi araştırdım beyaz kan hücreleriymiş ve fazla olduğunda vücutta bir enfeksiyon olduğunu gösterirmiş sonra adet olunca sancılarım devam etti ve bu şekilde kanamam olunca tekrar acile gittiğimde kan sayımına bakıldı yine 13 e düşmüştü sonra en son sabah 7 de hastaneden çıkarken kontrol için tekrar bi test daha yapıldı ve bu WBC yine düşmüştü 11 olmuştu dr a sordum ona takılma dedi ama ben adetimden önce ve sonrasına bakılırsa adetle birlişkte vücuttaki enfeksiyonlarımı da attığımı düşünüyorum yada adetim yaklaştığı için bu WBC yükselmdi oluncada düştü bilemiyorum dr yinede bana fitil ve antibiyotik verdi
tşkr ederim canım cvbn için şimdi dahada bi umutlandım biliyomusun..peki nezamandan beri kullanıyonn bu kürüüCADIARZU

GÜnde kaÇ kere bır de aÇ mı tok mu
keÇıboynuzu kÜrÜ ıle aynı anda uygulanır mı

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston), polenbal, tarçınçörekotu, bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|şuan soğan suyu-böğürtlen kökü ve bl-tr-çrk karışımına başlayacak|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |tesbih var ve 41 yasine başlayacak
6|prlanta|21|12.09.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|10.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasin,meryem suresi ve tasbihlere başladı
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak
9|Eti_puf|27|06.10.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 06.11.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|bels41|27| 26.09.2009|oligosperm|çakşırotu ve keçiboynuzu |23.10.2009|presed(sperm için jel)|yumurtlama düzenli|kenzül arş(kadeh duası)
11|ayferrr|21| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
12|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
13|Kelebekafyon|22| 22.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |19.10.2009|ilaç kullanmıyorlar|yumurtlama düzenli|41 meryem süresi okuyacak
14|zeyn77|32| 11.09.2009|yumurtlama bozukluğu ve eşte sperm azlığı|baltarçınçörekotu karışımına başlayacak eşi için panax ginsengi macunu kullanıyor |15.10.2009|klomene başlayacak|ovülasyon testi ile takip edecek|tesbihe başladı
15|ayse.20|20|25.09.2009|yumurtlama bozukluğu-tembelliği|balpolenarısütü karışımı+3 çeşit ot kullandı |25.10.2009|klomen+estrofem|ilaçsız ovülasyon gerçekleşmiyor|7 gün oruç+ya şafi tesbih
16|lonelines|26|29.09.2009|eşte sperm düşüklüğü |keçi boynuzu kürü (eşi kullanıyor) kendisi incir kürü btç karışımı adaçayı yağı ve maydonoz buharı kullandı daha önce |27.10.2009|evicap,çinko,klomen,ace plus selenyum(eşi kullanıyor)|ovülasyon düzenli(3 ay ovülasyon testi ile takip etti)|4444 tefriciye-41 meryem okudu-ramazanda 7 gün oruç açarken yabari-yahalik-ya musavvir okunmuş suyla oruç açtı namazlardan sonra ya evvelü tesbih ediyor:nazar::nazar:
17|bubus|belirtilmedi|belirtilmedi|yumurtlama sorunu|eşi keçi boynuzu pekemzi kendisi incir yiyor|25.10.2009|klomen+pregnly çatlama iğnesi|dr. tarafından takip ediliyor|4444 tefriciye ve ayetel kürsi okuyor

canım ekledim seni bubus cuğum inşallah uğurlu gelir maaşallah

tşkr ederim canım cvbn için şimdi dahada bi umutlandım biliyomusun..peki nezamandan beri kullanıyonn bu kürüüCADIARZU

canım ben adetimle filan başlıyorum ama sen şimdiden başla ama nasıl söyliyim hani test yapmak için bekliyorsan içme şu an hamile olmadığından eminsen başla hemen yani bi yan etkisini duymadım ama ne olur ne olmaz ve tarifini çok defa yazdım ama ilk sayfadaki yazıma ekleyeceğim ki insanlar ordan okusun

kızzlaar merhabalar beni de eklermisiniz listeye
23 yaşındayım
sat 07.10.2009
sorun: sperm hareket azlığı ve morfoloji sorunu

kür kullanmıyoorum

adet tarihim 07.11.2009

yumurtlamam düzensiz

dualar:meryem suresine başlıcam

hadi kızlar hayırlısı inşş hepimiz hamile kalırız 1 aşılama negatif 1 tüpbebek negatif 4 ay ilğneli yumurta takibi negatif 2 kimyasal gebelik geçirdim 2 yıldır her ay bekliyoruzz
çok çok zor kızlar allah hepimizin yardımcısı olsun

canım ben adetimle filan başlıyorum ama sen şimdiden başla ama nasıl söyliyim hani test yapmak için bekliyorsan içme şu an hamile olmadığından eminsen başla hemen yani bi yan etkisini duymadım ama ne olur ne olmaz ve tarifini çok defa yazdım ama ilk sayfadaki yazıma ekleyeceğim ki insanlar ordan okusun

tamam canım çok sağol allah hepimizee inş yaşatır o duyguuu allahdaa hepimiz birden hamiş kalıyomuşuzzz ne iyi olur haa. hepimiz doğumaa falann
olmazsaa ortada bi hastahane buluruzz orda yaparızz..:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:eek:puyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

X