Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ya kızlarrr bugün 3.gün dü embriyoların 8 nin birden kalitesi çok iyiymiş o yüzden 5. güne kadar bekletelim dediler perşembeye kaldık anlayacağınız dualarınız için rabbim hepinizden razı olsunn...

inşşş canım beniiimmmm Allah razı olsun dualarınız için bitenem tamam canım 3 gün hiç kalkmadan yatıcam sadece wc ve yemek hariç bende sizi çoookkk seviyorummm canlarımm

canımm dualarımız seninle inşş bebişine kavuşmana az kaldıı.

evet tatlım az kaldı sadece 1.5 gün kaldı bebişime kavuşmama doktor emriyolar maşallah çok iyi kalitedeler yaşında genç hemen hmile kalırsın dedi dualarınız için binlerce kez sağolun rabbim çok büyük o bana yardım edecek ve inşşş 25 mayıs ta positif sonucu alacam bu işe çok kararlı başladım ve kararlı bitirecem hiç olumsuz bişey hissetmiyorum hepiniz sağolunn canlarımmmm

slm canım ben 2 senedir evliyim 1 senedir çocuk istiyoruz ama olmadı eşim 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu sperm sayımız 10 milyondu bendede troid bezimde yavaş çalışma varmış ilaca başladım bir aydır bu arada eşim proxeed plus adında bir ilaç kullanıyor keçi boynuzu pekmezine tam hız devam soğan suyu ve incirede devam tıp alternatif tıp hepsini ayaklandırdım yani ama yaradanım vermeyince bütün çabalar bi yere kadar bide okuduğum kuranları çektiğim tesbihleri katmıyorum ama herşeyden çok rabbime güveniyorum memorial hastansinda oldu eşim ameliyat bu ayın sonunda sperm testi yaptırıcaz hayırlısı olur inşallah

canım sende bu enerji olduktan sonra mümkün mü bebiş tutunmasın sana gelecekler inanıyoruz bu sefer rabbim hepimizin yüüzünü güldürecek cennet kokulularımız verecek bizlereeee

ooo kıslar slmlr sayfalara daldınız heralde ben de temizlik yapıyorum ara ara glip gidiyorum nasılsınız ne var ne yok

ooo kıslar slmlr sayfalara daldınız heralde ben de temizlik yapıyorum ara ara glip gidiyorum nasılsınız ne var ne yok

benden ii canım sen yasin istemiştin onu dün okudum diğer arkadaş da istemişti onu da bugün okudum.
Allah kabul etsin inşş
Ceylanımm nasılsınn canımm

canım çok saoğl teşekkür ederim var ya
bebiş olursa bilicem ki bu dualarla olucak
dua eden harkesten allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…