Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evinciğim günaydın çok geçmiş olsun canım ama gerçekten sen kimin aklına uydunda bu yaşta bu iğneyi kullandın kuzum ya inşallah bişiyin yoktur allah yardımcın olsun ama stres yapma bu zamana kadar her şey normaldiyse eğer bi sorun çıkmışsada halledilir
sağooll abla ama sonuçları pazartesi alcamm offf taaa neresi yaa git gel git gel.kimin aklınaa uydum özel hastahanede bi dr aklına uydumm keşke uyarsaydı benii bide bana dedikii aylık iğne vermiyimm her ay zorlanırsın falan filann yada unutursun dedii.valla bilmiyorum abla ama gerçekten bazı şeylerin strsten olmadığını anladım.demekki aklımdan nasılsa dr gitcem deyip beynmi rahatlattım bilmiyorum amaa bu neyy açık kahverengi bi leke geldi çok az ama dün akşamm.

merhaba kızlar bende size katılmaya geldim, kuzunazcım emeğine sağlık ne güzel bir topic hazırlamışsın, beni listenize eklermisin, ben sebepsiz infertiliteyim 3 yıldır bebeğim olmuyor, rahim filmi temiz, bir kaç ay klomen tedavisi, 2 kez de aşılama oldum maalesef hala olmadı eşimde de bende de hiç bir sorun yok değerlerimiz çok iyi, yumurtlama düzenli zaten 28 günde bir regl olurum hiç şaşmaz,tüp bebekden önce ara vermek istedik ve kendi haline bıraktık yaza kadar, bu arada bitkisel şeyler deneyim dedim, şu anda soğan kürü uyguluyorum bitmesine 4 gün kaldı sonra regl olcam zaten ve incir kürüne başlıcam sonra da sırayla bir sürü kür denemeyi düünüyorum :) Rabbim hakkımızda hayırlı olsaydı şimdiye kadar nasip ederdi diyorum demekki zamanı gelmemiş inşallah bu bitkiler vesile olur hepimize, bu arada bende tefriciye okuyorum

hoşgeldin canım listeye eklerim tabi de ilk sayfaya bakarsan liste orada ve gerekli bilgileri verisen bana ekletim yaş son adet tarihi beklenen adet tarihi vs. yani listeye gerekliş olna bilgileri vermen lazım ayrıca sebepsiz infertil sen kafana takmamaya çalış olurmu bence bu çok önemli birde dualar inşallah uyguladığın kürler de işe yarar

sağooll abla ama sonuçları pazartesi alcamm offf taaa neresi yaa git gel git gel.kimin aklınaa uydum özel hastahanede bi dr aklına uydumm keşke uyarsaydı benii bide bana dedikii aylık iğne vermiyimm her ay zorlanırsın falan filann yada unutursun dedii.valla bilmiyorum abla ama gerçekten bazı şeylerin strsten olmadığını anladım.demekki aklımdan nasılsa dr gitcem deyip beynmi rahatlattım bilmiyorum amaa bu neyy açık kahverengi bi leke geldi çok az ama dün akşamm.

adetin başlayacaktır da zorlanıyor işte canım hayırlısı olsun bak bende olamadım hala

kayracım ya sen şu aşılamanı bir anlatsana nasıl oldu ne ilaç kullandın kaç yumurtan oldu filan anlatırmısın

adetin başlayacaktır da zorlanıyor işte canım hayırlısı olsun bak bende olamadım hala
vallaa öle ya abla senin anlaatığın doktorrda hakkaten amahlla karıları gibii.. ya sen bikere dr sun nasıl konuşulcağını bizmi öğretcezz sana dimi. gerçi sen gene iyi dayanmışsınn..ben geçenlerde kartal araştırmada bi veznedeki kıza dalıyodumm az kalsın.

geçmiş olsun evıncım inşallah olumlu cıkar tahlil sonucların lekelenme adetin yaklastıysa ondan olabılır ilaç kullandın çünkü

kayracım ya sen şu aşılamanı bir anlatsana nasıl oldu ne ilaç kullandın kaç yumurtan oldu filan anlatırmısın

canım yumurtaların kaç tane olduğunu dr söyledimi söyledide benmi unuttum bilmiyorum klomen veya gonophane kullandım adetin 14 günü gittim pregnyl çatlatma iğnesi vurucaktı ertesi gün aşılama yapıcaktı ama pazar gününe denk geldiği için yapmadı iğneyi pzrteside 23 nisandı taa salı günü taa çarşamba yapıldı aşılamam eşinin aşılamadan önceki 3 gün perhizli olması gerekiyo aşılama olucağı gün laboratuvara sperm testini veriyo orasıda aşılamadan 20 dk önce falan veriyo ve hemen yapılıyo bi yarım saat 45 dk yatıyosun iki hafta sonra adet olmazsan test yaptırmaya gidiyosun canım

ya kıslar ya ben neden adet olamıyorum bişi söyleyin bugün 41 gün oldu

hoşgeldin canım listeye eklerim tabi de ilk sayfaya bakarsan liste orada ve gerekli bilgileri verisen bana ekletim yaş son adet tarihi beklenen adet tarihi vs. yani listeye gerekliş olna bilgileri vermen lazım ayrıca sebepsiz infertil sen kafana takmamaya çalış olurmu bence bu çok önemli birde dualar inşallah uyguladığın kürler de işe yarar

teşekkür ederim canım kafama takmıyorum eskisi gibi ben de oluruna buraktım zaten,
canım yaşım 28 sat 11 ekim beklenen adet 8 kasım herhangibir ilaç kullanmıyorum

teşekkür ederim canım kafama takmıyorum eskisi gibi ben de oluruna buraktım zaten,
canım yaşım 28 sat 11 ekim beklenen adet 8 kasım herhangibir ilaç kullanmıyorum

canım ekledim seni listeye ilk sayfada bakabilirsin inşallah uğurlu gelir allah yardımcımız olsun

merhaba kızlar bende size katılmaya geldim, kuzunazcım emeğine sağlık ne güzel bir topic hazırlamışsın, beni listenize eklermisin, ben sebepsiz infertiliteyim 3 yıldır bebeğim olmuyor, rahim filmi temiz, bir kaç ay klomen tedavisi, 2 kez de aşılama oldum maalesef hala olmadı eşimde de bende de hiç bir sorun yok değerlerimiz çok iyi, yumurtlama düzenli zaten 28 günde bir regl olurum hiç şaşmaz,tüp bebekden önce ara vermek istedik ve kendi haline bıraktık yaza kadar, bu arada bitkisel şeyler deneyim dedim, şu anda soğan kürü uyguluyorum bitmesine 4 gün kaldı sonra regl olcam zaten ve incir kürüne başlıcam sonra da sırayla bir sürü kür denemeyi düünüyorum :) Rabbim hakkımızda hayırlı olsaydı şimdiye kadar nasip ederdi diyorum demekki zamanı gelmemiş inşallah bu bitkiler vesile olur hepimize, bu arada bende tefriciye okuyorum

canım hoş geldin aramıza bende seninle aynı durumdayım aynı yaştayız bizde 3 yıldır bekliyoruz sebepsiz şimdi 2.aşılamamı oldum test tarihim 12 kasım bekliyorum..

içtiğin ilaç ne kadar zamanda etki ediyo canım ya valla sen sıkıntılandıkça olamıyosun düşünme bi bak olcan

hoşgeldin cnm günaydın valla adet olmayı hiç bu kadar çok istediğimi hatırlamıyorum bir an evvel tedavime başlamak istiyorum bu arada ilaç farlutal bittikten sonra 10 gün içinde oluyordun benimki daha bitmedi ve günde 3 tane alıyorum inşallah gelir yakın zamanda

hoşgeldin cnm günaydın valla adet olmayı hiç bu kadar çok istediğimi hatırlamıyorum bir an evvel tedavime başlamak istiyorum bu arada ilaç farlutal bittikten sonra 10 gün içinde oluyordun benimki daha bitmedi ve günde 3 tane alıyorum inşallah gelir yakın zamanda

bak ben kesin inanıyorum beyin yönetiyo rahat bırak ve düşünme ben eşime bu ay günüm gecikecek derim gecikir erken olcam derim erken olurum valla beyin vücudu yönetiyo olcaksın tabiki olcam de ve rahatla..

kızlar yaa kayınvalidemler geldi yine kalmaya şimdi eltimdeler bana gelirler kalmaya herzamanki gibi neyse veda etmeden çıkarsam kendinize iyi bakın rabbime emanet olun canım ama belki hemen gelmezlerse burdayımmmm

X