Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Arkadaşlar selam.Tüplerinde sorun olanlar içinde bir kürünüz varmı.Etraftan duyduğunuz birseyler felan.Son çare laparoskopi olacam yoksa.

canım benim bu siteden bildiğim adarıyla adetinin 5. günü acı ela yağı yani adaçayı yağını bir pamuğa dalatıp yada sıkıştırılımış pamuklar varya onlara damlatıp gece yatarken vajinaya yerleştiriyosun 3 gün falan devam ediyosun iltihap falan ne varsa söküp atıyormuş buna tüplerde dahil inş faydalı olur canım rabbim şifa versin

günaydın kuzum kusura bakma ve arkadaşlar kusura bakmayın dün annemde kalmak zorunda kaldım o yüzden akşam giremedim bu günde öğleye kadar çalışıyorum eve gidincede birsürü işlerim var temizlik filan inşallah bitirebilirsem girerim hafta sonuda gezmezsem tabi neyse kuzum senin ki bence tamamen stres kaynaklı olmuş bebeğinden dolayı ki kolay bir mesele değil ani şok yani ne bilim hatırlatmak için söylemiyorum ama 9 ay karnında taşıyıp onu beklemek zor biş iş değil yani rahim kalınlaşması yumurtlayamamak filan bunlar hep lh ve fsh ın işi bunlar dengesiz olunca progesteran ve östrojende dengesiz oluyor yumurtlam olmuyor rahim kalınlaşmıyor filan ve dediğim gibi sana anlattığım olay ben sana bunu çok önceleri bir dr un sitesinden okuduklarıma dayanarak söyledim ayrıca hani derler ya bazı kadınlar falancı üzüntüden adetten kesilmiş diye ani şoklar filan yapıyor benim eltim doğumdan sonra ani bişok yaşamış 25 yaşında menepoza girmiş şimdi 45 yaşlarında filan yani şimdi atlatmış olsan bile o zamanki üzüntü yetti sana yani ama düzelmeyecek diye bir şey yok değilmi biz inanıyoruz arkadaşım

cnm çok doğru biyeri vurguladın benimki tamamen üzüntü kaynaklı :KK43:
eşim bazen bana soruyo yaa sen çokmu kafana takıyosun çokmu üzüyosun kendini ben herkeze sölüyorum ben toparlandım bişiyim kalmadı die inanmıyolar e toparlandıysan hani nie iyileşmiyosun diyolar,doktorum dediki sen ne kadar toparlanmış olursan ol vücut etkilenmiş bi kere
evet rahim kalınlaşması ve yumurtlayamamk tamamen hormonların dengesizliğinden.doktorumda bazı kadınlar ani şok yaşadıklarında genç yaşta bile menopoza girebiliyolar dedi,neyseki hem bizler inançlı insanlarız hayrın ve şerrin Allahtan geldiğine inanıyoruz böylece üzüntümüz biraz olsun hafifliyo birde ben erken davrandım tedavimi oluyorum bide relax olmaya çalışıyorum inşallah eski sağlığıma kavuşacağıma inanıyorum
tabi destekleriniz sayesinde tekar saol kardeşim...

Merhaba kuzunazcııııım
Sesim soluğum çıkmıyor ama takipdeyim
Belki tecrüben vardır diye soruyorum canım .
ıki faz var ya yumurtlamak için 1. ovuluasyon fazü 2. luteal faz diye
benimkisi adetin ikl günü yani ovuluasyon fazda bu adet döneminde benim progestronum 1.40 gibi çıktı
Yumurtlama oluyor mu acaba??

Bi de sen bal tarçın çörek otu kullandın mı hiç
Bazı sitelerde sadece adet döneminde kullanmak gerekiyor diye
Tıpkı klomen gibi kullanılması gerkiyormuş bilgin var mı canım???

Öptüüüm kocamaaaan

cnm ben onu geçen ay kullandım ama doktora gitmedim yumurtalar üzerinde bi etkisi oldumu bilmiyorum... adet oldum ama
bu ay adetin 5inci günü gene klomen başladım onunla birliktede çörekotu,bal,tarçın vede bal,polen arısütü karışımı başladım kuzunaz'ında dediği gibi gıda takviyesi olarak yani her gün düzenli yemiyorum aklıma geldikçe ağzıma atıyorum bi tane
ilacım bitti bugün adetin 10uncu günündeyim 12inci günü yani salı günü yeni doktoruma gideceğim bakalım bu sefer yumoşlar ne alemde olacak mrk ediyorum gelişmeleri yazarım size dua edin nolurrr...

Son düzenleme:
aaa kimse yokmu yaa ben yanlız kaldım tabii pazar günü ya kocalarınız evde benimki yok napayım :KK43:

aaa kimse yokmu yaa ben yanlız kaldım tabii pazar günü ya kocalarınız evde benimki yok napayım :KK43:

merhabalar herkese ve sana arkadaşım nasılsın ya bende bugün pazar olunca evi temizledik ablamla (bzdeydi) sonra eşimle onu evine bıraktık geldim terziye 2 tane pantolonum vardı boyunu kısaltmak için terziye verdim sonra kuaföre gittim ağdaya (ama öldüm resmen işkenceydi pko ve tüy nefret ediyorum bu ikisinden) şimdi evdeyim ablamla bazı küçük halıları silkelemiştik ama herşeyi süpürme toz alma işleminide bitirdik ama yerleri silmeden çıktık eşimin işi vardı neyse gelince yerleri sildim halıları serdim makineye çamaşır atım ve kendimide buraya attım ama ben gelincede siz yoksunuz e haklısınız tabi kimse yokken durulmuyor bu arada dualarımız seninle hepimizin duaları birbirimize zaten allah kabul etsin

merhaba arkadaşlar ( kuzunaz) arkadaşın yazılarına bayıldım taktir ettim çok azimli gerçekten bende çok uraşıyorum hayıt kullanıyorum faydasınıda gördüm şimdi yumurtlama için uraşıcam bana dua edin rabbim hepimizin isteğini duasını kabul etsin hayırlı hayırlı tez zamanda amiin:emir_bebek::ecrin_bebek:

teşekkür ederim arkadaşım sağol allah dualarını kabul etsin burda hepimiz aynıyız canyoldaşıyız yolumuda aynı hedefimizde inşallah tez zamanda kavuşuruz hedefimize bebeğimize

cnm ben onu geçen ay kullandım ama doktora gitmedim yumurtalar üzerinde bi etkisi oldumu bilmiyorum... adet oldum ama
bu ay adetin 5inci günü gene klomen başladım onunla birliktede çörekotu,bal,tarçın vede bal,polen arısütü karışımı başladım kuzunaz'ında dediği gibi gıda takviyesi olarak yani her gün düzenli yemiyorum aklıma geldikçe ağzıma atıyorum bi tane
ilacım bitti bugün adetin 10uncu günündeyim 12inci günü yani salı günü yeni doktoruma gideceğim bakalım bu sefer yumoşlar ne alemde olacak mrk ediyorum gelişmeleri yazarım size dua edin nolurrr...

İnşaaalllaaaah hayırlı sonuçlar alırsın
Rbbim şifalar versin hepimize:Saruboceq:
Bekliyoruz güzel haberlerini

Arkadaşlar selam.Tüplerinde sorun olanlar içinde bir kürünüz varmı.Etraftan duyduğunuz birseyler felan.Son çare laparoskopi olacam yoksa.

canım adaçayı yağı kullanıyorlar evet ben birde bu ebegömeci diye bir otla katnatılan su buharına süt maydonoz buharına filan oturduklarını duydum birde hakiki zeytinyağı ve yumurta sarısını pamuğa döküp alttan tampon olarak verdiğini duydum bunuda dün ablam anlattı kendi eltisinin ablasının çocuğu olmuyor ve teyzesi ebeymiş ve bu kıza yaptırmış bunu tabi hamile değil ama adanalı bir abla vardı ona adanada köylerinde bunu bir ebe yaptırmış ve ikizleri var 15 yaşında ama ben tam olarak nedir ne değildir bilemiyorum karnından aşağıya bişiye gömdüğünü filan anlatıyordu bana çok değişik bir yöntem geldi yani ben duyduklarımı söylüyorum hiç rahim filmi çektirmedim tüplerim ne durumda onuda bilmiyorum ama ben kullanmadım sadece adaçayı yağını 3 gün kullandım ama sebebi nedir bilmiyorum (böğürtlen köküde iltihab söküyor diyorlardı ) ama çok akıntılarım oldu adet olana kadar ve ilk defa sarı akıntılarım oldu dr iltihab olmadığını tahlillerimin temiz çıktığını filan söyledi am yinede antibiyotik verdi istersen kullan dedi kullandım adetliyken yani bu akıntıların sebebi adaçayı yağımıydı böğürtlen kökümüydü bilmem ama bu yaşıma kadar ilk defa gördüğümü söyleyebilirim inan

merhabalar herkese ve sana arkadaşım nasılsın ya bende bugün pazar olunca evi temizledik ablamla (bzdeydi) sonra eşimle onu evine bıraktık geldim terziye 2 tane pantolonum vardı boyunu kısaltmak için terziye verdim sonra kuaföre gittim ağdaya (ama öldüm resmen işkenceydi pko ve tüy nefret ediyorum bu ikisinden) şimdi evdeyim ablamla bazı küçük halıları silkelemiştik ama herşeyi süpürme toz alma işleminide bitirdik ama yerleri silmeden çıktık eşimin işi vardı neyse gelince yerleri sildim halıları serdim makineye çamaşır atım ve kendimide buraya attım ama ben gelincede siz yoksunuz e haklısınız tabi kimse yokken durulmuyor bu arada dualarımız seninle hepimizin duaları birbirimize zaten allah kabul etsin

meraba cnm ben iyiyim valla kocam pazar günleri çalıştığı için bende anneme geliyorum ense yapıyorum:)
oh maşşallah baya temizlik yapmışsınız valla benimde halılar duruyo öle her ay hamilelik korkusuyla silemiyorum yıkama fabrikasına vercem artık
ya bendede tüylenme yoktu hormon ilaçlarından sonra çoğaldı sinir oluyorum

meraba cnm ben iyiyim valla kocam pazar günleri çalıştığı için bende anneme geliyorum ense yapıyorum:)
oh maşşallah baya temizlik yapmışsınız valla benimde halılar duruyo öle her ay hamilelik korkusuyla silemiyorum yıkama fabrikasına vercem artık
ya bendede tüylenme yoktu hormon ilaçlarından sonra çoğaldı sinir oluyorum

kesinlikle ya bendede sonradan bu kadar çoğaldı çenelerimdede çıkıyor ama 2 ablam var onlarda çok çıkıyor çenelerinde bende o kadar değil ben çünki çok fazla oynamıyorum ağdayla filan 3-4 tane çıkıyor koparıyorum elimle veya cımbızla arada çok zor ya bu sen yine iyisin bu pko dah açok sendrom yaşatıyor insana

evet çenemde fln yok öyle,ama tedavilere başladıktan sonra vücudumda çoğaldı baya çok sinir oluyorum karınca yağı varmış denedinmi hiç

evet çenemde fln yok öyle,ama tedavilere başladıktan sonra vücudumda çoğaldı baya çok sinir oluyorum karınca yağı varmış denedinmi hiç

eltim denedi ilk önceleri geç çıkardığını söylüyordu şimdide diyorki o kremden dolayı çoğaldı tüylerim ,normalde o kadar tüysüz bi kadınki benim yerimde olsa ne olur acaba

krem değilde karınca yağının kendisi kullanmak lazım benim rahmetli babannemin bikini bölgesi denilen malum bölgede hiç yokmuş bebekken köyde ona karınca yuvasından karınca yumurtalarını alıp sürmüşler bi dahada çıkmamış

krem değilde karınca yağının kendisi kullanmak lazım benim rahmetli babannemin bikini bölgesi denilen malum bölgede hiç yokmuş bebekken köyde ona karınca yuvasından karınca yumurtalarını alıp sürmüşler bi dahada çıkmamış

hımmm canım valla bana karıncanın yumurtasıda yağıda fayda etmez gibi geliyor :roflol::roflol: of bugün çok canım yandı ben hep ağda yaptırırım ama en son kıl dönmeleri oluyordu ve jilet kullanmamı söylediler bunun için bend eyaptım ve jiletten sonra çok acıyacak korkusuyla gidemedim ağdaya ve uzamıştı birde ay ay ay sorma valla çok zordu ilk defa bu kadar acıdığını hissettim birde kökler kalınlaşmış sanki vücudum tüyleri besliyor :roflol: gerçi saçlarımda dökülüyor ama bu konuda büyük konuştum sanırım eskiden şu saçlarım biraz dökülsede azalsa derdim şimdi eşim diyorki iyiki sen kel kalmıyorsun o kadar saçım dökülüyor ama maaşallah hala gür ve canlı ama eskisi kadar çook değil eskiden inanılmazdı toplayamıyordum hala daha her toka benim saçımı toplamıyor yani sonuç olarak bu hormanel bir bozukluk tan kaynaklanıyor

bu arada bunun içinde sabah akşam taze nane yenmesi gerekiyormuş tüylerin azalması için yani

bu arada arkadaşlar kürler nasıl gidiyor dualar nasıl gidiyor

X