Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

rica ederim canım önemli değil
bende öyle yapıyorum yemek yaparken falan hep tesbih elimde
evde her boş anımda 100 defa Allahın isimlerini çekiyorum
siz nasıl yapıyosunuz diye merak etmiştim kaydirigubbakcemile5

bunu bana eşim anlatmıştı eskiden hatırladığım kadarıyla anlatayım bir gün sanırım eğer yanılmıyorsam musa peygamberdi yine neyse adamın biri dağdan aşağıya kendini devirip duruyormuş yani aslında ibadet etmeye çalışıyor bilmiyor ya neyse peygamber soruyor ne yapıyorsun diye oda anlatıor ibadet ediyorum bilmiyorum diye filan neyse namaz kılmayımı ne öğretiyor filan ve gidiyor peygamber ama denizin üzerinde yürüyerek gidiyor ve bu çoban arkadından koşuyor bişi sormak için bu ibadetle ilgili peygambere yetişiyor ve bu nasıl olacaktı bir daha söylermisiniz diyor ve peygamber bir bakıyorki çoban onun peşinden denizin ortasına kaadr koşmasına rağmen ayakları ıslanmamış ve cevap olarak deöiş ki peygamber sen sen bildiğin gibi yap ibadetini yani karışık anlattım bişraz ama adam öyle içten etmiki ibadetini ve bunu bilmediği için dağdan aşağı yuvarlanarak yapmış ama tıpkı o peygamber gibi denizin üzerinde ayakları bile ıslanmadan koşmuş yan, demek istediğimi anlamışsındır sayı filan bir yerde önemli değil önemli olan ne kadar içten inanarak ettiğimiz ama tabi elimizdne geldiği kadarda çok olmalı

ne güzel önümüzdeki ay bende tüp bebek tedavisi olacağım 7 senelik evliyim.ben bu topikte bir şey okudum 4444 tane okunacak dua hakkında biz eşimle ikimiz okusak olur mu banada yardım birde ben ameliyat oldum komşumuz gelmiş 9 ay önce falan bana dediki kızım ben seni rüyamda gördüm 40 gün vaka suresini okuyun diye ben kanamalıydım eşim okudu içinden ne geçiyorsa dua et demiş bizde o zaman maddi yönden çok sıkıntıdaydık eşim bebek içinde dua etmiş 40 günün sonuna yaklaşırken Allahım bana iş verdi maddi durumumuz biraz daha iyiye gitti birde bizim olması mümkün olmayan bir işimiz vardı ben kitapları çok kurcalayan bir insanımdır hele dara düştüğümde o gün okudum diyorduki 170 tane ayetel kürsiyi gece ses seda kesildiğinde okursan ne kadar duan varsa kabul olur ben o gün okudum ve olması mümkün olmayan işimiz gerçekleşti inanmak başarmanın yarısıdır derler bence tamamıda inanmaktan geçer çünkü rabbim ol dedimi olurmuş olsun dediğ kullardan eğlesin bizide hayırlısıyla

selam kızlar hepimize güzel ve bol sevinçli haberli bir hafat olsun inşallah.....

sizlere hikayemi anlatim
4 senelik evliyim 2 sene boyunca korundum bebek istedik olmayınca doktora gittik eşimde sperm değer düşüklüğü çıktı. Tüp bebeğe yönlendirdi doktorlar ama öncelikle eşimim 20 gün arayla sperm testi vermesi gerekiyodu. o testleri verirken ben ona keçiboynuzu kürü yaptım içirdim fark edilir derecede yükseldi değerleri. Doktorlar tamam kesin tüp bebek yaptırıcaksınız diye sevk verdi bize ve Allahımın Taktiti ben o ay kendiliğimden hamile kaldım. Biz tabi o kadar mutluyduk ki keçiboynuzunu da tedaviyide bıraktık. Ama ne yazık ki mutluluğumuz kısa sürdü bebeğimin kalp atışlarını duyamayıp kürtal olmak zorunda kaldım. Allahımın taktiri kesinlikle isyan etmedim şükürler olsun o kısacık mutluluğuda yaşayabildim. tam 6 ay geçti kürtajımın üstünden ve ben ekim 1 de tekrara keçiboynuzu kürü hazırlamaya başladım eşime. Tabiki herşeyden önce dualarımla sabah ezanıyla kalkıp dua edin kıslar benim sabah ezanıyla ettiğim duaların hepsi kabul oldu Allahımın izniyle. Kusura bakmayın azcik kafanısı şişirdim dimiiii. Neyse canlarım benide aranıza alırmısınızzz. Bu arada ben çift çizgi topiğindeyim birbirinden değerli arkadaşlarım var orda sizleride bekleriz kıslar. ama artık buranında abonesiyim.

cnm hoşgeldin topiğimize hikayen hepimizinki kadar ilginç ve üzücü benimkide hemen hemen seninkine benziyorr..
Ama biz bu sitede ne için varız birbirimize destek olmak,birbirimizi anlamak ve önerilerde bulunmak için azmin için seni tebrik ediyorum,keçiboynuzuna devam etmelisin...
çünkü doktorlar hemencecik tüpbebek öneriyolar sen ve ben gibi bi defa normal yoldan hamile kalmış biri tüp bebek olmamalı bence.. nacizane fikrim

ne güzel önümüzdeki ay bende tüp bebek tedavisi olacağım 7 senelik evliyim.ben bu topikte bir şey okudum 4444 tane okunacak dua hakkında biz eşimle ikimiz okusak olur mu banada yardım birde ben ameliyat oldum komşumuz gelmiş 9 ay önce falan bana dediki kızım ben seni rüyamda gördüm 40 gün vaka suresini okuyun diye ben kanamalıydım eşim okudu içinden ne geçiyorsa dua et demiş bizde o zaman maddi yönden çok sıkıntıdaydık eşim bebek içinde dua etmiş 40 günün sonuna yaklaşırken Allahım bana iş verdi maddi durumumuz biraz daha iyiye gitti birde bizim olması mümkün olmayan bir işimiz vardı ben kitapları çok kurcalayan bir insanımdır hele dara düştüğümde o gün okudum diyorduki 170 tane ayetel kürsiyi gece ses seda kesildiğinde okursan ne kadar duan varsa kabul olur ben o gün okudum ve olması mümkün olmayan işimiz gerçekleşti inanmak başarmanın yarısıdır derler bence tamamıda inanmaktan geçer çünkü rabbim ol dedimi olurmuş olsun dediğ kullardan eğlesin bizide hayırlısıyla

(ammiiin) duaların için saol arkadaşım, 4444tefriciyeyi eşinle beraber bir niyet için okuyabilirsin mesela bebiş için :)
okurken çok inanarak ve içten oku tefriciyen bittiğinde duasınıı yap
işlerin kolaylığı içinde fetih suresinin ilk ayettini ggünde 100 defa oku(inna fetahna leke fethan mubina)
cnm 170 ayetel kürsiyidee senden duydum okucam inşallah

kızlar hepimize hayırlı haftalar inşallah güzel haberler alırız bu hafta
bizde eşimle cumartesi sperm testini verdik morfoloji önemliydi bizim için bugün 5 te alıcaz sonucu ne olur dua edin bende klomeni bitirdim bugün 11. gün dr daydım sabah yumurtaya bakıldı sağ tarafta bu ay gelişiyo yumurtalar rahim duvarı kalınlığı cok uygun dedi. yumurtalarda cok güzel görünüyor dedi. 13 mm 14 mm bugün yarın yine gidicem allahım ne olur eşimin sonucuda düzgün cıksın benimde yumurtalarım gelişsin hayırlısıyla bebğimize kavusalım

Merhaba;

umarım hepinizin duaları kabul olur. hamile kalırsınız...

bunu bana eşim anlatmıştı eskiden hatırladığım kadarıyla anlatayım bir gün sanırım eğer yanılmıyorsam musa peygamberdi yine neyse adamın biri dağdan aşağıya kendini devirip duruyormuş yani aslında ibadet etmeye çalışıyor bilmiyor ya neyse peygamber soruyor ne yapıyorsun diye oda anlatıor ibadet ediyorum bilmiyorum diye filan neyse namaz kılmayımı ne öğretiyor filan ve gidiyor peygamber ama denizin üzerinde yürüyerek gidiyor ve bu çoban arkadından koşuyor bişi sormak için bu ibadetle ilgili peygambere yetişiyor ve bu nasıl olacaktı bir daha söylermisiniz diyor ve peygamber bir bakıyorki çoban onun peşinden denizin ortasına kaadr koşmasına rağmen ayakları ıslanmamış ve cevap olarak deöiş ki peygamber sen sen bildiğin gibi yap ibadetini yani karışık anlattım bişraz ama adam öyle içten etmiki ibadetini ve bunu bilmediği için dağdan aşağı yuvarlanarak yapmış ama tıpkı o peygamber gibi denizin üzerinde ayakları bile ıslanmadan koşmuş yan, demek istediğimi anlamışsındır sayı filan bir yerde önemli değil önemli olan ne kadar içten inanarak ettiğimiz ama tabi elimizdne geldiği kadarda çok olmalı

çok iyi anladım canım ne demek istediğini
çok sağol inşallah Rabbim dualarımı kabul eder
ben elimden geldiğince herşeyi yapmaya çalışıyorum
gerisi Allaha kalmış o "ol" derse olucak:Saruboceq:

kızlar hepimize hayırlı haftalar inşallah güzel haberler alırız bu hafta
bizde eşimle cumartesi sperm testini verdik morfoloji önemliydi bizim için bugün 5 te alıcaz sonucu ne olur dua edin bende klomeni bitirdim bugün 11. gün dr daydım sabah yumurtaya bakıldı sağ tarafta bu ay gelişiyo yumurtalar rahim duvarı kalınlığı cok uygun dedi. yumurtalarda cok güzel görünüyor dedi. 13 mm 14 mm bugün yarın yine gidicem allahım ne olur eşimin sonucuda düzgün cıksın benimde yumurtalarım gelişsin hayırlısıyla bebğimize kavusalım

Allah yardımcınız olsun arkadaşım inşallah güzel haberler alırsınız:Saruboceq:

selam kızlar.Alahımmm hepimizin dualarını kabul etsn....bubuş cnmcm inşalah sonuçların gzl çıkar ..benimd reglime son 2 gün olayım kloemene başlıycam....

BU DUALARI GÜVENıLıR BıR SıTEDE OKUMUŞTUM KıST AMELıYATI OLUPTA BEBEĞı OLMAYAN BıR BAYAN SORMUŞ BU DUALARDA CEVAPTI. ŞıMDı BU KONUYU GÖRÜNCE YAZMAK ıSTEDıM ALLAH HERKESE TEZ ZAMANDA BEBEK NASıP ETSıN KıMSEYı EVLAT HASRETıYLE SINAMASIN (AMıNNN) UMARIM ALINTI OLDUĞU ıÇıN SıLıNMEZ

ALINTIDIR...

1. "ınne rabbeke hüve'I-hallâku'l-alîm." = "Muhakkak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir." âyetini geceleri 1267 kere tekrar eder ve bunu üç ay boyunca sürdürür.

2. Veya; "Fallâhu hüve'l-veliyyü ve hüve yuhyî" = "Muhakkak ki Allah dosttur ve yaratandır." âyetini beraber olmadan önce 289 kere tekrar eder.

3. Veya; "HüvaIIahü'l-hâliku'l-bâriü" = "O yaratandır ve yoktan var edendir." âyetini 1054 kere tekrar eder.)

4. Veya; Tıbbî bir arızası olmamak şartıyla, çocuğu olmayan bir kadın, eğer aybaşı halinden üç gün sonra, öğle saatlerine yakın bir zamanda temiz bir kâğıt üzerine 110 defa "Bismillâ-hirrahmânirrahîm" yazıp o kâğıdı üzerinde taşıyarak eşiyle beraber olursa, Allah'ın izniyle hâmile kalır. (Hâmile kalıncaya kadar kâğıdı üzerinde taşımalıdır.)

hoşgeldin arkadaşım ben her zaman hamile kalıp düşük veya karnında bebeği yitirme yaşayan arkadaşlara şunu söylerim ne mutlu sana ki hamile kalabiliyorsun keçiboynuzu kürününde işe yaradığını göstermiş oldun bu durumda arkadaşlara bu arada listeye adını yazdırmak istiyorsan gerekli bilgileri verebilirmisin arkadaşım

verim canım da hani bilgiler lazım dı
bi topiğin başına bakim yazim canım

cnm hoşgeldin topiğimize hikayen hepimizinki kadar ilginç ve üzücü benimkide hemen hemen seninkine benziyorr..
Ama biz bu sitede ne için varız birbirimize destek olmak,birbirimizi anlamak ve önerilerde bulunmak için azmin için seni tebrik ediyorum,keçiboynuzuna devam etmelisin...
çünkü doktorlar hemencecik tüpbebek öneriyolar sen ve ben gibi bi defa normal yoldan hamile kalmış biri tüp bebek olmamalı bence.. nacizane fikrim

hoşbuldum canımm
evet canım ben bidaha son çare tüp bebeğe gidicem çünkü benim şu anda gittiğim doktoruum bana her ne yaptıysan ona devam et senin çocuğun olmuyo diil çünkü dedi.
bende onun tavsiyesiyle 6 ay aradan sonra keçiboynuzuna tekrara başladım canım
allahım inşallah hepimizin hakkında hayırlısını versin

allah yardımcınız olsun arkadaşım inşallah güzel haberler alırsınız:saruboceq:
allah razı olsun cnm amin inşallah emeklerimiz bosa cıkmaz hepimizde bebişimize kavusuruz. Tez zamanda

selam kızlar.alahımmm hepimizin dualarını kabul etsn....bubuş cnmcm inşalah sonuçların gzl çıkar ..benimd reglime son 2 gün olayım kloemene başlıycam....

saat 5 e az kaldı bende artık catlamak üzereyim. Allahım ıyı sonuclarla karsılastırır inş. Bu cok önemli bizim için

çok iyi anladım canım ne demek istediğini
çok sağol inşallah Rabbim dualarımı kabul eder
ben elimden geldiğince herşeyi yapmaya çalışıyorum
gerisi Allaha kalmış o "ol" derse olucak:Saruboceq:

ONA HAVALE ETTİĞİMİZ İÇİN İÇİMİZ RAHAT DEĞİLMİ CANIM

bu arada topiği alıp yürüten herkese çok teşekkürler

verim canım da hani bilgiler lazım dı
bi topiğin başına bakim yazim canım

birazdan listeyi güncellerim canım bu arada topiğimiz ileriliyor inşallah sayfalar 200 olana kadar birsürü hamile çıkar hatta herkes inşallah

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston), polenbal, tarçınçörekotu, bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|şuan soğan suyu-böğürtlen kökü ve bl-tr-çrk karışımına başlayacak|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |tesbih var ve 41 yasine başlayacak
6|prlanta|21|12.09.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|10.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasine başlayacak
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak
9|Eti_puf|27|10.09.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 08.10.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|bels1|27| 26.09.2009|oligosperm|çakşırotu ve keçiboynuzu |23.10.2009|presed(sperm için jel)|yumurtlama düzenli|kenzül arş(kadeh duası)
11|ayferrr|21| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
12|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
13|Kelebekafyon|22| 22.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |19.10.2009|ilaç kullanmıyorlar|yumurtlama düzenli|41 meryem süresi okuyacak
14|zeyn77|32| 11.09.2009|yumurtlama bozukluğu ve eşte sperm azlığı|baltarçınçörekotu karışımına başlayacak eşi için panax ginsengi macunu kullanıyor |15.10.2009|klomene başlayacak|ovülasyon testi ile takip edecek|tesbihe başladı
15|ayse.20|20|25.09.2009|yumurtlama bozukluğu-tembelliği|balpolenarısütü karışımı+3 çeşit ot kullandı |25.10.2009|klomen+estrofem|ilaçsız ovülasyon gerçekleşmiyor|7 gün oruç+ya şafi tesbih

evet listemiz tekrar güncel :enbuyukkk::enbuyukkk: kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bu arada nurten arkadaşım burda gerekenleri görebilirsin

allah razı olsun cnm amin inşallah emeklerimiz bosa cıkmaz hepimizde bebişimize kavusuruz. Tez zamanda

saat 5 e az kaldı bende artık catlamak üzereyim. Allahım ıyı sonuclarla karsılastırır inş. Bu cok önemli bizim için

canım inşallah sonuçlarınız da temiz çıkar ama rahat ol

bu arada kıslar benimde ovülasyon testim geldi bugün adetimin 10. günündeyim bugünden itibaren yapmaya başlıyorum testi allahın izni ile yumurtlarım inşallah bişi daha var benim geçen ay çok yoğun akıntılarım olmuştu sarı böğüretlen kökü yada adaçayı yağı mı söktü bilmiyouum ama inşallah içim temizlenmiştir ve şu an fitil kullanıyorum zaten 4 tane kaldı bu akşam yarın akşam çarşamba ve perşembe akşamı sonunu kullanıcam yani en geç adetimin 13. günü bitecek fitiller bi sorun olmaz dimi kızlar zaten ben 14. gününe kadar yumurtlayacağımı sanmıyorum bu arada bişi sölicem kızlar akıntılarınızı takip edin bu çok önemli iltihap olabilir buda engel olabilir hamile kalmaya diyelimki o ay herşey normaldi normal yumurtladık vs. ama iltihaptan olmadı gerçi herşey sebeptir de dimi ama bişi daha var iltihap olan kadın ilişkiden pek fazla haz almaz bilginiz olsun ben bunuda dr dan duymuştum ayrıca doğruluğunu yaşayarak öğrendim

şeker benim dualarımı hala eklememişsin
sürekli yazıyorum ama yoğunsun diye
yanlış anlama

X