Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

herkese günaydın......

miraç kandiliniz mübarek olsun birbirimize isimlerimizle dua etmeyi unutmayalım canlarım

Günaydın kızlaaar,
Kandiliniz mübarek olsun,Rabbim tez zamanda kucaklarınızı bebişlerle doldursun inşşş :Saruboceq:

Hepimizin kandili mübarek olsun kızlar
Rabbim dualarımızı kabul etsin
Dertlilerimize deva, hastalarıma şifa, borçlularımıza borçlarını eda kuıvveti versin,
Canımıza sağlık, hanemize huzur, kesemize bereket versin...
Hakkımızdan hayırlı olanı versin, gönlümüzü hakkımızda hayırlı olana razı eylesin

ilk hamile kaldığımda bir hastanede düşük olayı yaşadım ve *** hastanesinde çalışmakta olan Dr. **** çevremizde bulanan insanların tavsiyesiyle tercih ettim. Kendisi 2. hamilelikte başından beri takip ederken yine düşük olayı yaşadım ve Dr. hanımın bu konudaki tek yorumu şu idi: '' herşey Allahtan, bir daha deneyin.'' tamam herşey Allahtan ama bunun bir nedeni olmalı diye sorduğumuzda nedeni olamaz senin herşeyin normal, anormal bi durumun olsa ben bunu görürüm, herkeze olur böyle şeyler cevabını aldım, 3. kez hamile kaldığımda netice yine aynı ve yine düşük. Dr. hanımın bu seferki yorumu ise şöyle idi: '' Ah canııım çok yıprandın sen''
Dr. hanım tahlil yapsak nedenini araştırsak diye sorduğumda, tabi yapmak lazım, bakmak lazım cevabını aldık,
Kendi araştırmalarımızla öğrendiğimiz HSG(rahim filmi) çektirmemiz gerektiğini sorduğumuzda, rahimde bir bozukluk yok, olsa ben görürüm diyerek gerek yok dedi.
şu unutulmamalıdırki sorunsuz gebelikte her dr. başarılıdır, önemli olan sorun yaşandığı an araştırma yoluna gitmek veya daha uzman kişilere yönlendirmektir, ama *** hanım bunları yapmak yerine biz kendisini bırakmamış olsa idik, ‘’tekrar deneyin tekrar deneyin’’ gibi saçma sapan sözler üretmekle uğraşıyor olacaktı.
Sonuçta bu konuda çok uzmanlaşmış bir doktora gittik, HSG çektirdiğimde rahimde T uterus (T şeklinde rahim) çıktı. Düşüklerin sebebi tamami ile bundan ve bunun tek tedavisinin histeroskopi ameliyetı olduğunu öğrendik, ameliyatımı başarılı bir şekilde oldum. Ve sorunum kalmadı.
**** hanım sayesinde 3 düşük olayı ve inanılmaz psikolojik sorunlar yaşadım. Böyle sorunlarla karşılaşan insanlara tavsiyem, bu konuda en iyiyi bulmalarıdır.
ALINTIDIR

Tarfilcim bunu senin için ekledim belki faydası olur.

tarfilcim resimdeki bebişin çok hoş canım
geçmiş olsun demiştim sana ama görmedin sanırım
tekrar geçmiş olsun canım

çok saol canım cevap yazdığımı sanıyorum ama kafam çok dalgın bi tuhaf oldum sersem sersem etrafda dolaşıyom tebessüm etmek bile gelmiyor içimden ama hamdolsun rabbime hakkımda hayırlısı buymuş demekki vardır bilmediğim bi hayır ama yinede içim acıyo

çok saol canım allah razı olsun ben 2 kere rahim filmi çektirdim bide vajinal ultrasonografi denen bi film çektirdim histereskopide yapıldı sorun yok ama demekki vakti gelmemiş diyorum daha senağlamasenağlama

şutarafagitti
çok saol canım allah razı olsun ben 2 kere rahim filmi çektirdim bide vajinal ultrasonografi denen bi film çektirdim histereskopide yapıldı sorun yok ama demekki vakti gelmemiş diyorum daha senağlamasenağlama

canım bu tarz düşüklerde senden önce eşinin sperm yapısı incelenmeli
yani genetik yapıda bir problem mi var diye

canım ayrıntılı spermiyogram yapıldı problem çıkmadı canım

yok bitanem
genetik yapı incelenmesi benim dediğim
tüp bebek merkezlerinde yapılan
senin ve eşinin incelenmesi
Bir arkadaşımın komşularında yıllar sonra böyle bir problem bulundu
kaç düşükten sonra
meğer ikisinin de yapısı gereği hızlı büyüme varmış
ve bebekler çok hızlı büyüdükleri içinde düşüyorlarmış
normalden 3-4 kat fazla hızla büyüyüp düşük oluyormuş
onlara bişey yapılamadı dr her ikinizde de aslında sorun yok
başkasıyla evlendiğinizde ikinizinde çocuğu olur demiş
O yüzden detaylı bir inceleme diyorum ben genetik olarak
ama şu da bir gerçek ki Rabbim verdikten sonra her şekilde verir
Ne olursa olsun
Vakti de gelmemiş olabilir canım
bizimkisi sadece tedbir alamak
takdir Allah'ın sonuçta
Şu cabalarımız sadece vesile aramak değil mi zaten??

canlarımmm
kandiliniz mübarek olsunnn
Rabbim bu gece bütün dualarınızı hayırlısıyla kabul etsin inşaallahh
birbirimize bol bol dua edelimm
bi daha ki mirac kandiline kucağımızda bebişlerimizle girelim inşaallahhhh

canım sen kromozom analizimi diyon onuda yaptırdım normal çıktı değilse ayrıntılı yazabilirmisin canım nasıl bi test

canım sen kromozom analizimi diyon onuda yaptırdım normal çıktı değilse ayrıntılı yazabilirmisin canım nasıl bi test

tamam işte kromozom analizi
hakkımızdan hayırlısı olsun canım
demekki vakti gelmemiş
ama mutlaka bir sebebi olmalı diye düşünüyorum ben yaa

tamam işte kromozom analizi
hakkımızdan hayırlısı olsun canım
demekki vakti gelmemiş
ama mutlaka bir sebebi olmalı diye düşünüyorum ben yaa

Tabi ceylanım mutlaka Rabbim doğru zamanı biliyor ama tarfilin çok iyi bir doktor bulması gerektiğini düşünüyorum ben sonuçta doktorun bilgisi çok önemli normal vakalarda her doktor iyidir ama böyle vakalarda uzmanlaşmış doktorlar anlıyor sadece diğerleri oyalamaktan başka bişeye yaramıyor.Ben inanıyorum mutlaka gözden kaçan bişey var tarfilin durumunda.Sonuçta hamişşş kalabiliyor bu bilee çok büyük bir nimet.
Bu akşam dualarımdasınız kızlar hepiniz,Rabbim kucaklarınızı boş bırakmasın tez zamanda yavrularınıza kavuştursun,hayırlı evlatlar versin inşşş:Saruboceq:

Haklısın alpycim
Bende sebebsiz infertilite yoktur iyi araştırmayan infertilite vardır diye düşünüyorum
Ben yine adetliyim
tam vaktinde geldi ama çok sevindim
30. günde geldi benim kırmızılar
O yüzden namaz kılamayacağım ama dualrım sizlerle
Rabbim bebişini sağ salim kucağına almayıve analı babalı büyütmeyi nasip etsin
Bu arada ben tekrar deneyeceğim bu ay aşılama
Yalnız devlet ovitrelleyi 4. kez ödüyor mu biliyor musun??

saolun kızlar benim için kafa yoruyosunuz allah razı olsun hepinizdeen
ben ii bi dr bulduğuma inanıyodum ama demekki bulamamışım.ya akla gelcek bütün tahlillerde yapıldı anlamadımki netdende çok araştırdım galiba daha zamanı var

canım benim bu seferki aşılaman allahın izniyle öyle bi tutcakki ancak dokuz ay sonraa annesinin kucağına gelcek yürekten inanıyorum

slmmmmmmmm kızlar
oncelıkle kandılınız muaber olsun
allh hepımıze hakkımızda hayırlı olanı nasp etsın ınş
dun butun gun hastanedeydık
yarın sonuclarımızı alıyoruz
lutfen duanızı eksık etmeyın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…