Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

iyiyiz hamdolsun canım bugün burnundaki tamponları çıkartı doktor rahatladı
annemde iyi çok şükür brucella hastalığı ilaçlarla sıfırlandı hamdolsun
sen nasılsın ne alemdesin kayracım yaa çok özlüyorum sizi giremiyorum fazla

hadi çoook geçmiş olsun cnım yaaa
bende eşim hastalanınca çok korkarım
Zaten çok nadir hastalanır ama iyi yatar yatıncada
O yüzden böyle kolum kanadım kırılır
İyi olmasına sevindim
Sen nasılsın canım?
Güzeller güzeli kızın nasıl??

İyi olmasına sevindim
Sen nasılsın canım?

nasılsın ben geldim uzun zamandır yAZAmıyırum bende memorialde haziranda başlıcam
sende ne gibi değişiklikler oldu kuzunaz hamilemi merak ediyorum

nasılsın ben geldim uzun zamandır yAZAmıyırum bende memorialde haziranda başlıcam
sende ne gibi değişiklikler oldu kuzunaz hamilemi merak ediyorum

tatlıkız hamiiiiiş

inşaallah bir ay sonra sende hamiş gelirsin aramıza canım

Neden emorial canım??
Özel bir sebebi var mı??
Orda hangi dr??

günaydın kızlarrrrrrrr.......
size bi müjdeli haber o kadar çok vermek istiyorumki anlatamam
inşallah hepimiz arka arkaya müjdeli haberlerimizi veriririzzzzz
sizi çok seviyorummmmmm

slm arkadaşlar bende pko luyum dün akşambal çörekou ve tarçın karışımına başladım ama böğürtlen kökü ve hayit tohumuna başlamak istiyorum bunları kullanmak için belli bir gün varmı ne kadar süreli içeceğiz. adet dönemim bitrbitmez tesbih ve dualarada başlıyacağım. rabbim hepimize nasip eder inşallah.

bende sizleri çok iyi anlayan yıllarca bebek özlemi çekmiş ve sekiz yılın sonunda hiçbir tedavi görmeden gebe kalmış bir anneyim bende zamanında çok tedavi gördüm ama sonuç vermedi çok dua ettim gördüğüm her güzel şeye bakarak dua ettim anladımki herkezin çekmesi gereken bir sabır yolu var bu sabır yolları bıtmez fakat anne olma özlemi sonunda bitti dilerim mevlam herkeze versin son olarak şunu eklemek istiyorum bebek olmadan önce tek sorun bebek gibi gözüküyor tek dert ama bebek olduktan sonra sadece anne olma özlemi gidiyor hayatta sıkıntılar bıtmıyor bebegımden 4 ay sonra annemi kaybettım emrinden sual olunmaz tabiki arkadaşlar siz siz olun sakın isyan etmeyın mevlaya her üzüldüğünüzde her bebek gördüğünüzde mevlaya daha yaklaşın ona sığının.beraber bebek hasreti çektiğimiz bir arkadaşım vardı 3 üz bebeklere hamileydi onun karnında 3 tane bebek vardı bende bir tane bile yoktu Allahım dedim ona 3 taneyı veren sen bana 1 taneyi vermedin senin bildiğini ben bilemem Allahım bu derdimden sana sıgınıyorum beni kıskandırma gönül koydurma derdime derman ancak sendendir ..hep böyle dualar ettim okadar Allaha sıgındımki size yemın ederım ben şimdi nekadar yakın olmak istesemde o günlerdeki gibi kendimi Allaha yakın hissedemıyorum o başka bir şeydi o başka bir yakınlıktı onun verdiği derdine sabır göstermek boynumu kimsenin karşısında bükmemek bu derdi bana Rabbim verdi dıyerek derdimle hep barışık olmak inanın çok güzeldi siz siz olun sakın isyan etmeyin derdinizin kıymetini bilin bu sabır yoludur varsın dert nasıl gelirse gelsin çaresi duaysa dua edelim Rabbim diyelim dert senindir ben sabır verdim sende muradımı ver ..aklınıza gelen her an her sanıye dua edın tek dostunuz Allah olsun kimsenın derdını kimseye yanmayın onun derdini ona yanın çünki ancak derman ondadır Allahın bu DERDİMİ SANA ŞİKAYET EDİYORUM senden başka gidecek ne kapım var nede çarem sen yardım et Allahım cümlesine ve içindede bana..sabır sabır sabır dua

kızlarrrr doktorumun yanından geliyorum değerim 88 den 322 ye yükselmiş bebişim hızla büyüyor doktor çok iyi dedi teyzeleri

bende sizleri çok iyi anlayan yıllarca bebek özlemi çekmiş ve sekiz yılın sonunda hiçbir tedavi görmeden gebe kalmış bir anneyim bende zamanında çok tedavi gördüm ama sonuç vermedi çok dua ettim gördüğüm her güzel şeye bakarak dua ettim anladımki herkezin çekmesi gereken bir sabır yolu var bu sabır yolları bıtmez fakat anne olma özlemi sonunda bitti dilerim mevlam herkeze versin son olarak şunu eklemek istiyorum bebek olmadan önce tek sorun bebek gibi gözüküyor tek dert ama bebek olduktan sonra sadece anne olma özlemi gidiyor hayatta sıkıntılar bıtmıyor bebegımden 4 ay sonra annemi kaybettım emrinden sual olunmaz tabiki arkadaşlar siz siz olun sakın isyan etmeyın mevlaya her üzüldüğünüzde her bebek gördüğünüzde mevlaya daha yaklaşın ona sığının.beraber bebek hasreti çektiğimiz bir arkadaşım vardı 3 üz bebeklere hamileydi onun karnında 3 tane bebek vardı bende bir tane bile yoktu Allahım dedim ona 3 taneyı veren sen bana 1 taneyi vermedin senin bildiğini ben bilemem Allahım bu derdimden sana sıgınıyorum beni kıskandırma gönül koydurma derdime derman ancak sendendir ..hep böyle dualar ettim okadar Allaha sıgındımki size yemın ederım ben şimdi nekadar yakın olmak istesemde o günlerdeki gibi kendimi Allaha yakın hissedemıyorum o başka bir şeydi o başka bir yakınlıktı onun verdiği derdine sabır göstermek boynumu kimsenin karşısında bükmemek bu derdi bana Rabbim verdi dıyerek derdimle hep barışık olmak inanın çok güzeldi siz siz olun sakın isyan etmeyin derdinizin kıymetini bilin bu sabır yoludur varsın dert nasıl gelirse gelsin çaresi duaysa dua edelim Rabbim diyelim dert senindir ben sabır verdim sende muradımı ver ..aklınıza gelen her an her sanıye dua edın tek dostunuz Allah olsun kimsenın derdını kimseye yanmayın onun derdini ona yanın çünki ancak derman ondadır Allahın bu DERDİMİ SANA ŞİKAYET EDİYORUM senden başka gidecek ne kapım var nede çarem sen yardım et Allahım cümlesine ve içindede bana..sabır sabır sabır dua

sana cok katılıyorum.cocuk oluncada dert bıtmıor.gercı yasadıgın surece dert hıc bıtmez.allh dermansız dert vermesın.dun enıstemı kaybettık :KK43:cok zengındı ama derdıne care yoktu doktorlar bıle hastaneye ıstemedı.betereın beterı var.henuz gercı yolun basındayım gıbı gorunuor suan 1 yıllık evlıyım vede 7 aydır cocuk ıstıyorum belkıde annelık duygusunu hıc tadamıcam ben herseyın hayırlısını ıstıyorum allhtan neyı bana hayırlı goruosa onu gostersın .rızkı varsa gelır yoksa ben ne yapsam bos :KK43:grcekten bir sıkıntıdan kurtulabılmenın tek yolu sabırlı olp allha sıgnmak en onemlısıde ısyan etmemek....

İyi olmasına sevindim
Sen nasılsın canım?

saol hayatım ya aynen benimda sanki kaç gündür kolum kanadım kırık gibi
ameliyat sonuçta ne olursa olsun zor oluyor ama iyi şimdi çok şükür
kızım iyi teyzesi heyecanlanıyor sanırım çıkmak için
sizin gibi teyzeleri olacağı için çok şanslı :)

kızlarrrr doktorumun yanından geliyorum değerim 88 den 322 ye yükselmiş bebişim hızla büyüyor doktor çok iyi dedi teyzeleri

canım benim çok sevindim hadi hayırlsı inşallah teyzesi yesin onun dötünü:)
sana ne dicem kaçıncı gününde yaptırdın testi sen canım ?
bide kaç gün sonra tekrarladın merak ettim

X