Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ben 1,5 yılı geçti hamile kalamıyorum bugüne kadar hiçbirşeyin yok dendi ne eşimde ne bende şimdi çok iyi bir doktor buldum ona gidiyorum yaran var dedi yarada bazen hamile kalmaya engel oluyormuş yaranın yaydığı irin spermeleri öldürüyormuş. yaramı yaktı bakalım 40 gün beklemedeyim umarım ondan sonra hamile kalarım ne çok zormuş bu işler:) hamile kalmak için bu kadar uhraşıcağım aklıma gelmezdi

ben 1,5 yılı geçti hamile kalamıyorum bugüne kadar hiçbirşeyin yok dendi ne eşimde ne bende şimdi çok iyi bir doktor buldum ona gidiyorum yaran var dedi yarada bazen hamile kalmaya engel oluyormuş yaranın yaydığı irin spermeleri öldürüyormuş. yaramı yaktı bakalım 40 gün beklemedeyim umarım ondan sonra hamile kalarım ne çok zormuş bu işler:) hamile kalmak için bu kadar uhraşıcağım aklıma gelmezdi

evlenmeden önce çok kolay bişeymiş gibi zannediyo insan ama gerçekten mucize bişeyy.Ben de 2.aşılamada Allahın izniyle hamiş oldumm.Doktor çok önemlii eğer doktoruna güvendiysen hiç bırakma ben de başka doktorlara da gitmiştim ama son doktoruma çok güvendim olumsuz 1 aşılamam olmasına rağmen bırakmadım dediklerini de yaptımm.Sen de inşşş bu sene bitmeden bu mutluluğu yaşarsın canımm.:Saruboceq:

canım sende bu enerji olduktan sonra mümkün mü bebiş tutunmasın sana gelecekler inanıyoruz bu sefer rabbim hepimizin yüüzünü güldürecek cennet kokulularımız verecek bizlereeee

teşekkür ediyorum canım benim inşşş duaların kabul olur canım rabbim hepimizin kucaklarını doldursun inşşş

bır ıkı gün öncesini okudum da çörek otunu agızda çigneyerek yıyen arkadaslarımız varmış.bunun uygulaması bu şekılde degıl prf.dr.ibrahım saracoglu yanlıs uygulamalar yuzunden sonuc alamayanlar var dedı ve ekledı çörek otu agızda cıgneyerek degıl havanda dovulerek bal tarcın karısmıyla bırlıkte yenılmelı.

ya kızlarrr bugün 3.gün dü embriyoların 8 nin birden kalitesi çok iyiymiş o yüzden 5. güne kadar bekletelim dediler perşembeye kaldık anlayacağınız dualarınız için rabbim hepinizden razı olsunn...

canım ben daha önce araştırmıştım 5.gün transferin olması daha iyi...daha önce demedim kafan karışmasın diye .kendine çççokkk iyi bak tatlım allaha emanet ol şuanda 8 bebişin var demiii kaç embriyo transfer edilcek canımhihoyyyt:emir_bebek:

canım ben daha önce araştırmıştım 5.gün transferin olması daha iyi...daha önce demedim kafan karışmasın diye .kendine çççokkk iyi bak tatlım allaha emanet ol şuanda 8 bebişin var demiii kaç embriyo transfer edilcek canımhihoyyyt:emir_bebek:

evet canım bende biliyodum 5.gün transferinin iyi olduğunu evet bitanem 8 tane bebişim var çok şükür 1 embriyo transfer edilecek hayırlısıyla inşşş da tutunacak bebişim bana rabbimin izniyle sende Allaha emanet ol canım byeeee

tatlıkız canım inşallah transferin başarılı geçerde bebişin sana ömür boyu tutunur...
transferden sonra innternete girme bol bol kuran oku

kızlarrr biraz önce doktorum aradı 8 tane embriyom vardı herbiri ayrı ayrı 16 ya bölünmüşler ve katlayarak büyüyolarmış yarın transferim var dua edin bana 5. gün embriyosu olacak ve 8 ide birinci kaliteymiş dooktorum çook iyi gidiyolar dedi
progress.gif

kızlarrr biraz önce doktorum aradı 8 tane embriyom vardı herbiri ayrı ayrı 16 ya bölünmüşler ve katlayarak büyüyolarmış yarın transferim var dua edin bana 5. gün embriyosu olacak ve 8 ide birinci kaliteymiş dooktorum çook iyi gidiyolar dedi
progress.gif

maşallah tatlım yaaa peki diğer embriyolar nolcak onları dondurcakmısınız?

:nazar:
progress.gif

canım benimm maşallah senin adına çooook sevindim allahım nazarlardan korusu sizi nolur kendine çook dikkat et moralini hep yüksek tut allahın izniyle meleğin geliyooo:CüvCüv: hiç acaba diye ikilemeye:eek:lmaz: düşme nolur senin için çook dua edicem.

doğum günün kutlu olsun tarfil....rabbim gönlünün muradını versin sana yeni yaşında hayırlısıyla inşallahh

tatlıkızııııım
hayırlı uğurlu olur inşaaaallllllaaaaaaah
dualarım seninle canım
sende bana et dua
aşılam yapıldı ama hiiiç ümitli değiliiim

progress.gif

ay canım sok sevındım senın adına.bızede duanı eksık etme.bbeişin gelecek cok ınanıyorum allhın ıznıylen.

X