Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlarrrr sonucum 88.22 nasıl sizce bi yorum yazın niye kimse yok yaaaaa

canımmm sırf senin sonucuna bakım die girdimm :)))
50nin üstünde olunca pozitifff
hamilesin tatlımmmmm
gözümüz aydınnn Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib etsin inşşşalkisalkisalkisalkisalkisalkiskaydirigubbakcemile2zemuszemus:lepi:sositosositosositosositosositosositosositosositodelikafaduldendelikafadulden:dance::dance::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

hadi tatlıkız girde söyle bizeeeee
kaçıncı gündesin heyecanlandım bak
sanırım 1 hafta oldu öyleyse çok normal

3. hafta 5 - 130

4. hafta 75 - 2.600

5. hafta 850 - 20.800

6. hafta 4.000 - 100.200

7/12. hafta 11.500 - 289.000

13/16.hafta 18.300 - 137.000

17/24.hafta 1.400 - 53.000

25/40.hafta 940 - 60.000

:teytey:ilk ben öğrendim.......... :teytey:
:teytey:ilk ben öğrendim.......:teytey:

:teytey:tatlı kızım
güzel ankaralı
hadi maşşallahhhhhhhhh
çok ama çok sevindim balım
hayırlı doğumlkar nasip etsin rabbim
çok mutlıyum çççççooookkkkkkkkk
:emir_bebek::emir_bebek:zemuszemuszemuszemus
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyytalkisalkisalkisalkisalkisalkis
:sm_cool::teytey::teytey:

heheeee hihoyyythihoyyyt:teytey::teytey::teytey:
ayyy çok güzel şimdi değerinin 2 katına çıkması lazım yarın ya da öbür gün.Ayyy çokk sevindimm yaaa

kızlarrrrrrr çooookk mutluyum 3 haftalık hamileymişim hepiniz çoook sağolun rabbim sizden razı olsun dualarınız için Allah gönlünüze göre versin inşşş rabbim olmayan herkese bu duyguyu yaşatsın inşşşşş

kızlarrrrrrr çooookk mutluyum 3 haftalık hamileymişim hepiniz çoook sağolun rabbim sizden razı olsun dualarınız için Allah gönlünüze göre versin inşşş rabbim olmayan herkese bu duyguyu yaşatsın inşşşşş

canımm benimmm Allaha şükürler olsunn çooook sevindimmmm çoookkk.
Böyle güzel bir habere topiğimizin ihtiyacı vardı.Artıkk hamiş haberlerii devam eder çünkü hep öyle oluyoo sıra sıra diziliyoo hamiler kayradan neşeden hilalden tiryaktan,yavruceylandan,esradan bütün kızlardan bekliyoruz haberleriii
:teytey::teytey::teytey:

canımmm senin kadar mutlu olamam tabi amaaa çok sevindim inannnn
Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasib etsinn inşaallahhhhh

ayşecim eşine geçmiş olsun diyorum rabbim şifasını verir inşşşş bugün transfer olalı 9. günüm canım değer çok normalmiş çok yeni 2.5 3 haftalık falanmış

canımm benimmm Allaha şükürler olsunn çooook sevindimmmm çoookkk.
Böyle güzel bir habere topiğimizin ihtiyacı vardı.Artıkk hamiş haberlerii devam eder çünkü hep öyle oluyoo sıra sıra diziliyoo hamiler kayradan neşeden hilalden tiryaktan,yavruceylandan,esradan bütün kızlardan bekliyoruz haberleriii

Allah razı olsun balım yaaa bende hala şoktayımm inşşş rabbim bütün olmayan kızlara nasip etsin bu duyguyu
:teytey::teytey::teytey:

canımmm senin kadar mutlu olamam tabi amaaa çok sevindim inannnn
Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasib etsinn inşaallahhhhh

rabbim sizlerden binlerce kez razı olsun ikişer ikişer versin olmayanlara inşşşş

ne kadar mutluyum anlatamam

tatlı kızım seni tekrar tebrik ederim
ayşecim geçmiş olsun bacım kocana
allpy inşalalh canım ama benim hiç umudum yok:KK43:(((

sağol cnım benimmm Allah razı olsun hepinizden rabbim bu duyguyu sizlere biran önce yaşatsın inşşşşş

inşallah bacım ama
inanki ne umudum var içimde
nede olacak diye bi üit içindeyim
iki ayımı iyi değerlendirmem lazım
bu ay aktara bidahaki ay
aşılamaya gitmeyi düşünüom
rabbimden hayırlısı inşalalh

kızlarrrr sonucum 88.22 nasıl sizce bi yorum yazın niye kimse yok yaaaaa

canım yaaaaa
:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey::teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

inşallah bacım ama
inanki ne umudum var içimde
nede olacak diye bi üit içindeyim
iki ayımı iyi değerlendirmem lazım
bu ay aktara bidahaki ay
aşılamaya gitmeyi düşünüom
rabbimden hayırlısı inşalalh

senin için hayırlsı olsun bebişin gelsin inşşşş

sağol cnım benimmm Allah razı olsun hepinizden rabbim bu duyguyu sizlere biran önce yaşatsın inşşşşş

amiiiiin canım yaaaaa
bize de dua et

Ay hızımı alamadım bi daha halay çekcem
:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

Hilalcimm ne diye böyle umutsuz oluyosun canımm ya daha yaşın da çok küçükk 40 lı yaşlarda olup umudunu kaybetmeyen insanlar var sen de toparla kendini çoook dua et akşamları yanlız başına kıbleye yönel yalvar Allaha kürlere de devam et inşş kısa zamanda senden de alıcaz güzel haberii.Sadece strese girmee canımm.

X