Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bak ben kesin inanıyorum beyin yönetiyo rahat bırak ve düşünme ben eşime bu ay günüm gecikecek derim gecikir erken olcam derim erken olurum valla beyin vücudu yönetiyo olcaksın tabiki olcam de ve rahatla..

tamam canım doğru söylüyorsun tabiiki olacağım :roflol:

kızlar yaa kayınvalidemler geldi yine kalmaya şimdi eltimdeler bana gelirler kalmaya herzamanki gibi neyse veda etmeden çıkarsam kendinize iyi bakın rabbime emanet olun canım ama belki hemen gelmezlerse burdayımmmm

aman kayracım ne sık geliyorlar ya sana da bir rahat yok he neden kalıyorlarki evleri uzak mı sizinm bebişiniz yok bebiş için çalışacaksınız o yüzden sizi yalnız bıraksınlar :eek:klava::eek:klava:

kızlar yaa kayınvalidemler geldi yine kalmaya şimdi eltimdeler bana gelirler kalmaya herzamanki gibi neyse veda etmeden çıkarsam kendinize iyi bakın rabbime emanet olun canım ama belki hemen gelmezlerse burdayımmmm

nıye sende kalıyorlar kı eltınde kalsınlar

aman kayracım ne sık geliyorlar ya sana da bir rahat yok he neden kalıyorlarki evleri uzak mı sizinm bebişiniz yok bebiş için çalışacaksınız o yüzden sizi yalnız bıraksınlar :eek:klava::eek:klava:

evet canım çok sık geliyorlar son bir senedir hele bıktım iyice bi bizde rahat ediyorlarmışşşş laffff nerde onlarda o ince fikir be güzelim yalnız bırakıcak offff offf çiftlikte kalıyolar normalde 45 dk uzak bize daha biz hafta sonu ordaydık şimdi onlar geldi:eek:klava::mymeka:

bu arada balkonu yıkadım çamaşır seerdimm bugün güneşli burası ne güzellll o yüzden geç cevap yazıyorum paspasları halıları silkeledim evleri süpürüp dezenfekte edicem sonra vc yi sonradaaa ben bıcı bıcı yapıcam sonra yemek yapıcam oyyy oyyy

bu arada balkonu yıkadım çamaşır seerdimm bugün güneşli burası ne güzellll o yüzden geç cevap yazıyorum paspasları halıları silkeledim evleri süpürüp dezenfekte edicem sonra vc yi sonradaaa ben bıcı bıcı yapıcam sonra yemek yapıcam oyyy oyyy

kolay gelsin canım..

ondan ilk nişanlanmadan önce bi soğudular hala sevmezler ondan kızlarındada bi gün kalırlar sonra yine bendeler:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

kayracım sen çok iyi niyetlisin belki ondan canım valla bendeiyi niyetliyim herkes kadar ama ben düşüncesizliği sevmem ve fazlada yüz veremem oldu bari gelsin birlikte otursunlar

kayracım sen çok iyi niyetlisin belki ondan canım valla bendeiyi niyetliyim herkes kadar ama ben düşüncesizliği sevmem ve fazlada yüz veremem oldu bari gelsin birlikte otursunlar

valla haklısın ben yüz verdikçe hepsi tepeme çıkıyo eltime yaptıklarım için bana herkes sen gerçekten salaksın diyolar bazen bende kendime kızıyorum ama yine kızsamda taviz vermeye devam ediyorum can çıkar huy çıkmaz derlerya o misal eltimin doğumunda 3 ablası var ne hastahaneye geldiler ne 40 gün lohusalığında gelip baktılar ben gece yarısından ertesi gün akşama kadar hastahanede bekledim ve 40 gün baktım hem bebeğine hem kendine sonra çocuğunu büyütürken çok baktım halada bakıyorum her gün bana kesin geliyo ufaklık biraz önce yine geldi kayınvalide parka götürdü şimdi ne bileyim ya evi satıp gidicez burda başka çarem yok gibi

valla haklısın ben yüz verdikçe hepsi tepeme çıkıyo eltime yaptıklarım için bana herkes sen gerçekten salaksın diyolar bazen bende kendime kızıyorum ama yine kızsamda taviz vermeye devam ediyorum can çıkar huy çıkmaz derlerya o misal eltimin doğumunda 3 ablası var ne hastahaneye geldiler ne 40 gün lohusalığında gelip baktılar ben gece yarısından ertesi gün akşama kadar hastahanede bekledim ve 40 gün baktım hem bebeğine hem kendine sonra çocuğunu büyütürken çok baktım halada bakıyorum her gün bana kesin geliyo ufaklık biraz önce yine geldi kayınvalide parka götürdü şimdi ne bileyim ya evi satıp gidicez burda başka çarem yok gibi
kızlar bendede var oo cadı bi eltiki sormayınn . kaynanamm yok üvey kaynanam var oda kayınpederle köyde. onlar dünya tatlısı insanlarr ama eltimm cadııı bana çok yanlış yapıyoo. eşşimin annesi ölünce abisinde kalmak için istanbula gelmiş14 senedir onların yanında çalışmış çalışmış parasını getirip onlara vermişş onlarrda şimdii şerfslik yapıolar tövbe tövbe gene sinirim bozulduu..eşimde onların yanında kaldığı içinn evlenince bende onlarla kalmak zorunda kaldım. ama şimdi evim yapılıyoo 3 aya kalmazz biterr bende evime geçerimm ohh ne rahat:dance:.cadıdan kurtulurumm varya bize yaptıklarını bi anlatsam ağzınız açık kalırr bu nasıl bir mantıkdır dersiniz valla.. amaa diyorummm yaaaa sabır allahımm sabır veriyoda susuyorummm yaa sabırr diyorum 3 ay daha idare ett kızım gülçinn..

kıslar hadi bırakalım bu adet olma muahabbetini filan burası bizim topiğimiz değilmi nede olsa eğlenceli bişiler bulalım yine herkes almak istediği cicileri söylesin resmini koysun bebek kıyafeti olabilir mesala ben eğer tedavi masraflarım olmasaydı bunu alırdım bayılıyorum bu renk tımberlanda

Eklentiler

• $Timberland-BAYAN-BOT-NO-36-40-1OO-ORJINAL__21268963_0.jpg
    $Timberland-BAYAN-BOT-NO-36-40-1OO-ORJINAL__21268963_0.jpg
    23 KB · Görüntüleme: 16

eğer öyle bişi yaparsanız istanbula gelin olmaz mı :)))

X