Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlarrr teşekkür ediyorum hepinize ayrı ayrı dua ettim sizlere bebişim şu an benimle rabbimin izniyle haber vereyim dedim byeee öptümm sizi

kızlarrr teşekkür ediyorum hepinize ayrı ayrı dua ettim sizlere bebişim şu an benimle rabbimin izniyle haber vereyim dedim byeee öptümm sizi

ay ne heyecan verırcı bır sey yha.25 mayısta halay cekıcez buyuk ıhtımal ınşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

İnşaaalllah anneciğine sıkı sıkı tutunacak bebişin canım
gönlünü ferah tut.
Rabbim hakkınızdan hayırlısını versin canım.
Dualarım seninle
Rabbim yardımcınız olsun canım

evet çok heyecanlıııı inşşş halay çekecez hep beraberrrr

İnşaaalllah anneciğine sıkı sıkı tutunacak bebişin canım
gönlünü ferah tut.
Rabbim hakkınızdan hayırlısını versin canım.
Dualarım seninle
Rabbim yardımcınız olsun canım

Allah razı olsun bitanem sağol seninde aşılama sonucun bebiş haberiyle gelecek inşşş çokk dua ettimmm sana ve kayrayaaaa rabbim gönlünüze göre versin diğer arkadaşlar üzülmesin onlarada çok dua ettimm

arkadaslar....
sıze yenı ogrendıgım bır konuyu anlatmak ıstıyorum.
BENDE COCUK SAHIBI OLAMIYORUM ESIMDEN DOLAYI. SPERM SAYI AZLIGIMIZ VAR. BGN BIR HOCAYI ARADIM BENDE UMMI SUBYIN OLDGUNU SYLEDI. TEDAVI BILE OLSANIZ BBGINIZ OLMAZ DEDI
ONCELIKLE SNN TEDAVI OLMAN LAZIM DEDI. KI BEN DRA GTTIM KAC KEZ HICBIR SORUN YOK. AMA BAZEN TIBBIN BILEMEDIGI ANANELERIMZDEN DEDELERIMZDEN KALN INANCLAR VARDIR. BEN DUALARA INANAN VE SIFALARIMIZIN DUA ILE KAZANILACAGINDAN EMIN BIR KISIYIM.
YAZDGM STEYE GRIN VE HEMEN OKUYUN. NTTENDE ARASTRDIM BIRCOK KISI BILIYOR. BENIM ANNMDE OLMUS. MUSKA YAZIYOLRMIS ONDAN SONRA KURTULUYORMUSSUN O 3HARFLIDEN. ERKKTEDE BYNDADA OLUYORMUS. DUSUK YAPAN VE CCGU OLMAYAN KISILRDE VARMIS. OZELDEN MSJ ATIN BANA. ANLTIRIM SIZE...

sen yaptırdınmı?

Evt yarın elıme gececek cok arastrdım cok kısı bılıyorrrr arastırın szdeee kesınlıkle cvremdde var yaptrmıslr basıma glınce sordum herkese ve hemn sonuc almıslar allahın ıznıyle

Evt yarın elıme gececek cok arastrdım cok kısı bılıyorrrr arastırın szdeee kesınlıkle cvremdde var yaptrmıslr basıma glınce sordum herkese ve hemn sonuc almıslar allahın ıznıyle

sen ozelden gelen mesajları yanıtlayamazsın.ne kadar ucretı pekı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…