Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

merhaba kızlar
ben de yazıları okuyunca çok etkilendim yazmak istedim ve takipçisi olacağım inşallah.
ben de 3 yıldır evliyim ve eşimin sperm sayısında ,hareketinde ve morfolojisinde sorun var..bi hayli düşükkkkkkkkk. dr tüp bebek bile zor dedi. düşünün bizi artık.. tabi şifa Allahtan ..buna inanıyoruz şükür
..

mrb herkese umarım bebek bekleyen herkes isteğine kavuşur.belki alakasız girdim konuya ama kürler falan denince bana da bi çözüm önerirsiniz die düşündüm
bekarım yaşım 27 testesteron yükseklği sorunm var ilaçlada geçmiyo tekrarlıo yılardır geçmeyen sivilceler tüyler saç inseyrekliği vs.
diane 35 androcur gibi uzun süreli tedaviler gördüm ama kalıcı olmadı ve tüy sivilce sorunumada hiç çözüm olmadı testesteronmu düşürmem için hangi bitkileri kullanmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

çok mutluyum allahıma şükürler olsun banada nasip etti 3 haftalık hamileymişim darısı isteyen arkadaşların başına bu arada bizde eşimin sperm sayısı düşük olduğu için olmuyodu ve çakşır kökü tozunu duydum 1 ay kullandı ve sonuç pozitif lütfen deneyin (çakşır otu hatay bölgesinde yetişirmiş ve ordaki hayvanların hepsinin ikiz doğurdukları tespit edilmiş incelediklerinde insanlardada kullanılmış olumlu sonuç almışlar tek kelimeyle deneyin diyorum)

slm herkese kzıalr NAZLIKIZ senın adına cok sevındım
rabbaım saglıklan kucagına almayıda nasp etsın
sızın sperm sayınız ne kadar dusuktu bzıe bu dertten mustarıbız cunku

kızlar belkı okuyorsunuz arada bır gelıp
alpy ayse tatlıkız nazm bebekler nasıl
bubus yavruceylan yelız hılal tıryaj tarfıl sızler neler yaptınız
kuzunaz nerlerdesn
arada bır gırıp halınızden haber verırsenız cok sevınırızzz
allha emnt olun optum hepınızı

slm herkese kzıalr NAZLIKIZ senın adına cok sevındım
rabbaım saglıklan kucagına almayıda nasp etsın
sızın sperm sayınız ne kadar dusuktu bzıe bu dertten mustarıbız cunku

Canım %80 i hareketsizdi %10 yerinde %10 ileri hareketliydi doktorda bu şekilde tüp bebeğe yönlendirmem gerekiyo demişti ben pek takılmadım bitkisel çözümler aradık ve sonunda oldu çakşır kökü tozunu dene derim iyi dileklerin içinde çok teşekkür ederim canım en kısa zamanda seninde bu mutluluğu yaşamanı çok isterim

Son düzenleme:

emin olmamakla birlikte adaçayının testesteronu düşürdüğünğ duymuştum ama aratır istersen..acil şifalar dilerim..

çakşır otunu bende aldım ama ağaç kovuğu gibi doğru mu bu bilemedim ve nasıl kullanılacağı konusunda bilgim yok yardımcı olur musunuz allah mutluluğunu daim etsin..

NAZLIKIZ benım eşim aktar caksırı denemedık
bızımkı cok dusuk sayı olarak
sızınkı gene yuksektır
hareketı azdır ölemi nazlı ????

ama cok sevndım gercekten
duanı eksık etme bızede

kızlarrrr nasılsınız hiç kimse bişey yazmıyo artık esranında dediği gibi kendinizden haber verin
ben pek gelemiyorum artık bebişim hiç durmuyo gündüz çok nadir uyuyo bugün 1.5 aylık olduk teyzeleri
hızla büyüyoruz rabbim hepinize yaşatsın bu duyguyu geceleri uykusuz kalmak bile mutluluğumu bozmuyo bebeğim iyi olsunda varsın uyumasın benden bu kadar gene vakit buldukça gelirim öptüm hepinizi

,,,,,,,,,,,,,,,,

Eklentiler

• $dsc00053_001.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 128
Son düzenleme:
slm kızlar bende girip çıkıyorum ama kimsecxikler olmayınca yazmıyorum
esracım biz iyiyiz kızım yarın 1 aylık oluyor çok yaramaz uyumuyor pek cadı bir kızım var ama çok tatlı bir cadıııı sen nasılsın ne var ne yok iyimisin toparladn mı psikolojini tatlıkız senn kızında çok tatlı maşlhhhh bal dudaklarını yerm ben onun kokla kızımızı bnm yerimede

sağol teyzesi maşallah kızına bu fotodaki kızın olmalı yerim ben onu bebekler çok tatlı oluyo ya bide şu uyku problemi olmasa süper olacak yani

ay ben bu cadıları yerım ne tatlı maşşşşşşş
ben ıı yım kızlar nasıl olım
kaldıgım yerden devam
esımın durumu genetık demiş doktor ne gusel tedavı goruyorduk
o gunden sonra asla ılac falan ıcmıcem dıe tutturdu ne yapacagımı bılmıorum

merhaba kızlar forumda gezerken baktım tam bana göre bir konu açmışsınız hem konuşmaya hem paylaşmaya ihtiyacım var..
kendimden bahsedeyim hemen 27 yaşındayım 2 yıllık evliyim ekim ayına kadar yasminle korundum ilacı bıraktıktan sonra 3 ay daha korunup bebiş düşünüyorduk fakat daha ilacı bıraktığımın ilk ayında adet görememeye başladım ve pkolu olduğumu öğrendim :85::85: farlutal kullanarak adet oldum bir de iltihap varmış onun içinde fitil kullandım hastanede çalıştığım için burda doktorlara danışabiliorum ama her kafadan ayrı bi ses çıkıyor
bana öncelikle 6 ay kendiniz deneyin sonra olmazsa ilaca başlarız dediler biz de deniyoruz şu an ama bu 3.ayımız
lh ımda yüksek forumda okudum lh yüksekken düşük tehlikesi oluyor diye iyice kafam karıştı şu an hiçbir şey yapmıyorum çünkü ne yapıcağıma karar veremiyorum hangi ilacı kullanıcam hangi doktora gidicem v.s tecrübelerinize ihtiyacım varr kızlar

kızlarrrr nasılsınızz
tatlı kıss prensesin çok tatlı maşaallahhh
benim işlerim bu ara çok yoğun ve stresli yıl sonu sergisi geliyo onun hazırlıkları var haziranda sergi bitmiş olcak inşaallahh tüp bebeğe balışcaz kısmet olursaa onun dışında hiç bi değişiklik yok bizde kocacımla başbaşa geçinip gidiyoruzz (

kızlar kusura bakmayın bikaç gündür misafirim vardı giremedim sorularınız olmuş cevaplıyım çakşır kökü tozu arkadaşlar toz olcak onu balla karıştırıp yicek eşiniz akşamları.Sadece ben denemedim ablamın eşide bu dertten muzdaripti hatta doktor direk tüp bebeğe yönlerdirmişti ama gitmeden bunu denediler ve o ay hamile kaldı ben istanbulda oturuyorum paladıum alışveriş merkezindeki bitkisel şeyler satan biyer vardı aktar gibi ordan buldum kadıköydede varmış deneyin arkadaşlar ne denemiyoruzki bide düzenli olarak bunu deneyin belki şifası bundadır yanınada eczaneden e vitamini alın bol şanslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…