Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Amiiiin amiiiiin :Saruboceq:
bitti mi temizliğin
Amma iş yapmışsın be kayracım akannehir

sorma güzelim 4:30 da zor bitirdim camlar evler süpür sil çamaşı orayı ov burayı derken en som kendimi duşa attım dökülüyorum şimdi karnımı doyurayım birde kendime geleyim :bbo:

kızlar ben 28 yaşındayım6.5 yıllık evliyim ve 2 senedir bebek istiyoruz ama olmuyor. dr um sebebi belli olmayan kısırlık dedi. 1-2 ay sonra fsh hormonum yükselmeye başladı tabi hormon iğneleri ilaçları bi sürü bişey kullandım. bitkisel ilaç kullanmayı pek düşünmedim açıkçası güvenemiyordum. ama annem birgün zorla bitkisel ilaç satan bi eczaneye götürdü beni.tahlillerimide aldım gittim. bana yurtdışından gelen bi ilaç tavsiye etti eczacı. annemin zoruyla almak zorunda kaldım.ve düzenli bi şekilde kullanmaya başladım. 1 ay sonra fsh tahlili yaptırmak için dra gittim neyse ertesi gün tahlili alıp baktığımda gözlerime inanamadım doğrumu yazıyor diye bi hemşireye bile gösterdim. fsh ım normalde 12.21ken ve artmaya devam ederken tahlilde 9.12 çıktı.dr um bile şaşırdı bu olumlu gelişme karşısında. adetimin 3. günüydü ve bu sitede duyduğum ve araştırdığım bal çöreotu tarçın kürünü hazırlayıp o gün başladım. normalde 1 tane yumurtam gelişirken yumurta takibimde 5 adet yumurta geliştiği görüldü ve aşılama yapıldı 20.10.2009 tarihinde. ama maalesef ayın 30 unda adet oldum tutmadı. diyeceğim o ki ben bu bitkisel ilaçların faydasını gerçekten gördüm. dr um bile bu kadar yumurta gelişmesini hayretle karşıladı.ha diyeceksiniz ki hamile kalmamışsın ama faydasını gördüm diyorsun. evet ama bu benim için gerçekten büyük bi gelişme. hamilede kalacağım buna inanıyorum allahın izniyle. kimse bebişi olmadığı için ümitsiliğe kapılmasın lütfen önce inanın. allahım vermiyosada vardır bi sebebi. ama biz elimizden gelen çabayı göstermeliyiz. allahım isteyen herkese anne baba olmayı nasip etsin. allaha emanet olun..

kızlar ben 28 yaşındayım6.5 yıllık evliyim ve 2 senedir bebek istiyoruz ama olmuyor. dr um sebebi belli olmayan kısırlık dedi. 1-2 ay sonra fsh hormonum yükselmeye başladı tabi hormon iğneleri ilaçları bi sürü bişey kullandım. bitkisel ilaç kullanmayı pek düşünmedim açıkçası güvenemiyordum. ama annem birgün zorla bitkisel ilaç satan bi eczaneye götürdü beni.tahlillerimide aldım gittim. bana yurtdışından gelen bi ilaç tavsiye etti eczacı. annemin zoruyla almak zorunda kaldım.ve düzenli bi şekilde kullanmaya başladım. 1 ay sonra fsh tahlili yaptırmak için dra gittim neyse ertesi gün tahlili alıp baktığımda gözlerime inanamadım doğrumu yazıyor diye bi hemşireye bile gösterdim. fsh ım normalde 12.21ken ve artmaya devam ederken tahlilde 9.12 çıktı.dr um bile şaşırdı bu olumlu gelişme karşısında. adetimin 3. günüydü ve bu sitede duyduğum ve araştırdığım bal çöreotu tarçın kürünü hazırlayıp o gün başladım. normalde 1 tane yumurtam gelişirken yumurta takibimde 5 adet yumurta geliştiği görüldü ve aşılama yapıldı 20.10.2009 tarihinde. ama maalesef ayın 30 unda adet oldum tutmadı. diyeceğim o ki ben bu bitkisel ilaçların faydasını gerçekten gördüm. dr um bile bu kadar yumurta gelişmesini hayretle karşıladı.ha diyeceksiniz ki hamile kalmamışsın ama faydasını gördüm diyorsun. evet ama bu benim için gerçekten büyük bi gelişme. hamilede kalacağım buna inanıyorum allahın izniyle. kimse bebişi olmadığı için ümitsiliğe kapılmasın lütfen önce inanın. allahım vermiyosada vardır bi sebebi. ama biz elimizden gelen çabayı göstermeliyiz. allahım isteyen herkese anne baba olmayı nasip etsin. allaha emanet olun..

arkadaşım inşallah bu ay kendiliğinden hamile kalırsın sonra bize müjde vermeyi unutma ama hakkında hayıorlısı olsun ve evet bitki kürlerinin faydasını gören çok çok fazla insan var eee büyük ALLAHım her varlığı yaratırken bir derde derman olarak yaratmış bize kalansa rabbime sığınıp nimetlerinden faydalanmak

-------------------------------------------------------------------------------- pcolular ve adet olamayanlar bakmanizi tavsiye ediyorum

3 yildir ilacsiz adet olamiyordum beni taniyanlar bilir sanirim dr a gorede bole agir pcos yumurtam hic ama hic buyumuyordu yumurtlamiyordum da sonra yurtdisinda cok unlu olan bir bitki ve vitamin karisimini gordum cogu kisi adetlerinin duzene girdigini ve hemen adet olduklarini ve hami;e soluyorlardi aslinda hikayem ole bir mucizeki neyse onuda anlatirim sonra o vitamini alip icmeye basladim ilk ay adetim geldi inanamadim dedim umarin gelecek ayada olur 2 ayda adet oldum inanamadim ve 3 ay oda ayni adetim geldi bu benim icin cok buyuk birseydi cunku artik kendimi menapoza girdim diye dusunmustum 4 ay adetim gelmedi ama degisiklikler hissediyordum aniden kalktigimda sag yumurtaligimda bazen solda sancii hissettim bu ne simdi dedim her daim aciyordu sonra goguslerim acimaya basladi ama cok degil hassasti yani ve bu belirtiyi gordunuzmu bilmiyorum vajinam inanilmaz derecede yumusakti hatta esimle birgun iliskiye giremedik :) cok canim yandi bana ne oluyor dedim ama onemsemedim bekledim ve 15 gunun sonunda uzuntulu uzuntulu test yaptim test sonucun pozitifti inanamadik esimle yeni aldik onlarda pozitifi dr gittik sanirim ultrasonda gordugumuz keseydi kurt gibi bisey kucucuk eger Allah im bagislarsa cok mutlu olacagim hala saka geldigi icin kaybetme korkusu cok var ama diyorum galiba ilacimi buldum ne ictimse bir ay adet oldum olamadim cok zor gunlerdi benim icin denemenizi kesinlikle tavsiye ederim adi fertilaid googleye yazarsaniz cikar ama ingilizce birsey bunuda bazilarin yasadigi buyuk streslerden dolayi yaziyorum kendim uc yil boyunca boguldum sanki

Son düzenleme:
ben geldim iyi akşamlar kıslar kayracım hayırdır kayınvalidenler gelmeidmi

ben geldim iyi akşamlar kıslar kayracım hayırdır kayınvalidenler gelmeidmi

yok burdalardı şimdi gittiler kendi annemlerde vardı yalnızım şimdi eltimin kızı bırakmadı burda ağlaya ağlaya götürdü cimcime o ne cadı bişey ohh iyiki geldinn canım yaaa

Kadınlar & Erkekler için optimize hamile kalma şansınızı! FertilAid ® doktor onaylı, ObGyn-bereket takviyeleri doğurganlık geliştirmek ve üreme sağlığı artırmak için önerilir. Ile tüm-olmayan doğal reçete formülleri bilimsel birleşmek-bitkisel maddeler ve temel doğrulanmış vitaminler, FertilAid anlamak için üreme sağlık, destek bereket ve optimize şansınızı tanıtmak için tasarlanmıştır

FertilAid Takviyeler Kadınlar ve Erkekler Doğal Seçim Üreme Sağlığı & Sağlık için
Doğurganlık uzmanı Amos Grunebaum, MD, FertilAid tarafından düzenlendi doğurganlık birleştirir temel vitaminler, mineraller bir "Just Right" formülü ile besinleri arttırmak ve önemli antioksidanlar

FertilAid Kadınlar bu konuda. • Daha fazla bilgi edinin tam önyargı vitamin ve chasteberry (Vitex) ve kırmızı yonca çiçeği - kadın hormonal dengeyi yeniden düzenli yumurtlamaya teşvik yardımcı olmak için tasarlanmış gibi bitkisel maddeler mineral desteği ve genel üreme welness destek entegre özel bir formül özellikleri kadınlar için FertilAid içinde malzemeler ve nasıl çalışır. • Aracısız FertilAid Kadınlar doğurganlık içinde doğru seçim kadınların gebe çalıştığınız için ek genişletmektedir.

FertilAid Erkekler için, bu güvenli ve doğal doğurganlık optimize yardımcı olmak için L-Karnitin ve güçlü antioksidanlar, kapsamlı bir dizi içerir kanıtlanmış etkili formülü sunuyor. Onaylanmış klinik kurulmuş ve bilimsel araştırma, FertilAid Erkekler için temelinde formüle yanı sıra sağlıklı sperm gelişimini teşvik sperm sayımı, motilite iyileştirilmesi ve morfolojisi. • Erkekler Klinik Çalışma. • edinin için son FertilAid sonuçlarına bakın daha erkekler için FertilAid içinde malzemeleri ve nasıl çalışır. • Nedenini FertilAid Erkekler için bereket içinde doğru seçim erkekler gebe çalıştığınız için ek geliştirici bir ara.

kayracım bak bu crazyseker arkadaşın bahssettiği ilacı ingilizce sitesinden bulup çevirisini yaptım başka bilgilerde var ulaşıp çevirisini yapabilirim bi okuyalım bunu

kayracım bu fetilaid sitesinden yazıları bulup sözlükte çevirttiriyorum ama işte tam düzgün anlaşılır bir şekilde çevirmiyor

kayracım bak bu crazyseker arkadaşın bahssettiği ilacı ingilizce sitesinden bulup çevirisini yaptım başka bilgilerde var ulaşıp çevirisini yapabilirim bi okuyalım bunu

canım buldum baya okudum ama nedense yurtdışından olunca nedense tedirgin oluyorum güvenemiyorum yaaa sen ne dersin canım

Ben ne kadar şaşırtıcı ürün size söylemek istedim vardır. Kocam ve ben 6 ay için gebe için çalışıyorlardı. Son olarak, işten ve karar ikimiz için FertilAid emretti ve düzenli olarak benim 7 döngüsünün sadece 11 gün için Fertilitea içme başladı. Beri çalışıyorum ben ilk ders kitabı ovulasyon vardı. Ben ilk cevapsız gün bir gebelik testi alıp olumlu oldu! Gerçekten mucizevi! "- Tanya

ıyi haberlerim var! Sadece benim koca SA sonucu dışarı dönük iyi bilmesini istiyorum. Büyük bir gelişme oldu! 66 million kadar 33 milyon sperm sayımı,% 60% 25 anormal% 15 den% 75 ve morfoloji için ilerici dan hareket. Onun yıkamak> 20 milyon sadece 2 milyon yükseldi yüzebilirsiniz. Çok heyecanlandım ve am ürün için teşekkür etmek istiyorum. He sonra 2 buçuk ay test. Sadece ve 1000mg C vitamini günlük fertilaid aldı. Thanks once again. Biz yakında gebe umuyor! "- Janet & Gordon

buda kullanıcı yorumları ne kadar anlaşılır bilmiyorum karmakarışık cümleler oluyor çevirince

canım buldum baya okudum ama nedense yurtdışından olunca nedense tedirgin oluyorum güvenemiyorum yaaa sen ne dersin canım

sen nerden okudun kayracım bunu nasıl araştırabiliriz aynı kadınlar kulubü gibi kullanıpta paylaşan yokmudur yabancı dilin varmı canım ya senin bu bizim için önemli bişi olabilir

X