Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

gece gündüz ediyorum hatta burda isimlerini bilmediğim arkadaşlara rumuzlarıyla ediyom ama bir kaç arkadaş var onların gerçek isimlerini öğrenip öyle edeyim diyorum
hhaaa kıslar 500 yasin dağıtmıştım birer tanede siz okurmusunuz

alpy prensese isim düşündün müü canım ne kadarlık oldu şimdiii

bir isim düşündük Hatice Kübra ama daha kesin değil,biraz da erken daha bakalım hayırlısıyla bi doğsun da.İnsan böyle tedaviyle hamile kalınca hep bir tedirginlik oluyo o tedirginlik hala geçmedi bende doğana kadar da geçmiycek.

Kayracııııımmmm canımm hoşgeldin gözüm yollarda kaldı dedimm inşş gelirrlerrr,çok sevindim sizi gördüğümee kızlarr :teytey::teytey:
canım benim hoşbuldum bende sevindim hepinizi bir arada gördüğüme tatlım olumunekankayizsmile
selam kızlar bende tüp bebek için 2.iğnemi vurdum.önceden buraya giriyordum bayadır girmedim
canım hayırlı olsun seninde tedavin inşallahj rabbim nasip eder bebeğinizi hayırlısıyla

ben evle bide misafirlerle uğraşıyorum tadilat yaptırıcaz çok yakında mutfağı toparlamaya çalışıyorum canımgözümde büyüyo işler :uhm:

1 tane ben okurum canım.

okurum inşallah canım okuyunca özelden mesaj atayım sana olurmu
banada okursanız sevinirim yasinden 10 adet de ben alayım canım

sanada okurum canım ve okuyunca özeline mesaj atayım

bundan önce aşılama yapmıştım 2kere yumurta takibi 3 kere...incir kürünü denedim burdan hiç ayrılmazdım

[

ben evle bide misafirlerle uğraşıyorum tadilat yaptırıcaz çok yakında mutfağı toparlamaya çalışıyorum canımgözümde büyüyo işler :uhm:[/QUOTE]

kıs kayra hala bitiremedin mi şeekerim şu misafirleriii
annah hayır kurumu gibisin vallla allah kolaylıklar versin
bende yumurta tplama işleri oluncaya kadar bahar temizliğine başladım ama yapamıyorum bir türlü uyuşuk bir halde etrafta sallanıyorum öyleeee

bende polikistik over var eşimdede az bir hareket sorunu var dedi

bende de polikistik over var canım 2.aşılamada hamile kaldım Allahın izniyle eşimde de sayı azdı.
Ben aşılama sürecinde adetin 2.günü başlayıp 12.gününe kadar bal tarçın çörek otu kürü kullandım eşime de 3 aylık keçibounuzu kürü uygulamıştık değerleri doktoru bile şaşırtacak kadar arttı eşimin benim de yumoşlar bal tarçın çörek otu sayesinde Allahın ziniyle baya kaliteli olmuştu.Yani ben bu kürlerin de etkisi olduğuna inanıyorum.Hatta pkolulara bu kürü kullanın diyorum hep.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…