Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar bendede var oo cadı bi eltiki sormayınn . kaynanamm yok üvey kaynanam var oda kayınpederle köyde. onlar dünya tatlısı insanlarr ama eltimm cadııı bana çok yanlış yapıyoo. eşşimin annesi ölünce abisinde kalmak için istanbula gelmiş14 senedir onların yanında çalışmış çalışmış parasını getirip onlara vermişş onlarrda şimdii şerfslik yapıolar tövbe tövbe gene sinirim bozulduu..eşimde onların yanında kaldığı içinn evlenince bende onlarla kalmak zorunda kaldım. ama şimdi evim yapılıyoo 3 aya kalmazz biterr bende evime geçerimm ohh ne rahat:dance:.cadıdan kurtulurumm varya bize yaptıklarını bi anlatsam ağzınız açık kalırr bu nasıl bir mantıkdır dersiniz valla.. amaa diyorummm yaaaa sabır allahımm sabır veriyoda susuyorummm yaa sabırr diyorum 3 ay daha idare ett kızım gülçinn..

bende 1,5 yıl kayınvalidemle oturdum ve senin anlatsan ağzım açıkta kalmaz öle cahil insanlar varki tahmin edebiliyorum canım boşver ne düşün nede kafana tak onları sen

eğer öyle bişi yaparsanız istanbula gelin olmaz mı :)))

eşimin tayini çıkması lazım oda çok çok zor ayrıca istanbulda bizim fabrikadan yok heralde yada ben bilmiyorum keşşşşkeeeee şehir değiştirmeyi bile çok istedimm canımm

bende 1,5 yıl kayınvalidemle oturdum ve senin anlatsan ağzım açıkta kalmaz öle cahil insanlar varki tahmin edebiliyorum canım boşver ne düşün nede kafana tak onları sen
diyoum yaa abla ya sabırr sallamıyorumm bilee.. üzülsem bile asla onun yanında üzülmüyorum onu sevindirmiyorumm.. ya çıkarım akşam kocamlaa yaada odama çekilincee birazzmafoldumbenama sonraaaa ammaann çokta tınn diyorum

gerçekten hemde görüşmüş olurduk nen güzel olurdu bu arada hava iyi diye camlara giriştim şimdi bi mutfakla yatak odası kaldı accuk molaaaaa ama daha çok işim varr çok

inş kızlar evim yapılırsaa evimde mevlüt okutturcam allah izin verirse ozman hepinizi bi davet edecem mevlüte gelemeseniz bilee bi pazar toplucam sizii haa ona göree

diyoum yaa abla ya sabırr sallamıyorumm bilee.. üzülsem bile asla onun yanında üzülmüyorum onu sevindirmiyorumm.. ya çıkarım akşam kocamlaa yaada odama çekilincee birazzmafoldumbenama sonraaaa ammaann çokta tınn diyorum

kıs ben kocamla mutfakta oturup biraz muhabbet etsem kayınvalidem bozuluyordu geldiler yine ediyle büdü yanyana oooo neler neler biriyle tanıştırdım eşim diye bir suratı asıldı senin eşin değil benim oğlumm :dilcikar: hemende nasıl sahaplanıylar diyo böle konuşuyo aynen bende dedim ben senin oğlun olduğunu kabulleniyorum sende benim eşim olduğunu kabullensen iyi olur bu sadece sen eşimle odama çekiliyorum deyince aklıma gelen bir örnek daha neler neler ama şükür allahıma hepsi geride kaldı benden uzak arada bir görüşürüz oda tripli olur diğer gelinleri evde olduğu halde kapısını açıp bir işini görmezler benden bekler çalıştığım halde bende gitmiyorum ya tripli banada hiç işim olmaz

inş kızlar evim yapılırsaa evimde mevlüt okutturcam allah izin verirse ozman hepinizi bi davet edecem mevlüte gelemeseniz bilee bi pazar toplucam sizii haa ona göree

:roflol: canım benim sağol düşünmen yeter keşke gelseniz bende beklerim çok memnun olurum valla

kıs ben kocamla mutfakta oturup biraz muhabbet etsem kayınvalidem bozuluyordu geldiler yine ediyle büdü yanyana oooo neler neler biriyle tanıştırdım eşim diye bir suratı asıldı senin eşin değil benim oğlumm :dilcikar: hemende nasıl sahaplanıylar diyo böle konuşuyo aynen bende dedim ben senin oğlun olduğunu kabulleniyorum sende benim eşim olduğunu kabullensen iyi olur bu sadece sen eşimle odama çekiliyorum deyince aklıma gelen bir örnek daha neler neler ama şükür allahıma hepsi geride kaldı benden uzak arada bir görüşürüz oda tripli olur diğer gelinleri evde olduğu halde kapısını açıp bir işini görmezler benden bekler çalıştığım halde bende gitmiyorum ya tripli banada hiç işim olmaz
sen yine iyisin arada gidiyosun ben her akşam o suratını çekiyorum kız kendi kızı hergün yanına geliyo ben anneme gidip gelsemm bi surat yapıyoo varya sinir oluyorumm.. ama amann neysee zmaan öldürüyozz onalrdan konuşmaklaa valla

hamiş olsam ilk işim bunu almak olcak bizim burda uygun bidee 140 tl

Eklentiler

• $hauck-oyun-parki-kirmizi-mb218_607c06133385c58eb4a4ab04112426d7_r1.jpg
    $hauck-oyun-parki-kirmizi-mb218_607c06133385c58eb4a4ab04112426d7_r1.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 17
bayanlar şunlara bakın çokşkerr

Eklentiler

• $62-salincak-bucuruk-kirmizi.jpg
    $62-salincak-bucuruk-kirmizi.jpg
    24,1 KB · Görüntüleme: 14
  • $mantar-sallanir-bebek-besigi-xi1m2-2606.jpg
    $mantar-sallanir-bebek-besigi-xi1m2-2606.jpg
    33,1 KB · Görüntüleme: 14
biz yakınız abla ayşe karşıda oturuyo.ben pendikteyim sen ümraniyedesin galiba dimii.

evet canım benim ayarlarız bigün bişiler kısmet bu arada benim tımberlandlere yorum yapmadınız çok tatlılar dimi ya pembiş pembiş ama malesef ondan önce bebiş var belki kendime kısmet olmazda kızıma alırım böle pembiş pembiş botlar

evet canım benim ayarlarız bigün bişiler kısmet bu arada benim tımberlandlere yorum yapmadınız çok tatlılar dimi ya pembiş pembiş ama malesef ondan önce bebiş var belki kendime kısmet olmazda kızıma alırım böle pembiş pembiş botlar
çok güzeller ama bilmiyorum ablaa kızım olursa alırım ama ben kendim sevmiyorum tımberland başkasında görüyorum hoşuma gidiyo ama kendim alacağım zaman deniyorum vazgeçiyorum bende bebişim olsun ona alacam . allah izin verirse

ben bayıldım canım çok güzelmiş birde bende acayip bi pembe hastalığı var özellikle badi gömlek elbise pembe alırım hep çok sevdim inşallah önce kendimize sonra prenseslerimize almayı nasip eder bize rabbim:Saruboceq:

mutfağın camı bitti yatak odasına geçiyorum kızlarr siz kaynatın ben gelir okurum aralarda tabi kayınvalideler gelmezseeee

kuzucum gördünmü 6 misafirimiz var ne güzel belki aramıza katılırlar

ben bayıldım canım çok güzelmiş birde bende acayip bi pembe hastalığı var özellikle badi gömlek elbise pembe alırım hep çok sevdim inşallah önce kendimize sonra prenseslerimize almayı nasip eder bize rabbim:Saruboceq:

aminn inşş canım ablamm yaa inşş nasip eder allahım

mutfağın camı bitti yatak odasına geçiyorum kızlarr siz kaynatın ben gelir okurum aralarda tabi kayınvalideler gelmezseeee
kolay gelsinn sanaa

bu arada 500. sayfaya ulaştık kıslar vereliniortak vereliniortak :teytey::teytey::dance::hooray::enbuyukkk::sm_cool:

X