Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

seyyal ateş ölçme yumurtlama takibi için mi?bildiğimiz dereceyle mi ölçüyosun?hangi saatlerde ölçülüyo?ne çok soru sordum :)
aycanisa,bels41 slm kızlar

evt cnm yumurta takibi için sabah 7 ve 7.30 en uygun saatlermiş ve dil aldından ölçüyorsun dijital derece ile ölçüyorum bunula hamile kalan çok kişi var bu ay bunuda deneyecegim adetin ilk günü başla ben başladım

:Saruboceq::Saruboceq:
canım soğan suyunun yani bitkisel kürlerin kesinlikle bu akıntıya etkisi var bende geçen ay yaşadığım akıntıları hiç yaşamamıştım şimdiye kadar ben bu ay adetliyken ornisid kullandım şu anda da fitil kullanıyorum 3 tane kaldı ama tertemiz yapıyor ne koku nede bişey yok ben bu anlamda bütün arkadaşları tekrar akıntılarını kontrol etmeleri için uyarmak istiyorum benim gibi önemsememezlik yapmayın dr lar kanda idrar da enfeksiyon göremediler ama akıntılarımı filan anlattım verdi hatat adet olduğumuzda en azından yumurtlama olmadan önce kendimiz bile fitil kullanabiliriz hatta adaçayı yağı bile olur ama o ay söktüğünü düşünürsek bu yağın iyice akıntı artar bendeki gibi o yüzden ikinci ay bebek ihtimali daha çoğabalabilir allah herşeye bir sebep verir inşallah çok kişi hamiş kalır

kızlar ,
benim doktorum her gün 1 saat yürüyüş yap dedi.Polikistikover'de yürüyüş çok önemliymiş.bol bol hareket yap terle dedi.hatta geçen ay polikistik bir hastam eve yürüme bandı aldı,daha tedaviye başlamadan dediğim gibi spora devam ederek hamile kaldı dedi.ben hergün yürüyemiyorum ama sizin bilginiz olsun,düzenli spor yapın yürüyüş adeti bile düzene sokuyormuş o kadar önemli yani.

selam herkese kızlar..listemiz kalabalıklaşmış....darısı hamiş listemize inşallah :))))

2,1 ml lik miktarda verdi testini doğru anlamışsın 145 milyon toplamda sperm sayısı dr güzel dedi.
% 70 ileri hızlı hareketli oda güzel
morfoloji % 8 oda normal sınırda çünkü morfoloji 1-4 arası dölleme oranı düşük, 5-14 arası normal 14 ve üzeri sorunsuz her türlü olur yani

bakalım ne olacak inşallah yeterli olur
ben kendimce şöyle bi hesap yaptım morfoloji sağlam yapıda sperm demek
şimdi % 8 oran her 100 spermde 8 tanesi normal yapıda demek.
145 milyon sperm sayısı içinde 11,6 milyon sağlam sperm demek

dr a söyledim bu hesabı doğru dedi.
artık bu kadarı yeterli allaha kaldı artık o izin verirse olacak:1hug:

41 yasine başladın ben daha okuyamadım ama arkadaşlarım okuyorlar benim için....sağolsunlar bende tefriciyeyey başlayacağım buğün yavaş yavaş okurum...allah yar ve yardımcımız olsun hepimizin....

canım inşallah işe yarar ama bununla hamile kalan derken bununla hamile kalamayanda çok ne bilim ovülasyon testi ile bitkisel kürlerle hamile kalanda çok kalmayanda aslında hamile kalanlar bunlarla değilde allahın izni le bu kürlerin veya takiplerin vesilesiyle kalıyor tedbir bizden taktir allahtan herşey birer sebep tabiki yaparsak çok iyi kimse boş oturup gökten zembille inmesini bekleyemez elimizden gelen herşeyi yapalım ama şunula kaldım bununla kaldımın en başına da allahın iznini erklersek daha iyi olur değilmi canım ne bilim ben böle düşünüyorum ve konuşurken düşünürken bile böyle düşünüyorum ki rabbim beni yanlış anlamasın diye onun varlığının ve gücünün her zaman farkında olduğumu her zaman herşeye onun sahip ve herşeyin onun emriyle olduğuna inandığımı bilsin diye

SAOL KUZUNAZ BU AY HEPSİNİ DENEYECEGİM ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN:Saruboceq:

sağol canım önerin için bencede üşüttüm ya
hiç böle olmamıştım bacaklarım bile ağrıyo

nurten canım listeye senide ekledim ama listeye eklenmek isteyen vvarsa özelden yazarsa atlamamış olurum şimdi geçmişi yice kontrol edip bakmam lazım listede yer almak isteyen varmı diye

teşekkürler canımmmmmmmm

Allah büyük canım her şerde bi hayır vardır. İnşallah bebeşin gelir sana

günaydın kızlaropuyorumnanaktan

esracıııııııımmmmmmm kıs bu topiktede karşılaştık bak
nasılsın kuşum

SAOL KUZUNAZ BU AY HEPSİNİ DENEYECEGİM ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN:Saruboceq:

Amin canım

bu sonuç çok güzel sperm sayısı 145 milyon kadar yüksek olabiliyormu ben bunu bilmiyorddum 35-40 olabiliyor diye duydum da 145 milyon maşallah benim eşimin 27 milyon hareketlilikte ileri hızlı yavaş hızlı ve yerinde hareketli olarak toıplamda %66 filandı geçen seneki testinde şimdi nasıl bilemiyorum

kıslarr acil kanal 7 yi açın bir hocamı ne böğürtlen kökünüğ erkekte kadında kullansın dedi ikisinede faydalı dedi ve yumurta oluşturucu macun hazırladı onu anlatıcak çabuk kıslar

heh şu an reklam girdi böğürtlen kökü hem sperm artırıyormuş hem kadınlarda yumurtlama sağlayıcı hamile kalmayı kolaylaştırıcı dedi kanal tıkanıklığı içiinde iyi gelir dedi dikkat edin iyi dinleyelim bakalım ne diyor ya onlarda bizdenmi görüyor acaba tarifide aynen benim verdiğim gibi ama bu yarım kiloya 6 litre değilde 400 gr a 6 litre su diyor ve yarım saat kaynatıp dolaba koyup için diyor ı macun nedir onuda öğrenicem bakalım birde adet düzensizliği için çay hazırlıyorlar dı ama dediğim gibi şimdi reklam başlasın izlicem izleyemeyenlere anlatırım

kuzunaz izledikten sonra bizimle de paylaşır mısın canım anlattıklarını ben işteyim şu an izleyemiyorum (

Son düzenleme:
kuzunaz izledikten sonra bizimle de paylaşır mısın canım anlattıklarını ben işteyim şu an izleyemiyorum (

bende işyerindeyim hayatım patronlar yok mühendis arkadaşlar var onlarda bayan kankayız yani sorun etmezler açtım koltuğa uzandım izliyordum ama reklam girdi şimdide öğle arası haberleri sanırım ama izleyince muhakkak paylaşırım yemekten önce başlasa keşke de birde bizimkiler gelmezse

kuzunazcım bende izleyemiyorum tıkanıkla ilgili bişey söylerse paylaşırmısın benimle

KUZUNAZ BENDE İŞTEYİM İZLEYEMİYORUM AMA İNTERNETTEN BAKKIM ŞİMDİ ÇİZGİ FİLİM VAR ORDA:gitme:

ben heralde sonunda açtım nur ertürkün programıydı heralde önce macunu hazırladılar ve bunun içinde diyordu kadın neyse şimdi çizgi film var bitmiş program

ben yemeğe çıkıyorum aycanisa böğürtlen kökü için tıkanıklıklara da iyi diyor

BıRDE BUNU DENEYıN BAKALIM BEN DEBEYECEYıM ALLAHIN ıZNıYLE
Kısırlık, tıbbi tedavisi yapılması gereken, yani doktor kontrolünde olunması gereken bir durum. Ama sağlığınıza zarar vermeden, doğal besinlerden de faydalanmak gerekir. Doğurganlığı artırmak, kısırlığı ortadan kaldırmak, hamile kalmak, çocuk sahibi olmak …. aslında bütün bu söylemlerdeki isteğin temeli aynı. Sorunsuzca, doğal yollardan bebek sahibi olabilemek. Hamile kalmaya yardımcı bitkilerle hazırlanabilecek bitkisel kür önerimiz aşağıda.

GEREKLı MALZEMELER :
* Bakla,
* Tere otu,
* Su,
* Karanfil tozu ve kökü,
* Bal,
* Şeker,
* Böğürtlen kökü,
Kürlerimizin hazırlanışı ve kullanım şekillerine gelince ;
* Bakla ile birlikte tere otu sıcak suda haşlanır. Süzü­lerek elde edilen posa bal ile karıştırılarak macun kıva­mına gelinceye kadar karanfil tozu ilave edilerek yoğrulur. Hazırlanan bu macundan aç karına bir çorba kaşığı yenir.
* Ayrıca elde edilen sıvıya şeker ilave edilerek şerbet kıvamına gelinceye kadar karıştırılır. Hazırlanan bu şer­betten yemekten sonra bir fincan içilir.
* Hamile kalmak isteyen kadının, adet dönemindeyken, kahvaltıdan önce karanfil tohumu alması da hamile kalmayı sağlar.
* Böğürtlen kökü suda kaynatılır. Süzüldükten sonra, elde edilen sıvı, bal ile tatlandırılarak, şurup kıvamına ge­linceye kadar yoğrulur. Hazırlanan bu şuruptan, adet dönemei süresince sabah-akşam bir çay bardağı ıÇıLıR ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…