Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Hadi be hilal 40 gündür test yapmamış mı??
hayırlısı inşaallaah tez vakitte güzel haberler alırız

ayyyy yalnız basıma bınlerce yıl gecırırım genede gormcemı cagrmam
bosa dememısler gorumce gormeyım senı omrumce dıe

ayy bende buna güldüm iştee :))) benim görümcem iyi de çocuklar yaramaz hele kızıııı

eşim test yaptıralı bi ay oldu daha iki ay geçsin üç ay olmuş olunca yaptırcazbi daha üroloğa gitcek inşaallahh spermin sıvılaşma süresi çok uzun iltihap olabilirmiş o yüzden bi üroloğa görünsün istiyorum

bi değişiklik olmazsa değerlerde aşılama için uygun sayı ve hareket olursa önce bi kes daha aşılama deneriz olmazsa tüp

aman bacı doktorlar hep öyle pisler bi de bu işlerde moral çok önemli diyolar kendileri bozuyolar morallerimi

Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşaallahh tez zamanda kucağımızı çifter çifter bebişlerle doldursunnn

inşaallah bacım ama sanmıyorum yarın öbür gün olurum kesin çok gecikmese de beni ümitlendirmese yok yere :))
erken yaptırmışsın ama testi canım yaa
ateşini her gün ölçüyo musun, evde idrar testi yapıp kendin baksan asıl zamanın şimdii

erkekler için sorunun onlarda olması bizden daha çok zorluyo onları
Rabbim yardımcıları olsun benimki hala kabullenmiş değil
değerleri 6 milyonken bile bizim doğal yoldan olcak çocuğumuz diyip duruyodu :))

sıkıntı yapma canım stres yaparsan daha zor olur zaten jek sürüyo pırt die gideveriyo içeri anlamıyosun bilee sonunu düşünn bebişini düşün hiç bişicik olmass

yvru ceylan test yapmalısın bugun
cıkar belkı ıdrarda
tıryakcıım ınşşş cıfter cıfter olur
bu sferde nasıl bakacaz dıe yakınırız :)))
zaten bebegıme kavusucam dıorum unutuyorum
osekılde sakınlesıorum

Kuzuuum
Ayşe girdi mi doğuma??
Ses ver bakeeem
ne var ne yok zuzum

canım kusura bakma bende adet oldum bugün iyi değilim işyerinde kimse yokken uyuklamışım şimdi gördüm yazını ben bi mesaj atayım ona dicem ama telefonum kapanmış olabilir hep eşime ödmeeli yaptığımdan kontör almayı hep unuttuk sempatiksalakcinni bi deneyeyeim ama o abna haber verirdi annesindeyse giremezz o 1 hafta ertelemek için snacıyı durdurmuşlardı drlar

canını sıkma ya

İdararıda az önce yaptım
yok bişiy
gene negatif
Rabbim hakkımızdan hayırlısını versin artık

bende sabah tüp bebek merkezlerinde yazan başarı öykülerini okuyup ağlayıp durdum zaten

Geçmiş olsun canım
Dikkat et kendine
Yok annesi gelecekti en son
evi toplayacakları doğum olursa diye

yakın olan yerı arastırmak zorundayım mecburen gıdıp gelmek adına kolay olsun dıe
cunku yasım 22 oldugundan dolayı uzun protokol olacak buyuk ıhtımal o yuzden baskentte gıdıcez
herkes cok memnun kalmıs

İdararıda az önce yaptım
yok bişiy
gene negatif
Rabbim hakkımızdan hayırlısını versin artık

bende sabah tüp bebek merkezlerinde yazan başarı öykülerini okuyup ağlayıp durdum zaten

hayırlısı olsun hakkında canımm
Rabbim şu mübarek günler hürmetine dualarımızı kabul etsinn
inşaallahh

bizimde saraçoğlundan aldığımız çay bitince değerlere bakcaz ona göre karar vercez artık ama o kadar soğudum ki doktor olaylarından hiç gidesim gelmiyooo
çok hassas durum bebek olayı kimisi ticari görüyo hemencik daha çok kazansınlar die tüp bebek diyolar Rabbim iyi doktorlarla karşılaştırsın,hayırlı tedaviler versin inşaallahhh

amiiin Tiryakcım

diyorum ki öyle bir zor sınav ki bu benim için
geçen sefer gebelik oluştuğunda o kadar kötü bir durumda gitmiştim ki aşılamaya
Rabbime kırgındım
hatta affetsin beni
inancımı yitiriyorum artık gözgöre göre senden vazgeçmeme izin mi vereceksin diye söylenmiştim
O da bana tokat gibi bir cevap vermiş beni o ay gebe bırakmış sonrada senin istediğin zamanda değil benim istediğim zamanda der gibi bebeğimi geri almıştı
Şimdide yine Rabbime sığınıyorum
ama zor çok zor bir sınav bu ya :a015: :çok üzgünüm:

tup bbeek zor bır surec yha anlatıolar yaptıranlar canım sıkılıor

Başarı öykülerini oku
O adar güzel ki

bende bahçeciyi araştırıyorum
büyük ihtimalle bende de uzun protokol olacak sanırım sadece toplama ve transfer için gideriz
Ama drum anatolya ile çalışıyor
bakalım artık
ben ancak sömestr tatilinde gidebilirim
O da paramız olursa yani krediyi halledebilirsek

Of ulan lidyalılar alsanaalsanasmile klava: klava: klava:

belkıde sonucu hayırlara versıle olacak bır sınavdır
canını sıkma canım
hersey gusel olacak ınşşşş

:)))))))))))))))))
allh sneı varya lıdyalılar nerden aklına geldı
valla yavruceylan paranın zamanını bıle rabbım bılır
bızım normalde 2 yıllık cektıgımız bır kredı vardı onu oduyorduk o bıtmeden asla olmaaz dedı esım
seneye deıl dıger sneye kadar beklıcektım
ama öle bır yerden rızk kapısı acıldıkı ınanamadım

herseyın vaktı var

belkıde sonucu hayırlara versıle olacak bır sınavdır
canını sıkma canım
hersey gusel olacak ınşşşş

İnşallah canım
Bir taraftan seviniyorumda
Gebe kalmama izin vererek benden vazgeçmediğini gösterdi ve okadar mutlu oluyorum ki bunu düşününce
ama işte zor yaaa
gelip işte düğümleniveriyor bağazıma senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…