Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

gemzelibebk canım inan çok sevindim
hani demişsinya paylaşıp paylaşmamak arasında kaldım diye
doğru aslında konuşcak kimse kalmadı
önceden gelmiş olsaydın acayip doluydu burası ama
şimdi herkes biraz çekildi kendini dinliyo sanırımmm
yani en azından ben öyle yapıyorummm

canım beim allah kolay doğumlar nasip etsin
bizim içinde dua et canım olurmu

canım çıkmam lazım görüşürüz yine sana sorcaklarım var
kendine ve bebişe çok iyi bakkkkkkkkkk

bu haberı paylaşıp paylaşmama konusunda çok düşündüm ama belkı bırılerıne faydası olur dıye paylaşmaya karar verdim.ben cok şukur Allahın iznıyle hamıleyım.Allahım olmayanlara da bu mutlulugu nasıp etsın inşallah.hamıle kalmadan once ıncır kuru yaptım arada sırada da olsa bal tarcın çörek otu yedim eşime kecıboynuzu pekmezı yedırdım cevzı fındık sut yogurt yedim yanı beslenmeme dıkkat ettım Allahıma bolca dua ettım ve ona sıgınıp beklemeye başladım.çok şukur mutlu haberı aldım darısı olmayanların basına.iyi geceler.bana bu fıkrı veren yazan paylasan arkadaslarımdan Allah razı olsun dıyorum ve hakkınızı lutfen helal edin diyorum.iyi geceler

canım benim çok çook sevindim rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah eşinide senide kutlarım yeğenim içinde bi halay çekeyim :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.

nıe artık kımse gırmıorrrrrrrrrrrrrrrrrr buraya once sayfa sayfa lerlerdı yazılanlar sımdı tıryak yok alpy yok hılall bebık damla esınte evın kımse yok

nıe artık kımse gırmıorrrrrrrrrrrrrrrrrr buraya once sayfa sayfa lerlerdı yazılanlar sımdı tıryak yok alpy yok hılall bebık damla esınte evın kımse yok

hoşgeldin canım bilmiyorumki herkes bebek fikrini kafasından çıkarmaya çalışıyor sanırım eskiden yetişemezdik sayfalara çok özledim o günleri
sen nasılsın canım

bnde bebek fıkrını cıkarmaya calısıorum ama gırıorum forma ..

evet bende aynı çıkarmaya çalışıyorum ama fırsat buldukça giriyorum tatlım ama herkesin kendi düşüncesi işte ne yapalım belki hepsi birden hamile olarak dönerler topiğimize yerimseniben

hamıleyken hele hıc donmezler:KK43: amn ınşşş hamıle kalırlarda donmesınler.allh gonullerındekını versın ınşşşşşş

hamıleyken hele hıc donmezler:KK43: amn ınşşş hamıle kalırlarda donmesınler.allh gonullerındekını versın ınşşşşşş
dönerler inşallah keşke herkes hamile kalsada dönmeselerde razıyım rabbim herekese bebeğini nasip etsin inşallah tatlım
kayram sızde sorun neydı?tedavı goruomusun vede

bende tiroit sınırı geçmiş biraz ilaç kullanıyorum bide b12 vitamini düşmüş onu kullanıyorum tatlım tedavi görmüyoruz bebek için eşim zaten kafamdan çıkarmamı istiyo sırf bunun için mutfağı tadilata sokuyoruz bu şekilde unutacağımı sanıyo ama tabikide unutamam hayırlısı bakalım tevekkül edip rabbime bıraktım işlerim yoluna girince tıp fakültesine gidicem inşallah canım işte benimde böyleeee

Aminnn canımm Allah razı olsun.Allah sana da tezzz zamanda nasip etsinnn:Saruboceq:
Bugün kimsecikler uğramıycak galibaa.

alpycım nasılsın güzeller güzeli anne prensesim nasıl keşke seni şimdi görebilseydim canım

mehaba ben 1,5 yıllık evliyim 2009 ekim ayında 7 haftalık bebeğimi düşürdüm. Daha sonrası korunmadığım halde halen hamile kalamadım bu durum psikolojimi altüst ediyor. Hergün dua ediyorum Allahı ma hayırlı bir evlat ver bana... Kürlerinizi merakla bekliyorum...

mehaba ben 1,5 yıllık evliyim 2009 ekim ayında 7 haftalık bebeğimi düşürdüm. Daha sonrası korunmadığım halde halen hamile kalamadım bu durum psikolojimi altüst ediyor. Hergün dua ediyorum Allahı ma hayırlı bir evlat ver bana... Kürlerinizi merakla bekliyorum...

öncelikle aramıza hoşgeldin canım çok geçmiş olsun rabbim en kısa zamanda tekrar nasip eder inşallah tatlım yumurtalar için kaliteli olması için yani adetin ikinci günü başlanıp 10 gün kullanılan kolay bi kür var canım bal tarçın çörek otu eşinede keçiboynuzu kürü veya pekmezi yedirebilirsin canım

Hamile Kalmak için Tarçın

Hamile kalmak için tarçın
Eski Yunan ve Uzakdoğu tıbbı kestane balını, yıllardır, erkeklerin spermalarını kuvvetlendirmek için kullanmıştır.
Eğer kudretsiz bir erkek düzenli olarak uyumadan önce 2 kaşık bal yerse problemleri çözülecektir.

Çin, Japon ve Uzakdoğu ülkelerinde, gebe kalamayan ve uterusunu kuvvetlendirmek isteyen kadınlar asırlardır toz tarçın kullanmaktadırlar

Hamile kalmak isteyen kadınlar bir tutam toz tarçın ve yarım tatlı kaşığı kestane balını gün boyunca bir sakızla çiğnediklerinde tükürükle karışarak yavaş yavaş emilerek etkili olmaktadır.

Amerika Maryland’de evli bir çiftin 14 yıldır çocuğu olmamış ve ümitlerini de kaybetmişlerdir. Bu uygulamalar kendilerine anlatılmış ve yukarıda belirtilen kürün uygulamasına başlandıktan birkaç ay sonra ikiz çocuklarının olacağı tespit edilmiştir.

Hamile kalmak için ıncir Kürü

Prof. Dr. ıbrahim Saraçoğlu tarafından doktor muayenesi sonucundan tamamen sağlıklı bulunduğu halde hamile kalması geciken bayanlarımız için.

Prof. Dr. ıbrahim Saraçoğlu bir bitki bilimci, ve bitkilerden faydalanılarak çeşitli rahatsızlıklarımıza çözümlerde bizlere yardımcı oluyor. ışte bu sefer de kolay hamile kalmak için doktorumuz ıncir kürü tavsiye ediyor. Peki incir kürü nedir? Nasıl yapılır? Simdi sizlere bununla ilgili biraz bilgi vermek istiyoruz.

Hamile kalmak için incir
ıncir Kürü

7-8 tane kuru incir, yarım litre suda 5-10 dakika haşlanacak. Daha sonra süzülüp suyu 1 gün içinde tüketilecek (ıncirlerin yenmesine gerek yokmuş). Her gün taze hazırlanacak. 21 gün süreyle uygulanacak.

Bu kürün daha etkili olması için, bu küre başlamadan önce 15 gün süreyle soğan kürü uygulanması gerekiyormuş. O da şöyle;

Kolay Hamile kalmak için Soğan
Hamile kalmak için soğan

Her gün yumurta büyüklüğünde bir kuru soğan, üzerine 2-3 çay kaşığı sumak ekleyerek yenilecek. 15 gün bu kürü uyguladıktan sonra incir kürüne başlanabilir.

Umarız hamile kalmanız için bu yöntem ise yarar ve güzel haberleri bizlerle de paylaşırsınız.

Kolay Hamile Kalmak için Keçiboynuzu

Hamile kalmak için keçiboynuzu

Yaklaşık yarım litre suyu kaynattıktan sonra 6–7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak kaynayan suyun içine atın. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatın.

3 dakika kaynadıktan sonra sonra ocağın altını kapatın ve 20 dakika dinlendiriniz. 20 dakika dinlendirdikten sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartın.

Elde edilen su soğuduktan sonra yarısını sabah aç karnına, diğer yarısını da akşam yatağa giderken için.

Bir hafta boyunca bu uygulamaya her gün devam ediniz. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca her gün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda ise zaman zaman uygulayınız.
Erkekliği arttırıcı macun

Zencefil..........10 gr
Havlıcan..........10 gr
Günlük............30 gr
Isırgan tohumu....150 gr
Bal...............400 gr

Arif Pamuk'un şifalı bitkiler kitabında macun hakkında şunlar yazıyor: "Bunlar dövülerek macun yapılır da, akşamları birer ceviz miktarı yutulursa insanın erkekliğini dört misli kuvvetine çıkarır".

Hamile Kalmak için Tarçın

Hamile kalmak için tarçın
Eski Yunan ve Uzakdoğu tıbbı kestane balını, yıllardır, erkeklerin spermalarını kuvvetlendirmek için kullanmıştır.
Eğer kudretsiz bir erkek düzenli olarak uyumadan önce 2 kaşık bal yerse problemleri çözülecektir.

Çin, Japon ve Uzakdoğu ülkelerinde, gebe kalamayan ve uterusunu kuvvetlendirmek isteyen kadınlar asırlardır toz tarçın kullanmaktadırlar

Hamile kalmak isteyen kadınlar bir tutam toz tarçın ve yarım tatlı kaşığı kestane balını gün boyunca bir sakızla çiğnediklerinde tükürükle karışarak yavaş yavaş emilerek etkili olmaktadır.

Amerika Maryland’de evli bir çiftin 14 yıldır çocuğu olmamış ve ümitlerini de kaybetmişlerdir. Bu uygulamalar kendilerine anlatılmış ve yukarıda belirtilen kürün uygulamasına başlandıktan birkaç ay sonra ikiz çocuklarının olacağı tespit edilmiştir.

Hamile kalmak için ıncir Kürü

Prof. Dr. ıbrahim Saraçoğlu tarafından doktor muayenesi sonucundan tamamen sağlıklı bulunduğu halde hamile kalması geciken bayanlarımız için.

Prof. Dr. ıbrahim Saraçoğlu bir bitki bilimci, ve bitkilerden faydalanılarak çeşitli rahatsızlıklarımıza çözümlerde bizlere yardımcı oluyor. ışte bu sefer de kolay hamile kalmak için doktorumuz ıncir kürü tavsiye ediyor. Peki incir kürü nedir? Nasıl yapılır? Simdi sizlere bununla ilgili biraz bilgi vermek istiyoruz.

Hamile kalmak için incir
ıncir Kürü

7-8 tane kuru incir, yarım litre suda 5-10 dakika haşlanacak. Daha sonra süzülüp suyu 1 gün içinde tüketilecek (ıncirlerin yenmesine gerek yokmuş). Her gün taze hazırlanacak. 21 gün süreyle uygulanacak.

Bu kürün daha etkili olması için, bu küre başlamadan önce 15 gün süreyle soğan kürü uygulanması gerekiyormuş. O da şöyle;

Kolay Hamile kalmak için Soğan
Hamile kalmak için soğan

Her gün yumurta büyüklüğünde bir kuru soğan, üzerine 2-3 çay kaşığı sumak ekleyerek yenilecek. 15 gün bu kürü uyguladıktan sonra incir kürüne başlanabilir.

Umarız hamile kalmanız için bu yöntem ise yarar ve güzel haberleri bizlerle de paylaşırsınız.

Kolay Hamile Kalmak için Keçiboynuzu

Hamile kalmak için keçiboynuzu

Yaklaşık yarım litre suyu kaynattıktan sonra 6–7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak kaynayan suyun içine atın. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatın.

3 dakika kaynadıktan sonra sonra ocağın altını kapatın ve 20 dakika dinlendiriniz. 20 dakika dinlendirdikten sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartın.

Elde edilen su soğuduktan sonra yarısını sabah aç karnına, diğer yarısını da akşam yatağa giderken için.

Bir hafta boyunca bu uygulamaya her gün devam ediniz. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca her gün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda ise zaman zaman uygulayınız.
Erkekliği arttırıcı macun

Zencefil..........10 gr
Havlıcan..........10 gr
Günlük............30 gr
Isırgan tohumu....150 gr
Bal...............400 gr

Arif Pamuk'un şifalı bitkiler kitabında macun hakkında şunlar yazıyor: "Bunlar dövülerek macun yapılır da, akşamları birer ceviz miktarı yutulursa insanın erkekliğini dört misli kuvvetine çıkarır".

Hamile Kalmak için Çörekotu
Hamile kalmak için çörkotu
(Nigella Sativa)

"Ben bal çörekotu tarçın karışımıyla hamile kaldım uzun süredir tedavi görüyordum olmuyordu.Bu karışımı sadece bu ay kullandım hemen etkisini gördüm"
100 g kestane balına 1 tatlı kaşığı öğütülmüş çörekotu ve 1 tatlı kaşığı toz tarçın eklenir. Gün içinde tüketilir.

"Adetimin ilk günü hayıt suyu ve yanında bir çay bardağı sıcak suya bir çay kaşığı bal ve kaşığın yarısı ile tarçın içine de 10-15 tane çörek otu atarak karıştırıp içtim. Kahvaltılarımda iki adet kuru incir ile iki adet ceviz de yedim. Hiç ara vermedim. Bu bitkilere adet günlerim de dahil olmak üzere kullandım ve ikinci ay gebe olduğumu öğrendim."

"Arkadaşlar ben de kullanıyorum bu karışımı. Bu ikinci ayım kullanmaya başlayalı. 3 yemek kaşığı bala bir yemek kaşığı toz çörek otu, 1 yemek kaşığı da toz tarçın koydum. Geçen ay sadece çörek otu tarçın bal karışımı yemiştim. her sabah aç karna ve yatmadan önce birer çay kaşığı yiyorum. ama bu ay bu karışıma 1 yemek kaşığı da polen koydum. Hepsini karıştırdım. Bittikçe yeniden yapıyorum. "

UYARI: Burada önemli olan kısım, öğütülme işleminin kullanıma göre yapılmasıdır. Kesinlikle öğütülmüş çörekotu almayın. Çünkü Çörek otunun muhteviyatında bulunan uçucu yağlar ve diğer kıymetli bileşimler eğer öğütme işlemi uzun sürer ve bekleme söz konusu olursa niteliğini yitirebiliyor. Bunun için öğütme işlemini çok hızlı yapıp öğütülmüş çörekotunu bir an evvel süzme kestane balı ile karıştırmalısınız. Balın kaliteli olması daha fazla şifa bulmanızı sağlayacaktır.

alıntıdır

Çörek otu hamile kalma ihtimalini oldukça yükseltir. Hamilelikten önce 6-8 ay süreyle çörek otu kullanılır. Çörek otu rahim kaslarının kasılmasını uyardığı için düşük yapmamak için hamile kalındığı öğrenildiğinde çörek otu kullanımına ara verilir, doğuma 1 hafta kala tekrar başlanır, emzirme süresi boyunca kullanılır ve emzirme süresi mümkün olduğunca uzatılmalıdır. Böylece anne ve çocuk sağlığı korunmuş olur. Hamilelik ve emzirme döneminde ilaç kullanımı modern tıpta bir kural olarak istenmez. Çünkü çocuk gelişimi çok özel bir durumdur, her müdahale az veya çok zarar verir. Bu zarardan korunmak için hamileliğe hazırlık çok özel bir zorunluluktur, bu şekilde hamilelik ve emzirme dönemi çok daha rahat geçer.

Çörek otu doğum ve doğum sancısı, doğum sonrası anne sütünün artırılması ve bebek beslenmesi ve gelişimi için yaratılan en mükemmel şeydir. Çörek otu özellikle kadınlarda ovülasyon, menustrasyon ve hamilelikte üreme sistemlerinde fonksiyonel olup, rahim kaslarının kasılmasını teşvik eder. Bu sayede doğumu kolaylaştırır.

Macun yapılık tüketildiğin de anne sütünü artırır. Hamilelik süresince çörekotu kullanılmamalıdır, düşüğe sebeb olabilir. Macunun yapılışı aşağıdaki link te ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

Bkz. Çörek Otu Macunu Nasıl Yapılır.

Hamile kalmak için Çörek otu Bal Tarçın Macunu

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar sabah akşam yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir.

alıntıdır

X