Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Allah razı olsun bitanem sağol tamam canım kesin kararlıyım bebişim benimle olucak eminim buna çok hissediyorum çünkü inşşş sizinde bebişleriniz biran önce gelir sizlere

bugün benim doğum günümm kızlarrr

iyiki doğdun canım eşinle ve bebişlerinle nice mutlu yıllar diliyorum sana

TATLIKIZ ; inşallah transferin hayırlısıyla başarılı olur ve bebeğine kavusursun canımmm

teşekkür ederim canım benim sağol

tatlıkızııııım
hayırlı uğurlu olur inşaaaallllllaaaaaaah
dualarım seninle canım
sende bana et dua
aşılam yapıldı ama hiiiç ümitli değiliiim

sağolll bitanem Allah razı olsun hepinize ayrı ayrı dua eiyorum rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın ben inanıyorum bebişin seninle oluck çok dua edicem

ay canım sok sevındım senın adına.bızede duanı eksık etme.bbeişin gelecek cok ınanıyorum allhın ıznıylen.

sağol canım benim rabbim hepinizden razı olsun hepiniz için dua edicem rabbim hepinize ayrı ayrı hayırlı sağlıklı Allahın yolunda yavrular nasip etsinn

tatlıkızııııım
hayırlı uğurlu olur inşaaaallllllaaaaaaah
dualarım seninle canım
sende bana et dua
aşılam yapıldı ama hiiiç ümitli değiliiim

canım nolur umutsuz olma moral çook önemli beynini neye inandırırsan vücudun ona göre çalışır.inşallah allahın izniyle bebişin tutar canım bol bol dinlen ve çok dua et bende edicem.ben stresten sıkıntıda düşük yaptım canım rahat ol ve hamile kalacağına inan ve rabbime sığınopuyorumnanaktan

tatlıkız saol canım inşallah bu ay bende hamile kalırım bilmem içimde öyle bi his var inşallah olur.sen sonucu 25 mayısta alcan demi canım benimde beklediğim adet tarihim aynı umarım bende hamileyimdir.sana hamile gözüyle bakıyom zaten allahın izniyle canım kaydirigubbakcemile5

inşşşş hamiş kalırsında kutlarız canım benimmm evet canım 25 mayıs test tarihim bana umut oluyosunuz teşekkür ederim

esracım benimkisini bitirince seninkisini okurum tamammı özel msj yazamıyorum msj sayım henüz yeterli değil

iyiyim tarfilciğimm..sende iyisindir inşallah...
karşılamıyoruz artıkk kuzumm neden böle olduu

evet canım yaa karşılaşamıyoruz ben bahar temizliği yapıyom o yüzden fazla giremiyom bi bakıp çıkıyom işte bu hafta bitcek inşallah damlam123de ortadan kayboldu artık girmiyo herhalde canım haftaya görüşürüz inşallah allaha emanet ol

sende tatlım allaha emanet ol..kolay gelsin...bende yavaş yavaş yapıyorum temizlik...görüşmek üzere canımmm

kızlarr nasılsınız canlarım evim talan olmuş durumda hiç girmeye fırsat bulamıyorum çok yoruldum daha başında sayılırız tadilatın offf siz nasılsınız

ceylanım hayırlı olsıun ne zaman yapıldı aşılama inşallah bebişin seninledir rabbimin izniyle dualarım seninle ve bu yolda uğraşan tüm hanımlara inşallahhh

tatlıkızcım myarınmış transferin inşallah rabbimin izniyle bebeğin seninle olur sende dualarımdasın bitanem

prensesin annesi nasılsın hamilelik nasıl gidiyo belkide prensin yoldadır rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallahh

ceylanım kızlar huuu ordamısı9nız kendi kendime sohbet ediyorum sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…