Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

:)))))))))))))))))
allh sneı varya lıdyalılar nerden aklına geldı
valla yavruceylan paranın zamanını bıle rabbım bılır
bızım normalde 2 yıllık cektıgımız bır kredı vardı onu oduyorduk o bıtmeden asla olmaaz dedı esım
seneye deıl dıger sneye kadar beklıcektım
ama öle bır yerden rızk kapısı acıldıkı ınanamadım
:KK43:
herseyın vaktı var

hakılısın canım
Onun bile vakti var
Bizimde kredimiz var
saırım onu kapatmak için aldığımızda biraz da tüp bebekk için çekeceğiz kredi
Tabiii yine de Rabbim ne isterse o olacak gerisi boş

amiiin Tiryakcım

diyorum ki öyle bir zor sınav ki bu benim için
geçen sefer gebelik oluştuğunda o kadar kötü bir durumda gitmiştim ki aşılamaya
Rabbime kırgındım
hatta affetsin beni
inancımı yitiriyorum artık gözgöre göre senden vazgeçmeme izin mi vereceksin diye söylenmiştim
O da bana tokat gibi bir cevap vermiş beni o ay gebe bırakmış sonrada senin istediğin zamanda değil benim istediğim zamanda der gibi bebeğimi geri almıştı
Şimdide yine Rabbime sığınıyorum
ama zor çok zor bir sınav bu ya :a015: :çok üzgünüm:

bu konuda benimde en çok dua ettiğim şey bebek isteğimin yanında sabır ve isyan etmemek
imtihanımız zor hemde çok zor ama mükafatı büyük olur inşaallahh
hiç aklımızdan çıkarmamalıyız biz dar bi pencereden bakıyoruz ve bizim için neyin ne kadar ve ne zaman iyi olcağını düşünemiyoruz ama bizi bilen, ne istediğimizi bilen ve herşeyi her yönüyle gören Rabbimiz var ona sığınmak en güzeli hem içi rahatlıyo insanın

bi ara çok düşünüyodum çok takıyodum kafama herkesin bebeği oluyo nie bizim olmuyo benim çevremde pek sıkıntı yaşayan yok bu konuda maşaallahh hepsi hemencik doğruyolar. benden çok sonra evlenip de çocuğu olanları duyunca çok üzülüyodum neden hala olmuyo diyip diyip yıpratıyodum kendimi hemde farkında olmadan isyan ediyodum.sonra nasıl oldu bilmiyorum ama iki aydır falan çok rahatım yine adetime yakın geriliyorum ama eskisi kadar değil :))
inanıyorum canı gönülden bizim de topiğimizdeki tüm kızlarında bebişimiz olacak inşaallahh
Rabbim bu güzel duyguyu bize de tattıracakk

bu konuda benimde en çok dua ettiğim şey bebek isteğimin yanında sabır ve isyan etmemek
imtihanımız zor hemde çok zor ama mükafatı büyük olur inşaallahh
hiç aklımızdan çıkarmamalıyız biz dar bi pencereden bakıyoruz ve bizim için neyin ne kadar ve ne zaman iyi olcağını düşünemiyoruz ama bizi bilen, ne istediğimizi bilen ve herşeyi her yönüyle gören Rabbimiz var ona sığınmak en güzeli hem içi rahatlıyo insanın

bi ara çok düşünüyodum çok takıyodum kafama herkesin bebeği oluyo nie bizim olmuyo benim çevremde pek sıkıntı yaşayan yok bu konuda maşaallahh hepsi hemencik doğruyolar. benden çok sonra evlenip de çocuğu olanları duyunca çok üzülüyodum neden hala olmuyo diyip diyip yıpratıyodum kendimi hemde farkında olmadan isyan ediyodum.sonra nasıl oldu bilmiyorum ama iki aydır falan çok rahatım yine adetime yakın geriliyorum ama eskisi kadar değil :))
inanıyorum canı gönülden bizim de topiğimizdeki tüm kızlarında bebişimiz olacak inşaallahh
Rabbim bu güzel duyguyu bize de tattıracakk

haklısın
keşke senin kadar tevekkül edebilsem
Sabrı öğrendim Onun için
Beni aceleci bir fıtratta yaratmasına rağmen
keşke bir de tevekkül edebilsem
Aşılama sonrası o kadar dua etmiştim ki makasta

Canım ben izninle kaçayım
gideyim bira dua edeyim
Kuran okuyayım
ferahlarım

Dualarımdasınız kızlar

canım ben bile şaşıyorum kendime o halden nasıl böle rahat bi ruh haline geçtim die annemin duaları çok etki ediyo die düşnüyorum son zamanlarda çok duasını aldımm

Allah kabul etsinn canımmm
öpüyorum çokopuyorumnanaktan

İdararıda az önce yaptım
yok bişiy
gene negatif
Rabbim hakkımızdan hayırlısını versin artık

bende sabah tüp bebek merkezlerinde yazan başarı öykülerini okuyup ağlayıp durdum zaten

canım bende dün gece test yaptım negatif daha önceki düşüklerimde adet düzenim bozulmamıştı ama son düşükten sonra 30 gün geçti hala olmadım testte negatif ve perşembeden beri ara ara çok az lekede oluyo anlamadım valla allah sonumuzu hayretsin canım herşeyin hayırlısı olsun

canım bende dün gece test yaptım negatif daha önceki düşüklerimde adet düzenim bozulmamıştı ama son düşükten sonra 30 gün geçti hala olmadım testte negatif ve perşembeden beri ara ara çok az lekede oluyo anlamadım valla allah sonumuzu hayretsin canım herşeyin hayırlısı olsun

inş hamılesındır canım :)

inş hamılesındır canım :)

lekelenmeler beni şüphelendiriyor canım yaa biliyosun biz haziran adetimi bekliyoduk aşılama için ama adet günü ve sonraki iki gün çok az lekelenme olmuştu onun üzerine test yapmıştım ve pozitifti.şimdide perşembeden beri lekelenme var ama test negatif çıktı anlamadım valla hayırlısı olsun hakkımızda. bebeğimizi kucağımıza alana dek bize rahat yook

slm kızlar
şükürler olsun sonunda hasta oldum
oh be dünya varmışşşşşşşşşş
bu ay çalışmalara başlıommmmm:))))

lekelenmeler beni şüphelendiriyor canım yaa biliyosun biz haziran adetimi bekliyoduk aşılama için ama adet günü ve sonraki iki gün çok az lekelenme olmuştu onun üzerine test yapmıştım ve pozitifti.şimdide perşembeden beri lekelenme var ama test negatif çıktı anlamadım valla hayırlısı olsun hakkımızda. bebeğimizi kucağımıza alana dek bize rahat yook

hakkından hayırlısı olsun canım
İnşaallaah bebişin seninledir
Fakat bende de bir sene kadar önce
taa yumurtlama zamanı başlayıp adte kadar devam eden ara ara lekelenmeler olmuştu ömrümde ilk defa
hatta ben salak gibi onları yerleşme lekesidir felan diye yorumlamıştım
ama sonucu hormon dengesizliği çıkmıştı

slm kızlar
şükürler olsun sonunda hasta oldum
oh be dünya varmışşşşşşşşşş
bu ay çalışmalara başlıommmmm:))))

Hadi yaaaaa
Hakkımızdan hayırlısı olsun canım
yeni bir ay yeni bir umut
keşke benimde yaşım 30olmasaydı da her ayımı umut olarak görebilseydim

Hadi yaaaaa
Hakkımızdan hayırlısı olsun canım
yeni bir ay yeni bir umut
keşke benimde yaşım 30olmasaydı da her ayımı umut olarak görebilseydim

canım arkadaşım bende 30 yaşındayım ama bizde anne olcaz yakında inşallah sağlık ocağında bi bayanla karşılaştım geçen 37 yaşında tüp bebekle yeni hamile kalmış yaa biz ona göre 7yıl avantajlıyız canım bizden daha kötü durumda olanlar var ...

rabbim kimseye aratmasın tez zamanda isteyen herkese annelik babalık duygusunu tattırsın inşallah

Hanımlar meraba doğurmadım hala :)
annemde kalıyodum bu gece geldim yarın temizllikçi getircek annem ne olur ne olmaz diye camları fln silcek bugün doktora gittim tekrar nst falan iyi çıktı şimdilik

Benide listeye eklermisiniz 2 yıllık evliyim 24.12.2008 de esim varikosel ameliyatı oldu bizim sorunumuz eşimin sperm sayı ve hareketi su an bi kür kullanmıyoruz önceden baya kullandıkk meryem suresini bende okuyorum beklenen adet tarihim 20 agustos yasım 24

gunaydın kızlar
tarfılcıgım hakkında hayırlısı olsun
ayrıca yavruceylanım 30 yasında olsan ne olurkı
rabbım verecek olduktan sonra yasın ne onemı var
benım arkadasımın halası 42 yasında yenı evlndı vede tup bebek yaptırdı tuttu
halımıze sukredelım
kız ayse topıgımızın ılk yegenımı gelıor sımdı
ay maş. ona
öp yerımıze dogar dogmaz
hılalcıgım hayırlı olsun ::) adet olmussun
ınsaana sıkıntı yaratıor olamamak
ayrıca calısma yapmaktanda amma bıkmazmıssın :)

gunaydın kızlar
tarfılcıgım hakkında hayırlısı olsun
ayrıca yavruceylanım 30 yasında olsan ne olurkı
rabbım verecek olduktan sonra yasın ne onemı var
benım arkadasımın halası 42 yasında yenı evlndı vede tup bebek yaptırdı tuttu
halımıze sukredelım
kız ayse topıgımızın ılk yegenımı gelıor sımdı
ay maş. ona
öp yerımıze dogar dogmaz
hılalcıgım hayırlı olsun ::) adet olmussun
ınsaana sıkıntı yaratıor olamamak
ayrıca calısma yapmaktanda amma bıkmazmıssın :)

canım öyle deme
elbetteki Rabbim verdikten sonra aynı tadı alırım
ama her meyve zamanında güzel
Amaaan
Rabbim hakkımızdan hayırlısını versin
zaten çok fena karnım ağrıyor
ateşim düştü pat diye 36,1'e

bi de aklımdan atabilsem şu fikri artık

canım arkadaşım bende 30 yaşındayım ama bizde anne olcaz yakında inşallah sağlık ocağında bi bayanla karşılaştım geçen 37 yaşında tüp bebekle yeni hamile kalmış yaa biz ona göre 7yıl avantajlıyız canım bizden daha kötü durumda olanlar var ...

rabbim kimseye aratmasın tez zamanda isteyen herkese annelik babalık duygusunu tattırsın inşallah

Amiiiin canım amiiiin

X