Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

amiiiiin canım yaaaaa
bize de dua et

Ay hızımı alamadım bi daha halay çekcem
:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
çooooook teşekkür ederi yavrucum inşşşş sende hayırlı haberler vereceksin bizlere dua edecem senin için sıra sende rabbim benim gibi pozitif sonuç almayı nasip eder inşşşş sizlere

Alpy, hilal tiryak napıyonuz yavru kuşlarım benim??

ceylanımm yaaa sabah sabah işe geldimm hava da yağışlı öyle sıkıntılı kii hiç de isteyerek gelmedim bugünn ama tatlıkızın haberini duyunca kendime geldimm senin aşılamanın sonucu ne zaman belli olucak canım??

çooooook teşekkür ederi yavrucum inşşşş sende hayırlı haberler vereceksin bizlere dua edecem senin için sıra sende rabbim benim gibi pozitif sonuç almayı nasip eder inşşşş sizlere

Amiiiin be yavrum da
beni bel ağrıı karın ağrısı başladı
sanırım bu ayda olmadı
ne beceriksiz karıyım ya....
sen yine dua et bana da canım

Rabbim bebişini sağ salim kucağına almayı cennet kokusunu içine çekmeyi nasip etsin canım

ceylanımm yaaa sabah sabah işe geldimm hava da yağışlı öyle sıkıntılı kii hiç de isteyerek gelmedim bugünn ama tatlıkızın haberini duyunca kendime geldimm senin aşılamanın sonucu ne zaman belli olucak canım??

ayın 26'sında 27'sinde adet olmam gerekiyor
Olmazsam test yapılacak

ama bi tanem hiç belirti yok
hatta geçen aylar gibi tamamen
yani geliyo benim kırmızılar :tomato:

kışt kışt desem giderler mi??? :uhm:

burda da hava çok kötüüü
boğuluyorum resmen

Olmazsam test yapılacak

canımmm benimm sırdaki hamiş haberini senden alırız inşaallaahhhh
hilalle benim adet günüm de 26 sı :))))
üçü bi arada sevinç yaşasak ne hoş olurr :KK70: boshayallersmile

canımmm benimm sırdaki hamiş haberini senden alırız inşaallaahhhh
hilalle benim adet günüm de 26 sı :))))
üü bi arada sevinç yaşasak ne hoş olurr :KK70: boshayallersmile

ay ne güsseeeellll
üçü bir aradalar gibi

keşke hepimiz hamiş haberi versek
nüfüs patlaması yaşatsak olumunekankayizsmile

hoşbulduk canım ben pek gelemıyorum artık 1 aydır yataktan cıkamadım bulantı bas agrısı bel agrısı halsızlık tıksıntı ne ararsan var gececek inşallah ama razıyım yeterkı bebısım sağlıklı olsun

Geçmiş olsun canım yaaa
Yat dinlen sen
bence hiç kalkıp dolanma güzelim
walla napılır böyle durumda bilmiyom ki
yani hiç hamiş kalmadığım için bilemiyorum yaaa
napılır ki

Amiiiin be yavrum da
beni bel ağrıı karın ağrısı başladı
sanırım bu ayda olmadı
ne beceriksiz karıyım ya....
sen yine dua et bana da canım

Rabbim bebişini sağ salim kucağına almayı cennet kokusunu içine çekmeyi nasip etsin canım

tatlım bel ağrısı ve kasık ağrısı iyiye işaret diyolar benim halen var belim acayip ağrıo sabahta kasıklarımda ağrı vardı bak gör hayırlı olacak senin için RABBİM RAZI OLSUN SENDEN DUAN İÇİN

hilalin çıkması gerekti selam söyledi size
kardeşinin yanına gitcekmiş galiba o çağırmışş
ben burdayımmm :))

e bak açık unuttu gitti o zaman hala burda gözüküyor
Kıs tiryak niye bu halde bu kıs???

bu arada sen nasılsın canım
Ösledim sizi yaaa olumunekankayizsmile

Geçmiş olsun canım yaaa
Yat dinlen sen
bence hiç kalkıp dolanma güzelim
walla napılır böyle durumda bilmiyom ki
yani hiç hamiş kalmadığım için bilemiyorum yaaa
napılır ki

yatıyorum zaten canım 1 aydr her şeye boşverdim inşallah sende tez zamanda hamile kalırsın ve bu guzel duyguyu yaşatırsın her zaman herkese dua edıyorum

e bak açık unuttu gitti o zaman hala burda gözüküyor
Kıs tiryak niye bu halde bu kıs???

bu arada sen nasılsın canım
Ösledim sizi yaaa olumunekankayizsmile

hilal iyi yaa bu ay o da bende dinlendirdik kendimizi bebek düşünmedik hiç ama adet yaklaşınca geriliyo insan ondan zannımca

ben iyim canım bebek fikrinden uzaklaşyım die takı yapıp satmaya başladım işime ilavee :)))
temmuza kadar ara verdim bebeğe ama şimdi canım çekti adet olunca ikinci aşılama iin start versem mi acaba die düşünmey başaldımm :))

Olmazsam test yapılacak

iyi de o belirtiler insanı şaşırtabiliyo yani çok fazla takılma onlara.
Sen elinden geleni yaptın şimdi bekleme zamanı Rabbim en doğru zamanı biliyor.
Olumsuz bile olsa yılmadan kürlere,çare aramaya devam canım.Benim de 2.aşılamada oldu biliyosun.Şimdi düşünüyorum da ne kadar üzülmüştüm 0.01 sonucunu alınca.Ama aldığım o negatif sonuç belli bir süre sonra şunu düşündürtmeye başladı ''sen ne yaparsan yap Allah istemezse olmaz''sonra hep şöyle yalvardım Allah'a''Allah'ım senden gelen herşeye razıyım,bana hiç çocuk vermeyebilirsin de,hiç anne olmayabilirim de ama Rabbim sen bunu böyle takdir ediyorsan ben kulun olarak hakkıma razı olucam hiç şikayet etmiycem''böyle dua edince çok rahatlıyodum.Ardından 2.aşılamada sevindirdi Rabbim şükürler olsun.Ama o tam tevekkülü hissettiğim dönemden sonra oldu bu olay.Koşulsuz olarak hakkına razı olmayı kabullendikten sonra hem psikolojin rahatlıyo hem de Allah senin samimiyetini görüp üzülmene kıyamıyo belki de.

Kızlar nette sorun var sıze cevap yazamıyorum
sayfa kafalı yedı
alıntı yapamıyorum
belkı bÖyle alır

X