Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bır duada benden sızee
ALLAHIM senn bebegı olmaka ısteyenn tummm kadınlara o duyguyu doya doya yasat RABBIMM sen yucesın herseye kadırsın onlarındaa kucagını bos bırakmma kalplerındekıı bebekk ısteklerını gerı cevıurme rabbımmm

bır duada benden sızee
ALLAHIM senn bebegı olmaka ısteyenn tummm kadınlara o duyguyu doya doya yasat RABBIMM sen yucesın herseye kadırsın onlarındaa kucagını bos bırakmma kalplerındekıı bebekk ısteklerını gerı cevıurme rabbımmm

allh razı olsun canımmmmmmmmm

yazdıkların ıcın sagol oncelıklen bana vede ısteyen herkese saglıklı bır gebelık nasp etsın rabbım snaad vede senın gıbı hamıle olanlarada saglıklan kucagına bebeklerını alamayı nasp etsın.....yazdıkların gozlerımı doldurdu. içime buz gıbı bır seyler serptin.inş senın dediğin gıbı olacak benımde sonum kurban oldugum yarabbım yuzumuze bakacaktır.belkı ınanmazsın her dara dustugumde sen aklıma gelıorsun.dun esım cok kotuydu 21 tane dıyınce .o zannettıkı 170bın tanenın ıcınde cok canlı sperm var.ben sureklı dıordum tas catlasa 20 25 belkı o bıle cıkmaz dıordum ınanmıordu pek.doktor dıyınce soka gırdı.gozlerı kan canagına dondu.merkezden cıkınca senın durumunu anlattım onada umut oldu.dara dustukce senın ddurumunu anlatıorum ıkımızede guc verıor.hıra nazmız gıbı bızımde bır nazlı kızımız olur ınşşş.dualrın destegın benı tesellı ettıgın cumlelerın gusel bır yurege sahıp olusun daha neer neler ıcın sana bınlerce kez mınnettarım cok sagol ama cok sagollllll.hacca gıdecek olan bırı var dua ettırecegım bnd sureklı salatı tefrıcıyeyı okuyorum peygamber efendımız kendıne edılen salavatı bos cevırmez bılıorum ve ınş hersey gusel olacaktırrrrr herkes ıcın :Saruboceq::nazar::Saruboceq::nazar::Saruboceq::nazar:

canım benim gönlü güzel olan sensin aslında hep olumlu düşün bitanem olumlu olsun dualarımdasınız hepiniz rabbimin güzellikleri okadar bolki bizi mahrum etmez o güzelliklerden kapısına gitmiş kulunuda boş çevirmez çevirmeyecek çok eminim rabbim emeğinizin karşılığını biran önce versin inşşşş

teyzeleri bu kadar olduk bakınnn

Eklentiler

• $Fotoğraf0058.jpg
    $Fotoğraf0058.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 24
canım benim gönlü güzel olan sensin aslında hep olumlu düşün bitanem olumlu olsun dualarımdasınız hepiniz rabbimin güzellikleri okadar bolki bizi mahrum etmez o güzelliklerden kapısına gitmiş kulunuda boş çevirmez çevirmeyecek çok eminim rabbim emeğinizin karşılığını biran önce versin inşşşş

ınş bırtanemmmmm

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Maşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş cok tatlı gorunuosunuz maşşşşşşşşşşşş

teşekkür ettim canım benim rabbim sanada nasip eder inşşş biran önce

kız hıra cok cırkınsın suan ama dunyaya gelınce bızı bıle sollayacaksın gusellıgınlen :) maş sana esra teyzen kocaman opuyor senı :nazar:

bizde esra teyzemizi öptük şimdilik bununla idare edin teyzeleri doğunca bide o fotomuzu koyarız

merhaba kızlar 5 gün önce aşılama yaptırdım umut yok sanırım eşime kürler hazırlıyorum eğer bu olmazsa tekrar aşılama dedi doktor eşimde sperm kalitesi düşük hareketlilik ve ileri hız yavaş 1 milyon olması gerekiyormuş bizden 500 bin çıktı kafamız karıştı 3 gündür kür hazırlıyorum eşime ağrılarım var belim karnım heran hasta olacakmışım gibi en kötüsü umudum yok incir kürü keçiboynuzu kürü avakado bal muz ceviz fındık yediriyorum sizin bildiğiniz kürler varsa paylaşırmısınız ....................

merhaba kızlar 5 gün önce aşılama yaptırdım umut yok sanırım eşime kürler hazırlıyorum eğer bu olmazsa tekrar aşılama dedi doktor eşimde sperm kalitesi düşük hareketlilik ve ileri hız yavaş 1 milyon olması gerekiyormuş bizden 500 bin çıktı kafamız karıştı 3 gündür kür hazırlıyorum eşime ağrılarım var belim karnım heran hasta olacakmışım gibi en kötüsü umudum yok incir kürü keçiboynuzu kürü avakado bal muz ceviz fındık yediriyorum sizin bildiğiniz kürler varsa paylaşırmısınız ....................

mrb canım bnde hataydanım
sıze 500 bın sperm sayısı ıle nasıl asılama yapılıor?anlamadım

arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende rahim filmi çektirdim ilk çektirdigimde tüpler tıkalı çıktı doktorlar ertesi gün tekrar çekeceklerini söyledi o günki filimde tüplern açıldıgını söyledi bu durumu yaşayan arkadaşlar varmı

arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende rahim filmi çektirdim ilk çektirdigimde tüpler tıkalı çıktı doktorlar ertesi gün tekrar çekeceklerini söyledi o günki filimde tüplern açıldıgını söyledi bu durumu yaşayan arkadaşlar varmı

2 gun ust uste rahım fılmı cekıldıgını ılk defa duydum
ama ılaclar acıor tıkalı olan tuplerı
gecmıs olsun canm

acaba diyorum beklesemmi aşılama için filmimi başka bir doktorunda görmesini istiyorum aslında kafam karışık yani

tatlıkız süüper görünüyosunuz analı kızlı öpüyorum ikinizidee :)

Son düzenleme:
X