Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

selam kızzlarr
nasılsınızz
ben yim çok şükürr
kan tahlilim de pozitif çıktı gerçi esracım habersiz bırakmamış sizi :))
doktor daha çok yeni olduğumuz için göremeyiz dedi haftaya bi daha gidicem inşaallahh bakalım görebilcek miyiz
pzt salı belim ve karnımda ağrı vardı ama geçti şimdi bi şeyim yok :))
randevumuzu bekliyoruz vee sizin için dua ediyoruzzz :))

selam kızzlarr
nasılsınızz
ben yim çok şükürr
kan tahlilim de pozitif çıktı gerçi esracım habersiz bırakmamış sizi :))
doktor daha çok yeni olduğumuz için göremeyiz dedi haftaya bi daha gidicem inşaallahh bakalım görebilcek miyiz
pzt salı belim ve karnımda ağrı vardı ama geçti şimdi bi şeyim yok :))
randevumuzu bekliyoruz vee sizin için dua ediyoruzzz :))

masallah melegımıze
haberdar et bızı arada bır

ınsallah canım

tıryakcıgım sen su umreden gelen
hurma polenını duydunmu hc kullandınmı ?

yeni duydum canım hatta dün arkadaşlarla muhabbeti geçti acme hurmasıymış Peygamber Efendimiz (sav) aşılamış o hurmanın fidanını her gün sabah bi tane ayetel kürsü okuyup yiyomuşsun
bi yine umreden gelen acı kavun vrmış onu robotta un gb olana kadar çekiyomuşsun bala karıştırıp eşinle beraber yiyomuşsun
acı kavunu arkadaşım yeni kullanmaya başladı inşaallah fayda görür.
bildiklerim bunlar tatlımm
bi de bi dua var onu bulayım onu da yazarım buraya onu okuyan bi çok kişinin bebeği olmuş

inşaaallahh Rabbim tez zamanda tüm isteyenlere bebişş verir

yeni duydum canım hatta dün arkadaşlarla muhabbeti geçti acme hurmasıymış Peygamber Efendimiz (sav) aşılamış o hurmanın fidanını her gün sabah bi tane ayetel kürsü okuyup yiyomuşsun
bi yine umreden gelen acı kavun vrmış onu robotta un gb olana kadar çekiyomuşsun bala karıştırıp eşinle beraber yiyomuşsun
acı kavunu arkadaşım yeni kullanmaya başladı inşaallah fayda görür.
bildiklerim bunlar tatlımm
bi de bi dua var onu bulayım onu da yazarım buraya onu okuyan bi çok kişinin bebeği olmuş

inşaaallahh Rabbim tez zamanda tüm isteyenlere bebişş verir

bnm dedıgım hurm apolenı toz halınde
adet bıtımı esınlen bırlıkte yemeye baslıorsun 7 gun ılıskı olmucak 7. gunun gecesı olacakmıs

acı kavunu hc duymadım

umreeye gıdecekolan olsa keske ya :KK43:

duayıda merak ettım
yazarsan cok sevınırım
paylasımın ıcın sagol canm benm

bnm dedıgım hurm apolenı toz halınde
adet bıtımı esınlen bırlıkte yemeye baslıorsun 7 gun ılıskı olmucak 7. gunun gecesı olacakmıs

acı kavunu hc duymadım

umreeye gıdecekolan olsa keske ya :KK43:

duayıda merak ettım
yazarsan cok sevınırım
paylasımın ıcın sagol canm benm

benim eski bi öğrencim temmuzun 15inde gitcek inşaallah umreye ondan isterim ben senin için hurma geldiğinde de kargoyla yollarım sana olur mu??
duayı tam hatırlamıyorum ben arkadaşımdan öğrenip yazcam sana en kısa zamanda inşaallah canımmm
ama çok dua et ve etrafındakilere de ettir ben bi tek buna bağlıyorum hamile kalmamı çünkü başka hiç bi şi yapmaadık canımmm

benim eski bi öğrencim temmuzun 15inde gitcek inşaallah umreye ondan isterim ben senin için hurma geldiğinde de kargoyla yollarım sana olur mu??
duayı tam hatırlamıyorum ben arkadaşımdan öğrenip yazcam sana en kısa zamanda inşaallah canımmm
ama çok dua et ve etrafındakilere de ettir ben bi tek buna bağlıyorum hamile kalmamı çünkü başka hiç bi şi yapmaadık canımmm

allh razı olsun tıryakım
rabbm bınlerce kez razı olsun hemde senden
acı kavunda bulabılırse bana alsın ne kadarsa ben yollayım senın adrese ucretı

ay canm tabıkı her kapıyı acan dua
bnde duaya baglıorum sorunu olan olmayan herkesın hamıle kalısını
rabbm herkese hayırlı evlat versın ınsallh
senın gıbı yuregı emız hemde hamıle kısılerın dualrından baska neyım varkı sankı
duayı bıuraya faceye yada yazarsın
ben takıpteyım zaten
cok sevndırdın benı

Merhaba arkadaşlar bende 2 yıldır bebiş hasreti çekenlerdenim geçenler de bir ot duydum belki aranızda kullanan vardır haccdan getiriyorlar fatma ananın eli otu bunu suya ıslayıp bildiğimiz tüm sure okuduktan sonra Alahın şafi yani şifa veren güzel ismini yüzü suyu hürmetine dua edip eşinle sabah akşam içiyorsun birde doğumu kolaylaştırıyormuş doğumuna günler kala yine suya ıslıyormuş okuyup çiçekleri açtıkca rahim yavaş yavaş açılıyor ve doğum kolaylaşıyormuş Allahın izniyle dualar da buluşalım arkadaşlar Allah herkezin yar ve yardımcısı olsun umarım bir yararım dokunur ben henüz kullanmadım sağolsun çok sevdiğim bir ablam bana getirdi Allahın izniyle aşılama olacağım bunu o zaman kullanıcağım ne olur dualarınızı bekliyorum benden herkeze kucak dolusu sevgiler

Merhaba arkadaşlar bende 2 yıldır bebiş hasreti çekenlerdenim geçenler de bir ot duydum belki aranızda kullanan vardır haccdan getiriyorlar fatma ananın eli otu bunu suya ıslayıp bildiğimiz tüm sure okuduktan sonra Alahın şafi yani şifa veren güzel ismini yüzü suyu hürmetine dua edip eşinle sabah akşam içiyorsun birde doğumu kolaylaştırıyormuş doğumuna günler kala yine suya ıslıyormuş okuyup çiçekleri açtıkca rahim yavaş yavaş açılıyor ve doğum kolaylaşıyormuş Allahın izniyle dualar da buluşalım arkadaşlar Allah herkezin yar ve yardımcısı olsun umarım bir yararım dokunur ben henüz kullanmadım sağolsun çok sevdiğim bir ablam bana getirdi Allahın izniyle aşılama olacağım bunu o zaman kullanıcağım ne olur dualarınızı bekliyorum benden herkeze kucak dolusu sevgiler

ınsallah vesıle olur canmmmmmmm

tıryak ne oldu gıttınmı doktoraaaaaaa

canımmm benimm bugün gittik doktora kesecik göründü 5 haftalık geç döllenme olmuş dedi doktor :))
10 gün sonra bi daha gidicem kısmetse kalp atışını görces inşaallahhh
dualarınızı eksk etmeyin nooolurrr
sizi seviyoruz teyzelerriiii

canımmm benimm bugün gittik doktora kesecik göründü 5 haftalık geç döllenme olmuş dedi doktor :))
10 gün sonra bi daha gidicem kısmetse kalp atışını görces inşaallahhh
dualarınızı eksk etmeyin nooolurrr
sizi seviyoruz teyzelerriiii

bzde mınık fasulyeyı sevıoruz
oda annecıgıylen bıze dua etsın ınsallahhhhhh
aman saglıklı olsund agec erken farketmez :):)):)))))))))

tıryak son durumun ne hc hbr vermedın

canım tatile çıktık şehir dışındayım yarın doktorun dedği 10 gün doluyo pazartesi dönünce inşaallah gitcez doktra bi aksilik olmazsa da kalp atışını duyarız inşaallahhh
bu arada umreye gidecek olan arkadaşın vizesi çıkmadı bi süre gidişleri ertelendi hurmayı gittiği zaman isticem duayı da öğrencem dönüne skın unuttum sanma he miii
sen neler yapıyosun nasılsınn tatlımmm

tıryak son durumun ne hc hbr vermedın

canımın içi bi de esmaül hüsna kitabında okumuştum dört cuma vakti üst ütte 1000 kez ya evvel ya Allah çekersen çocuk sahibi oluyomuşsun bi de az önce yolladığım duayı bol bol oku inşaallah Rabbim tez zamanda senin de bebeğini yollasın sana

canım tatile çıktık şehir dışındayım yarın doktorun dedği 10 gün doluyo pazartesi dönünce inşaallah gitcez doktra bi aksilik olmazsa da kalp atışını duyarız inşaallahhh
bu arada umreye gidecek olan arkadaşın vizesi çıkmadı bi süre gidişleri ertelendi hurmayı gittiği zaman isticem duayı da öğrencem dönüne skın unuttum sanma he miii
sen neler yapıyosun nasılsınn tatlımmm

Çocuk Sahibi Olmak İçin Dua

Uploaded with ImageShack.us

[IMG=http://img829.imageshack.us/img829/3372/cocukwn4.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

canım duayı buldum inşaallahh yükleyebilmişimdir

canımın içi bi de esmaül hüsna kitabında okumuştum dört cuma vakti üst ütte 1000 kez ya evvel ya Allah çekersen çocuk sahibi oluyomuşsun bi de az önce yolladığım duayı bol bol oku inşaallah Rabbim tez zamanda senin de bebeğini yollasın sana

HSGELMISSIN TATLIM :)
hayırlı haberler getırırsın ınsallah doktordan
tatlım bunun turkce mealı ne ben bılmıorum arapcayı:KK17:
hurma ıcınde hayırlısı olsun ınsllh
cok tsk edeın ılgın ıcın
ya evvelı 3 cuma ust uste yapmıstım 1000 defa
gene yapacam ınsallah

HSGELMISSIN TATLIM :)
hayırlı haberler getırırsın ınsallah doktordan
tatlım bunun turkce mealı ne ben bılmıorum arapcayı:KK17:
hurma ıcınde hayırlısı olsun ınsllh
cok tsk edeın ılgın ıcın