Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bu sonuç çok güzel sperm sayısı 145 milyon kadar yüksek olabiliyormu ben bunu bilmiyorddum 35-40 olabiliyor diye duydum da 145 milyon maşallah :nazar::nazar: benim eşimin 27 milyon hareketlilikte ileri hızlı yavaş hızlı ve yerinde hareketli olarak toıplamda %66 filandı geçen seneki testinde şimdi nasıl bilemiyorum

maşallah gerçekten allah nazardan esirgesin dahada iyisi sizlerin olsun inşallah
cnm ben geçtiğimiz bahar ayından beri taktım bu morfolojiye çünkü bi onda problem vardı gerçi hala inanmıyorum o eski dr un gönderdiği lab ın sonuclarına ama neyse günahı boynuna
sürekli araştırdım bu spermlere iyi gelen pynecogenol diye bi ilaç var gnc de(yanlıs yazmısda olabılırım) onun özünde kara üzüm çekirdeğinde olan bi madde varmış
ben eşime aldım üzüm çekirdeğini hergün büyük tatlı kaşığı ile 1 bardak suyla içirdim
keçiboynuzu pekmezi aldım her sabah ondanda içiyor keçiboynuzunun birde tozu var kahve gibi istediğin şeyin içine koyup yiyosun yada sıcak suyla karıştırıp içiyosun elimden geldiğince bunları yaptım kendimde adetin 2. günü bal-çörekotu tarcina baslıyorum klomen kullandığım için bu iki aydır yapmıyorum sadece

işte böyle çok şükür şimdilik sonuçlarımız normal inşallah bu ay nasip olur hamilelik
size sormak istediğim yumurta çatlaması normalde 14. gün hatta 17 falanda olabılır dimi??
yani bugün benim 12. günüm 15-16 arasındada küçükmü diye kafama takıldı:nazar::nazar:

maşallah gerçekten allah nazardan esirgesin dahada iyisi sizlerin olsun inşallah
cnm ben geçtiğimiz bahar ayından beri taktım bu morfolojiye çünkü bi onda problem vardı gerçi hala inanmıyorum o eski dr un gönderdiği lab ın sonuclarına ama neyse günahı boynuna
sürekli araştırdım bu spermlere iyi gelen pynecogenol diye bi ilaç var gnc de(yanlıs yazmısda olabılırım) onun özünde kara üzüm çekirdeğinde olan bi madde varmış
ben eşime aldım üzüm çekirdeğini hergün büyük tatlı kaşığı ile 1 bardak suyla içirdim
keçiboynuzu pekmezi aldım her sabah ondanda içiyor keçiboynuzunun birde tozu var kahve gibi istediğin şeyin içine koyup yiyosun yada sıcak suyla karıştırıp içiyosun elimden geldiğince bunları yaptım kendimde adetin 2. günü bal-çörekotu tarcina baslıyorum klomen kullandığım için bu iki aydır yapmıyorum sadece

işte böyle çok şükür şimdilik sonuçlarımız normal inşallah bu ay nasip olur hamilelik
size sormak istediğim yumurta çatlaması normalde 14. gün hatta 17 falanda olabılır dimi??
yani bugün benim 12. günüm 15-16 arasındada küçükmü diye kafama takıldı:nazar::nazar:

bence küçük değil olması gereken 18-22 arasında büyümesi gerekir ve 12. günündesin sen inşallah olur caım

bence küçük değil olması gereken 18-22 arasında büyümesi gerekir ve 12. günündesin sen inşallah olur caım

inş cnm yarın yine gidiyorum dr a bakalım ne olacak senin tavsiye ettiğin böğürtlen kökünü içsem geç kaldımmı artık faydası pek olmaz heralde

kuzunazcım benide listeye eklermisin eylül 25 inden beri glucophage evelit kullanıyorum eşimin %60 %50 si hareketli dedi dr bende bir yumurtalığımda 30 tane oluyomuş
bu ayın 5 inde regl olmam gerekiyodu olmadım normalde çok geç olmazdı ama ilaç sayesinde normal gelir diye düşünmüştüm yardı et lütfen yarın bi doktora gidicem hangi duaları okuyayım kür tavsiye edermisin şimdiden çok teşekkür ederim ALLAH hepimize hayırlı sağlıklı bebişler nasip eder inşallah

kuzunazcım benide listeye eklermisin eylül 25 inden beri glucophage evelit kullanıyorum eşimin %60 %50 si hareketli dedi dr bende bir yumurtalığımda 30 tane oluyomuş
bu ayın 5 inde regl olmam gerekiyodu olmadım normalde çok geç olmazdı ama ilaç sayesinde normal gelir diye düşünmüştüm yardı et lütfen yarın bi doktora gidicem hangi duaları okuyayım kür tavsiye edermisin şimdiden çok teşekkür ederim ALLAH hepimize hayırlı sağlıklı bebişler nasip eder inşallah[/QUOTE

canım bana yaşını en son adet tarihini sorununu beklenen adet tarihini uyguladığın kürleri ettiğin duaları kullandığın ilaçları filan yazman gerekiyor bir yumurtalığında 30 tane ne oluyor yumurta mı nasıl oluyor bu ilaçsızmı bu kadar yumurtluyorsun

Kızlar mrb kitapta okudum,gece 40 yasin okuyanın muradı gerçekleşirmiş ama bi gecede okumak lazım birde mümkünse 2 rekat namaz kıldıktan sonra okuyun inşallah dualarımız kabul olur...Birde böğürtlen kökü suda demlenirse hem erkek için hem kadın için hamileliği hızlandırıyormuş...

Kızlar mrb kitapta okudum,gece 40 yasin okuyanın muradı gerçekleşirmiş ama bi gecede okumak lazım birde mümkünse 2 rekat namaz kıldıktan sonra okuyun inşallah dualarımız kabul olur...Birde böğürtlen kökü suda demlenirse hem erkek için hem kadın için hamileliği hızlandırıyormuş...

inşallah herkesin duaları kabul olur ve uyguladığı kürler allahın izni ile işe yarar

bu ayın 5 inde regl olmam gerekiyodu olmadım normalde çok geç olmazdı ama ilaç sayesinde normal gelir diye düşünmüştüm yardı et lütfen yarın bi doktora gidicem hangi duaları okuyayım kür tavsiye edermisin şimdiden çok teşekkür ederim ALLAH hepimize hayırlı sağlıklı bebişler nasip eder inşallah[/QUOTE

canım bana yaşını en son adet tarihini sorununu beklenen adet tarihini uyguladığın kürleri ettiğin duaları kullandığın ilaçları filan yazman gerekiyor bir yumurtalığında 30 tane ne oluyor yumurta mı nasıl oluyor bu ilaçsızmı bu kadar yumurtluyorsun

canım ben 29 yaşındayım eylül 5 son adet tarihim her ay bikaçgün gecikmeli oluyorum şimdi benim yumurtalarım 30 tane oluyomuş ilaçsız ama birtanesi büyümeliymiş ya o büyümüyomuş
hiç kür yapmadım
duaları yasini şeriften vak_a ya hepsini okuyorum ara ara p k o var dedi dr
glucophage kullanıyorum eylül 25 inden itibaren
dün olmalıydım olmadım
regl.
:emir_bebek:

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston), polenbal, tarçınçörekotu, bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|şuan soğan suyu-böğürtlen kökü ve bl-tr-çrk karışımına başlayacak|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |tesbih var ve 41 yasine başlayacak
6|prlanta|21|12.09.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|10.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasin,meryem suresi ve tasbihlere başladı
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak
9|Eti_puf|27|06.10.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 06.11.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|bels41|27| 26.09.2009|oligosperm|çakşırotu ve keçiboynuzu |23.10.2009|presed(sperm için jel)|yumurtlama düzenli|kenzül arş(kadeh duası)
11|ayferrr|21| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
12|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
13|Kelebekafyon|22| 22.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |19.10.2009|ilaç kullanmıyorlar|yumurtlama düzenli|41 meryem süresi okuyacak
14|zeyn77|32| 11.09.2009|yumurtlama bozukluğu ve eşte sperm azlığı|baltarçınçörekotu karışımına başlayacak eşi için panax ginsengi macunu kullanıyor |15.10.2009|klomene başlayacak|ovülasyon testi ile takip edecek|tesbihe başladı
15|ayse.20|20|25.09.2009|yumurtlama bozukluğu-tembelliği|balpolenarısütü karışımı+3 çeşit ot kullandı |25.10.2009|klomen+estrofem|ilaçsız ovülasyon gerçekleşmiyor|7 gün oruç+ya şafi tesbih
16|lonelines|26|29.09.2009|eşte sperm düşüklüğü |keçi boynuzu kürü (eşi kullanıyor) kendisi incir kürü btç karışımı adaçayı yağı ve maydonoz buharı kullandı daha önce |27.10.2009|evicap,çinko,klomen,ace plus selenyum(eşi kullanıyor)|ovülasyon düzenli(3 ay ovülasyon testi ile takip etti)|4444 tefriciye-41 meryem okudu-ramazanda 7 gün oruç açarken yabari-yahalik-ya musavvir okunmuş suyla oruç açtı namazlardan sonra ya evvelü tesbih ediyor:nazar::nazar:
17|kayra_esk|29|05.09.2009|polikistikover |şu ana kadar kür uygulamadı (uygun bişi olunca uygulayacak) |belirsiz| glucophage |ovülasyon gerçekleşmiyor|yasin suresi-vaka süresi vs. okuyor
canım ben 29 yaşındayım eylül 5 son adet tarihim her ay bikaçgün gecikmeli oluyorum şimdi benim yumurtalarım 30 tane oluyomuş ilaçsız ama birtanesi büyümeliymiş ya o büyümüyomuş
hiç kür yapmadım
duaları yasini şeriften vak_a ya hepsini okuyorum ara ara p k o var dedi dr
glucophage kullanıyorum eylül 25 inden itibaren
dün olmalıydım olmadım
regl.

canım listeye ekledim seni hayırlısı olsun hakkında glucophage da vermiş sana ve sanırım 30 yakın kistik görünümünde gelişmeyen yumurtan kalmış yumurtalıklarında sana sanırım pko yu yanlış anlatmışlar kadınlar her ay bir tane yada ikizi olanlar gibi iki tane yumurtlayabilir bizde bu oluşan yumurtaalar gelişip çatlamıyor ve daha folikül iken küçük bir şekilde yumurtalıklarımız üzerinde kalıyor ve her ay bir yenisi ekleniyor bu kistçiklere bunu demiştir sana 30 a yakın var diye

bu arada ben pko luyum böğürtlen kökü kullandım geçen ay bu ayda kullanıyorum bakalım hayırlısı olsun artık

canım çok teşekkür ederim
yarın sabah ALLAHın izniyle burda iyi bi doktor var ona gidicem bana pko teşhisi koyan ilacı veren dr ankarada ankalife da teşhisinden emin olamadım bakalım hayırlısı sağolasın ALLAHım hepimize hayırlı ise birer evlat nasip etsin inşallah

yarın sabah ALLAHın izniyle burda iyi bi doktor var ona gidicem bana pko teşhisi koyan ilacı veren dr ankarada ankalife da teşhisinden emin olamadım bakalım hayırlısı sağolasın ALLAHım hepimize hayırlı ise birer evlat nasip etsin inşallah

Kayracım belirtilerin neler???
Yani teşhisi pko koymasının sebebi nedir???
Çünkü bir çok dr sadece usg görüntüsüne bile pko diyor ki değilmiş aslında!!!

iyi akşamlar kızlar bende burdayım 3,5 litre böğürtlen kökü kaynattım 250 gr aldım içmeye devam kıslar

canım pko da usg görüntüsü ve onu destekleyen hormon tahlillerin olması lazım tabi pko lu olup belirtilerini yaşamayan var ve kolayca hamile kalanda zor hamile kalanda uzun süe kalamayanda allahın işi diyelim hakkınd ahayırlısı olsun inşallah

evet ben eskişehirdeyim belirtiler hamile kalamamak biraz tüylenme adetlerimi gecikmesi
hormon testi yapmadı sadece usg

canım inşallah sonuçlarınız da temiz çıkar ama rahat ol

bu arada kıslar benimde ovülasyon testim geldi bugün adetimin 10. günündeyim bugünden itibaren yapmaya başlıyorum testi allahın izni ile yumurtlarım inşallah bişi daha var benim geçen ay çok yoğun akıntılarım olmuştu sarı böğüretlen kökü yada adaçayı yağı mı söktü bilmiyouum ama inşallah içim temizlenmiştir ve şu an fitil kullanıyorum zaten 4 tane kaldı bu akşam yarın akşam çarşamba ve perşembe akşamı sonunu kullanıcam yani en geç adetimin 13. günü bitecek fitiller bi sorun olmaz dimi kızlar zaten ben 14. gününe kadar yumurtlayacağımı sanmıyorum bu arada bişi sölicem kızlar akıntılarınızı takip edin bu çok önemli iltihap olabilir buda engel olabilir hamile kalmaya diyelimki o ay herşey normaldi normal yumurtladık vs. ama iltihaptan olmadı gerçi herşey sebeptir de dimi ama bişi daha var iltihap olan kadın ilişkiden pek fazla haz almaz bilginiz olsun ben bunuda dr dan duymuştum ayrıca doğruluğunu yaşayarak öğrendim

mrb kuzunazcım bikaç gün giremedim buraya bendede çok akıntı oluyo ada çayı yağımı kullansam nasıl kullanılıyo bilmiyorum adetime 4gün kaldı böğürtlen kökünü adet bittikten sonramı içmeye başlıyosun canım .... :hulya: herkese iyi akşamlar kızlar

yaa bu doktorların çoğu neden işlerini baştan sağma yapıyorlar. bana ankaradaki aşılama yapalım dedi bazı kan tahlilerini yaptırmamız gerektiğini.bunuda esk osmangazi tıp fak. sinde yaptırabileceğimizi söyledi ama bugün tıpa gittim biz burdaki dr çıkmadan ve gerek görmeden ordan istediler diye bu testleri yapamayız dediler başta ankarada kendi hastanelerindede yaptırabileceğimizi söylediler hepsi onlar için ticaret insanların maddi manevi durumları onlarım umurunda bile değil

X