Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

selam kızlar

bugün rahim filmimi çektirdim çok şükür tüplerim açık çıktı hiçbir sorun yok ama canım çok yandı:)
geçen hafta yaptırdığım amh,fsh,tsh testlerimide 3 hafta sonra alıp doktoruma götürücem bundan sonra hayırlısı inşallahhhhh dualarınızı eksik etmeyin:18::18::18::18::18::18::18::18:

tatlıkız bebiişinn çok tatlı maşallah Allah bağışlasın duygulandım kızımın minikliği geldi aklıma bi bakacaksın 6 aylık oluvermiş ek gıda,diş falan filan zaman nasıl geçicek farketmiceksin
Allah herkeze tatırsın bu duyguyu

inşallah bu ay hepimizin bebişleri olurda bizde severiz başka komşuların çocuklarıyla bebişleriyle karşılaşınca çok istiyorum hakkımızda hayırlısı

cnm maşallah allah analı babalı büyütsün nsl doğal yoldan mı oldun bebişin

yok tatlım tüp bebek bizimki
Maşallhhallah canım analı babalı büyüüsnt inşlhhhhhhhh

darısı sana inşşş canım biran önce kurtarsın rabbim senide

sağol canım benimmm inşşşş cabuk büyür çok küçük yaaa rabbim bütün bebişlere sağlık versin

Tatlikiz tebrik ederim canim rabbim anali babali buyutsun insallah inanki senin adina cok cok sevindim rabbim hayirli uzun omurler versin darisi bizelere insallah

Tatlikiz tebrik ederim canim rabbim anali babali buyutsun insallah inanki senin adina cok cok sevindim rabbim hayirli uzun omurler versin darisi bizelere insallah

sağol canım benim rabbim hepinize yaşatsın biran önce anne olma duyygusunu hep dualarımdasınız
tatlıkızcımm maaşşalllaahhhhh prensesimiz çok güzel çook tatlı rabbim analı babalı sağlıklı uzun bir ömür versin inşallahhhhh rabbime emanet olunn

sağol tatlımm rabbim sizlerede nasip etsin inşşş

canlarımm selamlar hepinize
uzun zamandır görüşemedik ama sanmayın ki sizi unuttum.Hepinizi çokk özledim tatlıkız canım bebişin çok tatlı maşallah darısı diğer arkadaşlarımızın başına inşş. Benim bebiş iyi gaz problemi de geçmeye başladı ama biraz huysuz bir bebek sürekli kucak istiyor.hepinizin ellerinden öpüyor teyzeleri,şimdilik bu kadar yazabiliyorum.çokk öptüm canlarım.Allaha emanet olun.

merhaba arkadaşlar bende 3 yıllık evliyim 1.yılın sonunda polip aldırdım 6 ay kadar doğum kontrol hapı kullandım her ay bekliyorum belki bu ay hamileyimdir diye ama hep hüsran dr gittim tahliller yapıldı bişey çıkmadı bitek rahim filmi kaldı onuda bu ay çektircem galba önceleri çok takmıyodum ama zamanıda geldi geçiyo neden gelmiyo bebeğim diye hep üzülüyorum isyan etmiyorum asla zamanı var diyorum ama hamile birini görünce içim tuhaf oluyo neyse sanırım biraz yazıp rahatlamak istedim umarım tüm isteyenlerin en kısa zamanda bebeği olur

amin canım inşallah üzülme bende çok üzülüyorum ağıyorum birisi çocuk sorunca hamile görünce ...

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım...benimde çocuğum olmuyor ve çooookkk üzülüyoruuuuuuuummm..

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır giremiyordum
tüm testlerimi rahim filmimi herşeyimi yaptırdım çok şükür herşey temiz çıktı
sadece tiroidim biraz yükselmiş onunda tedavisine başlıcam inşallah aşılamay yaparız dedi doktorum bakalım kısmet artık
bundan sonrası hayırlısı artık
allahım herkese anneliği tattırsın. Isteyipte olmayan bebeklerine kavuştursun.
Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…