Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

merhaba hanımlar,
ıkı yıllık evlıyım ben 2008 aralık ayında 4 aylıkken bebegım gelişimini tamamlayamadıgı için öldü. ve aralık 2008 den berı hıc korunmadık hala hamıle degılım. adet dunlerım de o gunden berı hıc degısmedı her ayın 30 dedımı gelıyodu.2 hafta önce mantar tedavısı uygulandı fıtıl kullandım 2 adet. ama hala adet gormedım ve yıne hayal kırıklıgına ugramak ıstemedıgımden test falan yaptırmıyorum öylece beklıyorumç ınsalh bu sefer olmusumdur dua edın bana. ve bır soru kullandıgım fıtıl adet gunumu gecıktırır mı?

mantar olduğun zaman canım dr mu verdi bilmiyorum ama antibiyotik kullanılmaz kandizol tarzı ilaçlar alabilirsin tek yada 2 kapsildür en fazla tabi dr sana fitilde tavsiye etmiş olabilir hiç dr a gitmedinmi bebiş için ne diyorlar

bu arada evinciğim sen bebek odasından bahsettin ya ben bunları çok beğeniyorum belki gücüm yetmeyebilir alamayabilirim ama zevk işte bende bunlara bitiyorum ya

Eklentiler

• $6-denizci-takim_8575--+--S.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 14
  • $ikizbebekodasi-4.jpg
    9,3 KB · Görüntüleme: 12
bu arada evinciğim sen bebek odasından bahsettin ya ben bunları çok beğeniyorum belki gücüm yetmeyebilir alamayabilirim ama zevk işte bende bunlara bitiyorum ya

çok güzel bunlar yaaa bende bunlara arada bakıp duruyorum işte inşallah bunları kullanıcak bu yatakta uyuyacak bebişlerimiz olur rabbimin izniyle inşallah:Saruboceq:

çok güzel bunlar yaaa bende bunlara arada bakıp duruyorum işte inşallah bunları kullanıcak bu yatakta uyuyacak bebişlerimiz olur rabbimin izniyle inşallah:Saruboceq:

ben erkek çocuğu sevdiğim için bunlar bana çok hoş geliyor ya ben denizci kıyafetlerinide çok severim bebeklerde

evet çok güzel abla ama ben hemen takım almayı düşünmüyorum alsam bile o büyüyen beşikler oluyo ya o takımlardan alırım.. ama hele bi hamiş olalımm dayanamaz alırız kesin

fıtılı doktorum verdı. ben daha 1 yılı doldurmadıgım ıcın malesef tedavıye baslamıyorlar. aralık ayından sonra bakılabılırmısım ancak... bu bekleme de benı cok sıkıyor acıkcası....

kızlar ben işlerimi bitirdim ama aşkım yolda geliyo çıkmak zorundayım bi duş alıcam sizleri rabbime emanet ediyorum kendinize iyi bakın öptüm en güzel anne adaylarıı:CüvCüv:

inşallah beklerken kendiliğinden hamile kalırsın ve sağlıklı bir hamilelik sonucu bebeğini kucağına alırsın bence en büyük etken stres sen bebeğini kaybettin bunun stresi vardı birde tabi şimdi istiyorsun takıntı haline geliyor birçoğumuzda olduğu gibi bu yüzden olmuyor olabilir bence sakin olup allaha sığınmalı dua etmeli arkadaşım başka çaremiz mi var vereliniortak

Bu güzel sayfa için teşekkürler...2 yıllık evliyim.1kez ddüşük yapyım.Bu arad herşey yolundayken adet olamamaya başladım.Doktorlar çok farklı yorumlar yaptılaR.Stres dediler,pko dediler,yumurtalık yapından dediler ve ilk aşılamada hamile kaldım ama ne yazık ki düşük oldu.4ay geçti üstünden ve tekrar deniyoruz.Adetim yoluna girdi,eşimde hiçbir sorun yok ama ben çok tedirginim.İncir kürüne başladım bu ay.Allah isteyen herkese nasip etsin ne olur...

çok geçmiş olsun canım bu arada hoşgeldin stres yapma ve inşallah en kısa zamandada bebeğini kucağına sağlıkla almayı nasip etsin rabbim hem sana hem bizlere canım

çok geçmiş olsun canım bu arada hoşgeldin stres yapma ve inşallah en kısa zamandada bebeğini kucağına sağlıkla almayı nasip etsin rabbim hem sana hem bizlere canım

Amiiiin amiiiiin :Saruboceq:
bitti mi temizliğin
Amma iş yapmışsın be kayracım akannehir

yada bilmiyorum ben normal olarak biliyorumm eğerr bişeyler bilipde söylerseniz çok sevinirim.

canım çıkmadan cevaplıyım hcg hamilelik bakılmış malesef gebe değilsin e2 östrojen bakılmış bu 0-160 arası olmalı benim genelde düşük olmasına rağmen 58,7 ama tabi sen adetli değilsin lh prolaktin fsh bunlar hepsi normal canım az fsh çok yüksek olursa menepoz derler yani hani adetini engel olucak bişi yok gibi fsh ta 5,8-21 arası filan olmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…