Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

aynı gun adet olacagız artık bayramlasırız ınş mutlu bır bayramlasma olur tatlımdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

inşaallah canım inşaallahhhhkaydirigubbakcemile3
benim eşimdede sperm azlığı var
sorunumuz aynı adet günümüz aynı inşaallah hamiş oluruz bu ay bebişlerimizin günü de aynı olur :))):Saruboceq:

sorunumuz aynı adet günümüz aynı inşaallah hamiş oluruz bu ay bebişlerimizin günü de aynı olur :))):Saruboceq:

inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
ama sızınkı gene ıı sayı olarak bızımkı daha kotu
keske bu ay bızım bayramımız olsa canım yaw

canım 2 ayım var muhtemelen 26 ağustos

agırlasmıssındır sen
ısımleımızlen su mubarek gunlerde duanı eksık etme ne olursun canım benım
ınş sende hayırlısıylan saglıklan vede bır cıglıkla kolaylıklan bebegın kuagına alırsın kurban oldugum yarabbı guzel haberler vermeyı nasp etsın hep

ayşem beklenen adet tarihim 1 temmuz kabotaj bayramı :))))
inşaallah benimde bayramım olur :)))

listeyi güncel tutalım yaa daha güzel oluyo öyle hem bi sürü hamişimiz var artık moral olur bizeee :)))

vayyyy kabotaj bayramı hee tubiş hadi bakalım hamiş diye gireriz durumuna inşallah :)))
diğer bilgileride yenileyelim kürünüz ilacınız falan aynımı yoksa tembellikmi yapıyosunuz :))

inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
ama sızınkı gene ıı sayı olarak bızımkı daha kotu
keske bu ay bızım bayramımız olsa canım yaw

inşaallah canım Rabbim büyük neden olmasın bizimde yüzümüzü bu ay güldürür inşaallahhh

tıryak burda cogu arkads preseed kulllan dıor sen kullandınmı
faydası olurmu sence,
hıc tedavı oldunuzmu
bır ılerleme olmadımı
bız ogrenelı 5 ay olacak
3 ay ılac tedavısı gordu klomenlen
fayda etmedı pek
tavsıye ettıgın bişi varmı
ıbrahım saracoglunun cayı cok faydalıymıs ama paketı 167 mılyon cok pahalı
cok memnun kalanlar var :kedi:

vayyyy kabotaj bayramı hee tubiş hadi bakalım hamiş diye gireriz durumuna inşallah :)))
diğer bilgileride yenileyelim kürünüz ilacınız falan aynımı yoksa tembellikmi yapıyosunuz :))

pre seed kullanıyodum bitti adet olum alcam yeniden aşılama olabilirm bu ay adam gibi doktor bulursam sen şimdilik adet tarihimi değiştir canım adetten sonra diğerlerini de değişiriz
kabatoj bayramı benim için hiç bu kadar önemli olmamıştı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

benım ıcınde bu kadar onemlı olmamıstı
eger hamıle kalırsam bayramın adını bıle koyabılırım

canım pre seed kullandım ama düzenli kullandım diyemem
şubatın sonunda aşılama oldum tutmadı geçen yıl bu zamanlar 5 haftalıkken düşük yaptım
saraçoğlunun çayından fayda görenler var mı acaba??

2 mılyondan 76 mılyona yolculugumuz die bayanın topıgı var gormussundur
saracoglunun sayesınde dıor
dıyet lıstesı falan var hatta hepsını uygulamıs
sonunda hamıle kaldı
kalp atısını duydu
1 hafta sonra dusuk yaptı
tanırsın belkı boncukboncuk nıkı
erkek ınferlıtesı bolumunu ac gorursun

ammiinnnnnnn canım saolasın inşallah hepinizin darısı başına

3. ayına gırıceksın demi tatlım
erkek yılındayız bu sene hep erkek dogruruolar
bakalım senınkı ne?
ismi bellimi

evet canım 3. aya girecem rabbim nasip ederse inşşş içimden hep erkek geçiyo bakalım nasip erkek olursa umut kaan kız olursa naz koyacam inşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…