Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ben gelip ara ara gelip okuyup gidiyorum kıslarrr
çok ösledim sizi....
bu ay aşılama var ve ben çok gerginim...umutsuzum....bunalıyoruuum.
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

ben yine burdayım ama yine kaçmışş herkesss.
slm kızlarrr
öpüyorum hepinizi
opuyorumnanaktan
canım benim nasılsın tatlım prensesimiz nasıl rabbime emanet olun ikinizde babasıda tabiki rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah
ben gelip ara ara gelip okuyup gidiyorum kıslarrr
çok ösledim sizi....
bu ay aşılama var ve ben çok gerginim...umutsuzum....bunalıyoruuum.

ceylanım canım benim rabbimhakkında hayırlısı ne ise onu nasip edecektir sana tevekkül edip ALLAH a sığın stresini azaltmaya çalış tatlım düğününüze odaklanmaya çalış söylemesi kolay diyeceksin ama zor olsada sen yaparsın biliyorum rabbime emanet ol

şekerrrllerrrr niye gelmiyosunuz yaaaa benim yumoşlar giderek büyüyo çok hissediyorum yaaa
bazen kıpır kıpırlar bu bir hafte içinde yada önümüzdeki hafta yumoşlarım toplanabilir canlarr bu
arada eşimde sperm bulundu eğer yumurta toplamadan bir gün önce gene sperm bulurlarsa tese amaliyatına gerek kalmayacak dua edin bana kısssslarr haber vereyim dedimm öptümm hepinizi byeeeeeopuyorumnanaktan

selam kızlarrr
yazmıyorum die topiği bıraktım zannetmeyinn :))
her gün girip okuoyurm ne var ne yok die
ama temmuza kadr bebek fikrini rafa kaldırdım olmaması için bi şi yapmıcam tabi ki ama olması için de ekstra bi çaba sarftetmicem
bebeği hayallerimden bile çıkardım sebepsiz bi rahatlık var üzerimde ne kadar bunlatmışım kendimi, ne kadar yormuşum :KK43:(( ortada bi şi yok hemde elime sıkıntıdan kendimi yormaktan başka bi şi geçmedi :KK43:(

temmuza kadar asıl işim olan takıya yönelicem boş vakitlerimde akşamları iş çıkışı falan. bol bol takı yapıp satıcam birikim yapıcam veee zayıflıcamm güzel bi rejime başladım. nasib olursa temmuzda da ikinci aşılamaya geçeriz artık..

hep dualarımdasınızzz her zaman aklımdasınızz
her gün girip bakıyorum ne var ne yok die :)))
yavru ceylanım aşılamaya başlıcakmışsın Rabbim hayırla sonuçlandırsın
tatlı kızz inş spermler kendiliğinden artar da teseye gerek kalmadan yaparsınız tüp bebeğinizi güzel sonuçlanırr
alpyy seninde prensesin olcakmışş canım hayırlı uğurlu olsunn sağ salim kucağına da al inş
gamzelibebik en taze hamileee dua et bacımm bizde gelelim peşindenn :)
hilalim, kayram, neşemm, ayşemm çok öpüyoruumm hepinizii
Rabbim her şeyi güzel gönlünüze göre versinnn
ayy çok seviyorum ben sizi yaaa :)))))

Kızlar herkese merhaba,çok fazla sayfa olduğu için hepsini okuyamadım,aceba çörekotu bal tarçın karışımıyla hamile kalan arkadaşlar oldumu.

selam kızlarrr
yazmıyorum die topiği bıraktım zannetmeyinn :))
her gün girip okuoyurm ne var ne yok die
ama temmuza kadr bebek fikrini rafa kaldırdım olmaması için bi şi yapmıcam tabi ki ama olması için de ekstra bi çaba sarftetmicem
bebeği hayallerimden bile çıkardım sebepsiz bi rahatlık var üzerimde ne kadar bunlatmışım kendimi, ne kadar yormuşum :KK43:(( ortada bi şi yok hemde elime sıkıntıdan kendimi yormaktan başka bi şi geçmedi :KK43:(

temmuza kadar asıl işim olan takıya yönelicem boş vakitlerimde akşamları iş çıkışı falan. bol bol takı yapıp satıcam birikim yapıcam veee zayıflıcamm güzel bi rejime başladım. nasib olursa temmuzda da ikinci aşılamaya geçeriz artık..

hep dualarımdasınızzz her zaman aklımdasınızz
her gün girip bakıyorum ne var ne yok die :)))
yavru ceylanım aşılamaya başlıcakmışsın Rabbim hayırla sonuçlandırsın
tatlı kızz inş spermler kendiliğinden artar da teseye gerek kalmadan yaparsınız tüp bebeğinizi güzel sonuçlanırr
alpyy seninde prensesin olcakmışş canım hayırlı uğurlu olsunn sağ salim kucağına da al inş
gamzelibebik en taze hamileee dua et bacımm bizde gelelim peşindenn :)
hilalim, kayram, neşemm, ayşemm çok öpüyoruumm hepinizii
Rabbim her şeyi güzel gönlünüze göre versinnn
ayy çok seviyorum ben sizi yaaa :)))))

canımm benimm rabbim gönlüne göre versin inşşşş iyi olmuş kafandan çıkardığın bakarsın kendiliğinden geliverir bebiş duaların için çok sağol canım inşşş güzel sonuçlar alırız

şekerrrllerrrr niye gelmiyosunuz yaaaa benim yumoşlar giderek büyüyo çok hissediyorum yaaa
bazen kıpır kıpırlar bu bir hafte içinde yada önümüzdeki hafta yumoşlarım toplanabilir canlarr bu
arada eşimde sperm bulundu eğer yumurta toplamadan bir gün önce gene sperm bulurlarsa tese amaliyatına gerek kalmayacak dua edin bana kısssslarr haber vereyim dedimm öptümm hepinizi byeeeeeopuyorumnanaktan

çok sevindim canım yaaaaa
bak belki de keçiboynuzu işe yaradı
Üç ay içirmiştin di mi????
İnşaallah teseye gerek kalmaz canım
Ama yine de hayırlısı olsun canım
Rabbim kolaylık versin

canım benim nasılsın tatlım prensesimiz nasıl rabbime emanet olun ikinizde babasıda tabiki rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah

ceylanım canım benim rabbimhakkında hayırlısı ne ise onu nasip edecektir sana tevekkül edip ALLAH a sığın stresini azaltmaya çalış tatlım düğününüze odaklanmaya çalış söylemesi kolay diyeceksin ama zor olsada sen yaparsın biliyorum rabbime emanet ol

Ah keşke yapabilsem canım
İyice bozuldu psikolojim
hiç umudum yok ama vazgeçemiyorum da
amaaaan koyver gitsin de diyemiyorum
salak salak ortalada dolaşıyom
hatta klomeni bile zamanda almayı unuttum düşün artık Sonra da vah vah ettim kendime kızdım

çok sevindim canım yaaaaa
bak belki de keçiboynuzu işe yaradı
Üç ay içirmiştin di mi????
İnşaallah teseye gerek kalmaz canım
Ama yine de hayırlısı olsun canım
Rabbim kolaylık versin

evet canım 3 ay içirmiştim işe yaradı galiba azda olsa inşşş gerek kalmaz tatlım herşeyin hayırlısı bakalım amiiin rabbim cümlemize kolaylık versin hepinizi seviyorum canlarımm byeeee

kızlarrr yumoşlarım 18 mm oldu bugün 20 yumoşum varmış cumartesi toplamam var dua edin bana canlarrrr hepinizi seviyorumm byeee

kızlarrr yumoşlarım 18 mm oldu bugün 20 yumoşum varmış cumartesi toplamam var dua edin bana canlarrrr hepinizi seviyorumm byeee

olumunekankayizsmilecanım çok sevindim maaşallah allah nazarlardan korusun çok iyimiş.inşallah yakın zamanda bebeğinin kalbi seninle birlikte senin göbişinde atacak.hihoyyyt

olumunekankayizsmilecanım çok sevindim maaşallah allah nazarlardan korusun çok iyimiş.inşallah yakın zamanda bebeğinin kalbi seninle birlikte senin göbişinde atacak.hihoyyyt

aminn canımm benimm inşşş hepimiz bir gün anneliği yaşayacaz buna bütün kalbimle inanıyorummm

kızlarrrrr Günaydınnn hayırlı cumalarrr hepinizeee..
Ttalıkız canımm dualarımız seninlee canımmm inşş Eşinin değeri de ii çıkar ameliyata gerek kalmaz :Saruboceq:
Tiryakcımmm kafandan bebek fikrini çıkarman çok iyi olmuşş canımm beimm hem rejim olayını da çok iyi düşünmüşsünn
Kızlar hepimiz hergün giriyoruzz ama karşılaşamıyoruzzz.Görüşemesek de dualarımdasınız hepiniz unutmayınn canlarımm.Rabbim tez zamanda hayırlı evlatlar versin herbirinize inşşş :Saruboceq:

Kızlar bu arada bi fikrim var c.tesi saat 14:00 gibi herkes gelsin topiğee eski günlerdeki gibii olsun topiğimizz müsait olanlarr mutlaka gelsinn tamam mıı

X