Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

günaydın arkadaşlar herkese hayırlı cumalar

bende o tüp bebek deneyipte tutmayanlardanım ne yazıkki
inşallah Rabbim dediğin gibi bizede mucizesini gösterir
bu arada ben dün akşam 41 yasine ve meryem suresine başladım
bugün tesbihlerede başlıycam Allahın izniyle
ben elimden geleni yapıcam Rabbim inşallah dualarımı kabul ederde
dindirir içimdeki evlat hasretini bağışlar bana bebişimi:Saruboceq:

amiinn canım ya valla o es semi dir herşeyi işiten o habir dir herşeyden haberdar olan senide duysun bizleride o bizden haberdar merak etme bizim kalplerimizi bile bizden daha iyi biliyor bu arada kıslar kalbimizi de hep temiz tutmalıyız gerçi bundan eminim bizler bu sıkıntıdan dolayı hayatı daha iyi biliyoruz daha iyi düşünüyoruz biliyorum

Günaydın Kızlar ;
Nasılsınız
Yazamasamda takipteyim sizleri :))
kuzunaz canım süper bir şey yapıyorsun allah razı olsun
dua edip el açan herkesin dualarının kabul olması dileğimle
ben arada gelirim kızlar :)

adaçayı+cican perçem+çoban çantası+aslan pençesi karışımı içiyorum hepsinden birer dal 1 su bardağı kaynamış suya atıyorum 5-10 dk demlendirip içiyorum.ayrıca papatya,kekik ,biberiye,kantoron otlarınıda dönüşümlü olarak içiyorum.aktarlardan alıyorum.adçayını sadede içiyorum arasıra ama tabi fazla içmemek lazım. günde 1 bardak enfazla 2 bardak içiyorum.mesela gündüz papatya akşam kantoron içiyorum.
ama 7-8 ay soğan kürünüde uygulamıştım.adetlerim yavaş yavaş düzene girmişti.ve kahve leke gelmeden direk kan gelip parça parça çok oluyodum 7-8 günde bitiyordu en son öle olduğumda 1 ayda 2 kez yumurtladım.ama olmadı bebek .eşime hiç baktırmadık ama.belki ondada olabilir.kızım olmadan önce ilaçsız yumurta takibi yaptırmıştım 3 ay falan .hep yumurtlama oluyor ama 11-13 cm e ulaşıyor daha büyümüyordu.

mrb kzınızdan sonra düzenli adet gördünüz mü

Günaydın Kızlar ;
Nasılsınız
Yazamasamda takipteyim sizleri :))
kuzunaz canım süper bir şey yapıyorsun allah razı olsun
dua edip el açan herkesin dualarının kabul olması dileğimle
ben arada gelirim kızlar :)

aşk olsun adını listeye eklemiyecekmiyim canım ya bu arada sendende allah razı olsun hepimizden olsun ve tez zamanda bebişlerimize kavuştursun allahım inşallah ekim sonuna doğru burda bir çok kişiyi hamişler listesine eklerim ama ben kendimi olsa bile eğer bebiş olsa bile kasımda eklerim ancak çünki o zaman belli olur :)

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston), polenbal, tarçınçörekotu, bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|şuan soğan suyu-böğürtlen kökü ve bl-tr-çrk karışımına başlayacak|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |tesbih var ve 41 yasine başlayacak
6|prlanta|21|12.09.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|10.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasine başlayacak
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak
9|Eti_puf|27|10.09.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 08.10.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|bels1|27| 26.09.2009|oligosperm|çakşırotu ve keçiboynuzu |23.10.2009|presed(sperm için jel)|yumurtlama düzenli|kenzül arş(kadeh duası)
11|ayferrr|21| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
12|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
13|Kelebekafyon|22| 22.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |19.10.2009|ilaç kullanmıyorlar|yumurtlama düzenli|41 meryem süresi okuyacak
14|zeyn77|32| 11.09.2009|yumurtlama bozukluğu ve eşte sperm azlığı|baltarçınçörekotu karışımına başlayacak eşi için panax ginsengi macunu kullanıyor |15.10.2009|klomene başlayacak|ovülasyon testi ile takip edecek|tesbihe başladı

evet kızlar listemiz de eksikler düzeltildi ve yeni arkadaşımız eklendi sorun olduğunu düşünenler lütfen yazsın

canim selam yasim32 sat11eylül yumurtlamam düzensiz esimde sperm azligi var ovulasyon testi kullanicam adetimi bekliyorum ozaman bal tarcin cörekotuna basliycam ayrica klomende alicam esimede türkiyeden panax giensengli adinda bir macun aldim sperm arttirici tespihe basladim adet tarihimde tahminen 15ekim simdiden tesekkürler

arkadaşım bal tarçın çörek otuna başlamak için adetini bekleme istersen şimdiden başla o zamanda devam edersin hatta sabahlları aç karnına bu karışımdan ye akşamlarıda yatmadan önce polen bal ve arısütü karışımları var mümükünse ordan alailiyorsan al ve akşamları plastik veya tahta kaşık kullanarak bundan ye yumurtlamaya faydası var eşin için inşallah aldığın macunun faydası olur keçi boynuzu ve çakşır otunun da faydalı olduğu söyleniyor artı bol e vitamini alsın fındık badem ceviz tarzında ve havuç suyu içir taze sıkılmış muz çilek ayrıca avakado yiyenler var ve ben ananastada çok fazla e vitamini olduğunu duymuştum yani vitamin almalı eşin sen eğer şeker problemin yoksa incir kürüde uygulayabilirsin aynı zamanda ama buna adetinle başlayabilirsin

arkadaşlar farkındaysanız ben hep sabah ve gün içinde yazıyorum tek başıma akşamlarıda evde pc var ama giremiyorum maalesef pekk evde olmuyorum çünki ama sizlerde hep akşamcısınız heral de sengözlerimebaksanab şaka bir yana ben özellikle yumurtlaması bozuk olan arkadaşlara hatta herkese ovülasyon testi kullanmayı öneriyorum yumurtladığımız günü bulunca ilişkiye gireriz o zamanaa kadar da eşlerimizi problem olsun olmasın iyi besleyelim artı ilişkiden 2 saat önce sert bir türk kahvesi içiriyoruz eşlerimize bu arada bal fındık ceviz havuç suyu vs yedirelim sorun olsun olmasın onlarada bakalım inşallah allahım bu listedekilerin hepsini en geç kasım başına kadar hamileler listesine taşırız yada en sona bir sütun ekleriz durumu hakkında diye hamile kaldı diye yazarız inşallah bu arada ben ovülasyon testini gittigidiyordan 19 tl ye kargo dahil (ptt kargo) alıyorum içinde 16 tane var artı 4 tanede gebelik testi var gebelik testi çok güvenilir olmayabilir ama ovülasyon testi bende hep ikinci çizgi pembe çıkıyordu ama yumurtladığım gün hem o yumurtlama akıntısı olan şeffaf akıntı geldi hemde oülasyon testinde 2 çizgide kıpkırmızı çıktı

merhaba canım derdimiz aynı olduğu için heryerde karşılaşıyoruz
genelde dualarda buluşuyoruz ben bu durumdan çokda memnunum
ben çok şükür iyiyim canım sende iyisindir inşallah
Rabbim inşallah dualarımızı kabul eyler:Saruboceq:

evet cnm tabikide bende memnunum insan kendi derdiyle aynı ve kendi derdinden anlayan kişileri görüncee mutlu oluyor ve onardan destek oluyorr
çünkü etrafımızdaki insanlar bu kadar anlayışlı değil :KK43:(
ben Allaha şükür çok iyiyim iyi bir gelişme oldu:)

Son düzenleme:
yok canım adetli değilimde tesbih diyolar adetliikende oknurmuş adetime bi kaç gün var bitire bilirim inşallah sağol canım

cnm tefriciye adetliyken okunabiliyor rahat ol cnm çünkü tefriciye duadır adetliyken dua okumada bir beis yoktur...

arkadaşlar farkındaysanız ben hep sabah ve gün içinde yazıyorum tek başıma akşamlarıda evde pc var ama giremiyorum maalesef pekk evde olmuyorum çünki ama sizlerde hep akşamcısınız heral de sengözlerimebaksanab şaka bir yana ben özellikle yumurtlaması bozuk olan arkadaşlara hatta herkese ovülasyon testi kullanmayı öneriyorum yumurtladığımız günü bulunca ilişkiye gireriz o zamanaa kadar da eşlerimizi problem olsun olmasın iyi besleyelim artı ilişkiden 2 saat önce sert bir türk kahvesi içiriyoruz eşlerimize bu arada bal fındık ceviz havuç suyu vs yedirelim sorun olsun olmasın onlarada bakalım inşallah allahım bu listedekilerin hepsini en geç kasım başına kadar hamileler listesine taşırız yada en sona bir sütun ekleriz durumu hakkında diye hamile kaldı diye yazarız inşallah bu arada ben ovülasyon testini gittigidiyordan 19 tl ye kargo dahil (ptt kargo) alıyorum içinde 16 tane var artı 4 tanede gebelik testi var gebelik testi çok güvenilir olmayabilir ama ovülasyon testi bende hep ikinci çizgi pembe çıkıyordu ama yumurtladığım gün hem o yumurtlama akıntısı olan şeffaf akıntı geldi hemde oülasyon testinde 2 çizgide kıpkırmızı çıktı

cnm o testler yumurtlama bozukluğu olanlar için bi işee yaramıyor yumurtlama bozukluğu olanlar zaten sürekli doktor kontrolünde yada yumurta takibinde:)
doktor yumurtlayınca sölüyor sana ilişki öneriyor yumurtada zamanından geç çatlayınca hamilelik oluşmuyor
ayrıca zaten 2 günde 1 çalışmadayız bebek için:)
problem ne zaman yumurtladığmı öğrenmek değil problem yumurtlayabilmek :KK43::CüvCüv:

cnm ayrıca beni listeye eklemeyi unutmuşsun tekrar yazayımmı problemleri

evet cnm tabikide bende memnunum insan kendi derdiyle aynı ve kendi derdinden anlayan kişileri görüncee mutlu oluyor ve onardan destek oluyorr
çünkü etrafımızdaki insanlar bu kadar anlayışlı değil :KK43:(
ben Allaha şükür çok iyiyim iyi bir gelişme oldu:)

Hayırdır inşallah canım iyi bi gelişme oldu demişsin:uhm:

tecrıfıyeyı okumak ıçın abdestli olman gerekmıyor mu

abdestli olursan iyi olur ama olmazsanda bişey olmaz
bazı dua ve zikirlerin adetliyken okunmasına izin verilmiştir
cünüp hallerindeyken Kelime-i Şehâdet, Kelime-i Tevhid, istiğfar, salavat-ı şerife gibi tevhid ve zikir cümlelerini bir veya birden fazla okumak caizdir
dinimiz kolaylık dinidir hepinize kolay gelsin topiğimizin hamilelerle dolup taşması dileğiylee a.s

cnm o testler yumurtlama bozukluğu olanlar için bi işee yaramıyor yumurtlama bozukluğu olanlar zaten sürekli doktor kontrolünde yada yumurta takibinde:)
doktor yumurtlayınca sölüyor sana ilişki öneriyor yumurtada zamanından geç çatlayınca hamilelik oluşmuyor
ayrıca zaten 2 günde 1 çalışmadayız bebek için:)
problem ne zaman yumurtladığmı öğrenmek değil problem yumurtlayabilmek :KK43::CüvCüv:

cnm ayrıca beni listeye eklemeyi unutmuşsun tekrar yazayımmı problemleri

hayatım yumurta takibi ben daha önceden yaptırdım dr kontrolünde klomen kullanarak bunu çok iyi biliyorum ama bilemiyorum bu testler yumurtlama bozukluğu olanlar için işe yaramıyor derken ben pko lu olarak yumurtlamam normal değil bazen gerçekleşmiyordu büyük ihtimalle ama geçen ay adetimin 23. gününde yumurtladım bunu test gösterdi yani işe yaradı hatat sadece test göstermedi akıntımda bunu destekledi yani geç yumurtlamak hamileliği engellermi bilemiyorum ama önemli olan bence yumurtanın yeterli büyüklüğe ulaşıp çatlaması ve kaliteli olması bu arada listeye eklemediysem muhakkak görmemeişimdir mesajını özelden yazarsan atlama şansım olmaz canım bekliyorum mesajını gelir gelmez hemen eklerim

Hayırdır inşallah canım iyi bi gelişme oldu demişsin:uhm:

geçen ay soğann suyu ardından incir kürü vede çörekotu bal tarçın karışımını denemiştim
adet olmayı beklerken 5 günüm geçti hayal kırıklığına uğradım işe yaramadı gene yumurtlayamadım diye üzüldüm doktora gittim adet söktürücü verdi ilacı alıp içmeye fırsat kalmadan kendiliğimden adet oldum şok oldum ve çoook sevindim

geçen ay soğann suyu ardından incir kürü vede çörekotu bal tarçın karışımını denemiştim
adet olmayı beklerken 5 günüm geçti hayal kırıklığına uğradım işe yaramadı gene yumurtlayamadım diye üzüldüm doktora gittim adet söktürücü verdi ilacı alıp içmeye fırsat kalmadan kendiliğimden adet oldum şok oldum ve çoook sevindim

gözün aydın canım inşallah adetin düzene girer

abdestli olursan iyi olur ama olmazsanda bişey olmaz
bazı dua ve zikirlerin adetliyken okunmasına izin verilmiştir
cünüp hallerindeyken Kelime-i Şehâdet, Kelime-i Tevhid, istiğfar, salavat-ı şerife gibi tevhid ve zikir cümlelerini bir veya birden fazla okumak caizdir
dinimiz kolaylık dinidir hepinize kolay gelsin topiğimizin hamilelerle dolup taşması dileğiylee a.s

güzel dileklerin için teşekkürler ben sadece kuran-ı kerim in ele alınmaması gerektiğini biliyorum ama tesbihte çekerim gece yatarken duada ederim ama fatiha ve ihlas sureside okurum gece yatarken ve adetliyken yani yeni bir şey daha öğrendik sayende arkadaşım ama ben yinede adetli değilken okumayı tercih ederim ama tabi duaya başlayınca adet olanlar olursa böyle bişide mümkünse neden yarım bıraksınlar ki dimi

güzel dileklerin için teşekkürler ben sadece kuran-ı kerim in ele alınmaması gerektiğini biliyorum ama tesbihte çekerim gece yatarken duada ederim ama fatiha ve ihlas sureside okurum gece yatarken ve adetliyken yani yeni bir şey daha öğrendik sayende arkadaşım ama ben yinede adetli değilken okumayı tercih ederim ama tabi duaya başlayınca adet olanlar olursa böyle bişide mümkünse neden yarım bıraksınlar ki dimi

cnm adetliyken fatiha,ihlas,nas,felak ayet-el kürsi bunları başında besmele çekmeden kelime kelime Allahı hatırlamak ve dua maksaadıylada okuyabilirsin dediğinde haklısın okumaya başladıktan sonra adet olursa yarım bırakmasınlar...
kuzunazcım ayrıca sizleere 2 dua daha önereyim:
hz.yunusun balığın karnındayken okuduğu dua var bir kişi bu duayı okuyup dua ederse duası kabul olur zira Allah yusufunkini kabul etmiştir..
ikincisi fetih suresinin ilk ayetidir günde 100 defa okuyup dua edin dua ve dilekleriniz için işlerinizin kolaylığı için

inşallah arkadaaşım bende kendiliğimden oldum bu ay ilaçsız kürler sayesinde

cnm hangi kürleri denedin bizimle paylaşırsan bizde deneyelim sen pco luydun değilmi?

X