Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Nazım sende mi hamişsiiiin???
çok sevindiiim
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsiiin

evet canım allaha şükürler olsun
senle tedavideyken bir doğru düzgün konuşamamaıştık
bnm net yüzünden sanada geçmiş olsun bebişşn en kısa zamanda gelsin yeniden inşlhhh

KarıŞmayın sÜmoŞumuza o gızlı takıpÇı dostmu dÜŞmanmı bız ÇÖzemedık ama olsun en baŞından berı bızım sessız destekÇımız :))

yeliz,yavruceylan,tatlıkız ,n83,esra,tiryaki, hepinizden allah razı olsun dualarınızı eksik etmeyin nolur .drdan az önce geldim.betahcg 285 çıktı. 5 temmuza ultrason için randevu verdi .bi sürü iğne ilaç falan yazdı işte kanda pıhtılaşma olduğu için hergün iğne olcam...işte böyle bu arada baya kaynatmışınız keşke hergün böyle olsa

inşallah bu sfer bebe,işine bişey olmaz valla çok sevindim canm
değerinde çok güzel mişş benmdde 1 temmuz da randevum yakınız arkadaşım gelişmeleri beraber takip ederiz inşallah

tarfilim rabbim bebeğini esirgesin artık daha bilinçlisin tatlım allahın izniyle bişi olmaz inşallah canım benimm

tarfilim rabbim bebeğini esirgesin artık daha bilinçlisin tatlım allahın izniyle bişi olmaz inşallah canım benimm

evet canım haklısın artık tedbir bizden takdir rabbimden.inşallah sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder..sen dualarını eksik etme canım bebek özlemi çekenlerin mekanını takip ediyom canım sen sürekli ordasın ordaki arkadaşlarınada söyle canım bana dua etsinler hatım falan yapıyonuz demi şimdi bide sen 1 haftalığına nereeye hatırlamıyom bi yere gidiyodun bugünmü döndün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…