Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

tatlıkızım ben bu duayı her hamişimize söyledim
Çok severek ve çok içten gelerek ettiğim bir dua
çooook önemli çünkü bir annenin bebişini sağ salim kucağına alabilmesi....koklayabilmesi.....
rabbim sağlıkla sana da yaşatsın

ayrıca ben de teşekkür ederim duana

Alpycim
ben belirtilere bakmiiim diyorum ama bu ağrılar o kdar tanıdık kiiii
hadi bel neyse de karnım ağrıyo benim kasıklarım bile değil
Tüm gebelik belirtilerini geçen ay taşıyordum
ama maalesef yine adet oldum
Bu ay da işte yine adet belirtisi var

Bende artık öyle dua ediyorum canım
Üzülüyoruuum çoook üzülüyorum amabu ay hep sadcehayırlısını istedim rabbimden
Sen bizim için hakkımızdan hayırlısını ver diyorum
Ama işte ağrılarda bi taraftan sinirimi bozuyor

hilal iyi yaa bu ay o da bende dinlendirdik kendimizi bebek düşünmedik hiç ama adet yaklaşınca geriliyo insan ondan zannımca

ben iyim canım bebek fikrinden uzaklaşyım die takı yapıp satmaya başladım işime ilavee :)))
temmuza kadar ara verdim bebeğe ama şimdi canım çekti adet olunca ikinci aşılama iin start versem mi acaba die düşünmey başaldımm :))

İyi yapmışsınız tiryakcım
en iyisi dinlenmek
Keşke bende yapabilsem
ama benim yapım gereği bir işe başladım mı bitirmeden bırakamıyorum
O yüzden gelecek ay da tüp deneyelim diyoruz Temmuz için
Ben her yolu deneyeyim de .....
elimdden geleni yapmış olayım da....

insan hevesleniyor değil mi???

kızlarrrr hepiniz çooooook sağolun rabbim hepinize biran önce yaşatsın bu duyuyu sizi seviyorum byeeeeee

İyi yapmışsınız tiryakcım
en iyisi dinlenmek
Keşke bende yapabilsem
ama benim yapım gereği bir işe başladım mı bitirmeden bırakamıyorum
O yüzden gelecek ay da tüp deneyelim diyoruz Temmuz için
Ben her yolu deneyeyim de .....
elimdden geleni yapmış olayım da....

insan hevesleniyor değil mi???

hemde nasıl ayy kocacımla konuşıım de bu ay aşılama olıım ya :))
geçen yıl bu ay hamile kalmıştım belki benim verimli dönemim bu zamanlardır :))))))))))

iyi de o belirtiler insanı şaşırtabiliyo yani çok fazla takılma onlara.
Sen elinden geleni yaptın şimdi bekleme zamanı Rabbim en doğru zamanı biliyor.
Olumsuz bile olsa yılmadan kürlere,çare aramaya devam canım.Benim de 2.aşılamada oldu biliyosun.Şimdi düşünüyorum da ne kadar üzülmüştüm 0.01 sonucunu alınca.Ama aldığım o negatif sonuç belli bir süre sonra şunu düşündürtmeye başladı ''sen ne yaparsan yap Allah istemezse olmaz''sonra hep şöyle yalvardım Allah'a''Allah'ım senden gelen herşeye razıyım,bana hiç çocuk vermeyebilirsin de,hiç anne olmayabilirim de ama Rabbim sen bunu böyle takdir ediyorsan ben kulun olarak hakkıma razı olucam hiç şikayet etmiycem''böyle dua edince çok rahatlıyodum.Ardından 2.aşılamada sevindirdi Rabbim şükürler olsun.Ama o tam tevekkülü hissettiğim dönemden sonra oldu bu olay.Koşulsuz olarak hakkına razı olmayı kabullendikten sonra hem psikolojin rahatlıyo hem de Allah senin samimiyetini görüp üzülmene kıyamıyo belki de.

ahhh alpycim ona tevekkül diyorlar
keşke tam anlamıyla yapabilsem
Bak bu dualarla başladım
hatta sabah ezanları uyandığımda "sadece sana sığınıyorum Rabbim.
Hakkımızdan hayırlısını ver" dedim ve yattım her seferinde
hatta dedim ki sadece adeti bekleyeceğim
endişelenmeyeceğim meraklanmayacağım
ama işteeee
dayanamadım ateş ölçtüm şimdide acaba mı diyorum
İşin kötüsü olmadığını da biliyorum
ve maalesef ki gene üzülüyorum

kıslaaar benim kociş geliyo yemeğe ben bi gidiiim yemek yapiiim adama
buralarda olursanız bakınırım ara ara
Çooooooook öpüyoruuuuuuuuuuuuum sizi

Alpycim
ben belirtilere bakmiiim diyorum ama bu ağrılar o kdar tanıdık kiiii
hadi bel neyse de karnım ağrıyo benim kasıklarım bile değil
Tüm gebelik belirtilerini geçen ay taşıyordum
ama maalesef yine adet oldum
Bu ay da işte yine adet belirtisi var

Bende artık öyle dua ediyorum canım
Üzülüyoruuum çoook üzülüyorum amabu ay hep sadcehayırlısını istedim rabbimden
Sen bizim için hakkımızdan hayırlısını ver diyorum
Ama işte ağrılarda bi taraftan sinirimi bozuyor

ceylanım zaten hamilelik belirtilerinin de adet belirtilerinden farkı yok ki.
bana da öyle oldu sanki ha oldum ha olucakmışım gibi karnım ağrıyodu hatta o nedenle ben de bu defa da güme gitti aşılama diyodum.Yani sende de inş benimki gibi olur belirtiler.Heyecanla bekliyorumm senii :Saruboceq:

hemde nasıl ayy kocacımla konuşıım de bu ay aşılama olıım ya :))
geçen yıl bu ay hamile kalmıştım belki benim verimli dönemim bu zamanlardır :))))))))))

Allah iyiliğini versin tiryak yaa güldürdünn benii kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Senin verimli zamanların bu zamanlarsa yaptır anacım hiç belli olmaz zaten bu sene hamiş senesi etrafta kime baksam hamiş.Bir de forumda okumuştum ben bu astrologlar bile diyomuş bu sene doğurma senesiymiş kızlarr.Gezegenlerin konumlarından falan bunu çıkarıyolarmış.(ben pek anlamam bu işlerden ama forumda biri yazmıştı)

Allah iyiliğini versin tiryak yaa güldürdünn benii kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Senin verimli zamanların bu zamanlarsa yaptır anacım hiç belli olmaz zaten bu sene hamiş senesi etrafta kime baksam hamiş.Bir de forumda okumuştum ben bu astrologlar bile diyomuş bu sene doğurma senesiymiş kızlarr.Gezegenlerin konumlarından falan bunu çıkarıyolarmış.(ben pek anlamam bu işlerden ama forumda biri yazmıştı)

ya eveeet bende dinledim tvde
bu sene başak mıymış neymiş o da doğumu simgelermiş
anam kafamı nereye çevirsem hamile dolu etraf

inşaalllaaah hayırlı haberler veririrm bende yaaa
sen test için adet sürenin geçmesini mi beklemiştin canım??

ayşecim eşine geçmiş olsun diyorum rabbim şifasını verir inşşşş bugün transfer olalı 9. günüm canım değer çok normalmiş çok yeni 2.5 3 haftalık falanmış

canım benim saolasın seninde bebişin hayırlı olsun Allah kucağınada almayı nasip etsin
ben şimdi :ecrin_bebek:"HOŞGELDİN BEBEK":ecrin_bebek: diyorumm... :)

kızlarrrrrrr çooookk mutluyum 3 haftalık hamileymişim hepiniz çoook sağolun rabbim sizden razı olsun dualarınız için Allah gönlünüze göre versin inşşş rabbim olmayan herkese bu duyguyu yaşatsın inşşşşş

canım benim çoook sevindim rabbim güzel bir hamilelik ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
inşallah eşinede sanada bebişinizede sağlıklı mutlu bir ömür dilerim çok çok işim var sırf senin için girdim çok mutluyummm çokkk :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:a.s. a.s.

ne kadar mutluyum anlatamam

tatlı kızım seni tekrar tebrik ederim
ayşecim geçmiş olsun bacım kocana
allpy inşalalh canım ama benim hiç umudum yok:KK43:(((

canım benim ne güzel bi haber dimi
gerçekten çok mutluluk verici
Rabbim isteyen herkeze yaşatsın bu duyguyu

teşkkür ederim canım kocişim hasta yetıyo şimdi
burnunda kocaman sargılar var
nefeste alamıyo :KK43:

erkek evin direğidir derler ya doğruymuş
ona bişiy olunca sanki evin direği yıkılıyo gibi
Allah eksikliklerini göstermesin

Konuyu Toplam 5 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
Kayram, alpy+, ayse.20, XTATLIKIZ+, yavruceylan1+

canlarım hepinizi öpüyorum ceylanım inşallah seninde müjdeli haberini yakında okuruz bitanem
ayşecim eşine çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim yeğenimede kendinede iyi bak
alpycım nasılsın tatlıom yeğenim nasıl
tatlıkız tekrar tebrik ederim

sağol kayrammmm rabbim senin güzel gönlündekini versin inşşşş da anne olmak nasip olsun sana ve diğer kızlara

ayşecim alpcim kızlarr şimdi ben nelere dikkat edecem yaaa çok heyecanlıyım ne yapacağımı bilemiyorum

Konuyu Toplam 5 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
Kayram, alpy+, ayse.20, XTATLIKIZ+, yavruceylan1+

canlarım hepinizi öpüyorum ceylanım inşallah seninde müjdeli haberini yakında okuruz bitanem
ayşecim eşine çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim yeğenimede kendinede iyi bak
alpycım nasılsın tatlıom yeğenim nasıl
tatlıkız tekrar tebrik ederim

saol canım Allah razı olsun

X