Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ayyy canım benim ya inşşş öyledir tek güvendiğim var oda rabbim ona çok inanıyorum o benim ve isteynlerin ellini boş çevirmeyecek inşşş sizin dualarınızla hayırlı olcak inşşş 8.30 da verecem ne zaman belli olur bilmiyorumki ama hemen haber veririm inşş sizlere

en gec oglen 1.5 a kadar buyuk ıhtımal verırler.ayyy allhım gusel haberlerlen gelmeyı nasp etsın emeklerını maddı manevı bosa cıkarmasın.dularım senınle...

en gec oglen 1.5 a kadar buyuk ıhtımal verırler.ayyy allhım gusel haberlerlen gelmeyı nasp etsın emeklerını maddı manevı bosa cıkarmasın.dularım senınle...

Allah razı olsun canım benimmm rabbim dualarını sana çevirsin inşşş da sende bizlere bebiş haberi ver inşşşş

inş canım benım.rabbım cabalayanları goruyor herseyın hayırlısı olsun ben eskısı kadar uzulmuorum durumuma :KK43:vardır allhın bır hıkmetı.

canım bende ateşimi bu ay ölçmeye başladım ne kadarlık düşüş olduki benim 3 günüm var korkmaya başladım ateşim 36.6[/QU

canım benim ateşim 37lerdeydi
ve yavaş yavaş düştü
bu sabahta 36.6 idi
önemli olan derece değil
Önemli olan ısının sabit kalması canım
yani en yüksek 36.6 olduysa öyle devam etmesi gerekir
yani illa 37 olacak diye şart yok
tek şart var
en yüksek olan ısın düşmeyecek

tatlı kız hayırlı sonuçlarla yarın gelirsin inşallah bacım
hep dualarımdasınız sizi seviyoruuuuuummmmmmmm

canım bende ateşimi bu ay ölçmeye başladım ne kadarlık düşüş olduki benim 3 günüm var korkmaya başladım ateşim 36.6[/QU

canım benim ateşim 37lerdeydi
ve yavaş yavaş düştü
bu sabahta 36.6 idi
önemli olan derece değil
Önemli olan ısının sabit kalması canım
yani en yüksek 36.6 olduysa öyle devam etmesi gerekir
yani illa 37 olacak diye şart yok
tek şart var
en yüksek olan ısın düşmeyecek

SAOL CANIM ATEŞİM ŞİMDİLİK 36.6 LARDA HAYIRLISI OLSUN CANIM .SENİN TEST GÜNÜN NE ZAMAN

26 yada 27 sinde adet olmam lazım
olmazsam ve üç gün geçerse test yapalım dedi dr

ateş ölçmeye bu ay mı başladın
adet olduğundaki dereceni biliyor musun??

AZ KALMIŞ CANIM HİÇ BELİRTİLERİN VARMI NİYE 3 GÜN GEÇİNCE DEMİŞKİ SANA
BEN KLOMEN TEDAVİSİNDE BİLE DRUM GÜNÜM GEÇMEDEN KAN TESTİ İSTİYODU.

ATEŞİMİ 1 HAFTADIR ÖLÇÜYOM CANIM 36.6 İLE 36.8 ARASINDA İNİŞLİ ÇIKIŞLI HEP

tatlıkız eşim ameliyat oldu dün şuanda rahatsız yatıyor ama seni çok mrak ettim ondan girdim
sanırım sonucun iyi kaç gün oldu transferden bugüne ?

bildiğim kadarıyla 50'nin üstünde olması gerekiyo
o zaman hamilemisin yani :dance:

X