Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar öğle yemeğine çıkıyorum yarım saate gelirim görüşürüz

kıslar kendi kendime kahve falı bakıyorum açar açmaz sevinç gözyaşlarım çıktı sıkıntımı bir kenara itmişim tertemiz çıktı falım bir tane yolum var bu yolun üzerinde bir tane v harfi var ama o kadar belirgin ki ve bu v harfinin olduğu yerde yol ikiye ayrılıyor ama bu ayrılan yollar kapalı ama devam eden yol açık yolun sonundada kalp var bu kadar mı belirgin olur ya valla kıslar birde şey çıkmış böle uzunca bir kayalık üzerinde zirve gibi bir yer yani onun üzerinde bir kadın çıkmış ve bu kadın hamile ama arkasında uzunnn kuyruklu bir hayvan var ben tilkiye benzettim ve kuyruklu yıldız çıkmış ayy çok benziyor :) 9 rakamı var buda demekki bir şeyin 9 vakti var 9 gün 9 saat veya hafta aaaaa yada 9 ay olmasın kıss bu ayyy bi foto makinesi olsada çeksem yemin ederim 9 rakkamı çok belirgin bu 9 un önünde uzun ince bir tek çizdi var yol gibi bu çizginin sonunda bir balık var evettt başka ne görüyorum bir silah var ama koyu renkte değil açık çıkmış bir haber diyolar silaha genelde önündede bir kilit var asma kilitlerde evet fincanı bu kadar benzetebildim ama 9 rakamı ve V harfi çok belirgin gelelim tabağa hani oyuncak ayılar olur ya çizgifilmlerde hane içinde öyle şişko bir çıktı elindede içki şişesi gibi bir şişe var ayağının dibindede yatan bir çocuk var gibi çıktı hanenin etrafında 3-4 tane balık var hane içi baya karışık ve kalabalık görünüyor bu kadar valla biraz yorumladım kafama göre :)))

ıslar geçen ablam falımda yumurta olduğunu söylemişti yumurta falda gelecek olan para ayrıca hamile olmayı bekleyenler varsa hamile kalacağına doğacak bebeğin sağlıklı olacağına işaretmiş :)

ıslar geçen ablam falımda yumurta olduğunu söylemişti yumurta falda gelecek olan para ayrıca hamile olmayı bekleyenler varsa hamile kalacağına doğacak bebeğin sağlıklı olacağına işaretmiş :)

o 9 rakamı 9 ayın 9 u v harfıde ogluna koyacagın ismin baş harfi hadi inşallah kıs hayırlı haberler ver

o 9 rakamı 9 ayın 9 u v harfıde ogluna koyacagın ismin baş harfi hadi inşallah kıs hayırlı haberler ver

canım allah affetsin fallarla bu iş belli olmaz sadece bir tesadüf olabilir eğleniyorum işte kendi çapımda :roflol::roflol: eşim oğlumuz olursa ismini adem elyesa koyacakmış tabi ben hiç beğenmedim ecrin koymak istiyorum ama ecrinide bebek bekleyen herkes düşünüyor hani Allahın hediyesi demek oluyor ya :roflol: V harfineden ne koyabilirim ki Veli Veysel :roflol: yok hiç bana göre değil uzay güzel isim geliyor kız olursa eşim elif eylül diyor benden de eylül olabilir gibi düşünce var :roflol: bir kere iki ismi olacağı kesin çünki eşimin ailesinde herkesin iki ismi var eşiminde tabi :) aman olsunda belki başka biri koymak ister gerçi eşim ben kimseyi dinlemem diyor ama

işin gırgırı o fala inanma falsızda kalma demişler
erkeklerin hepsi aynı herhalde benımkıde evlenmeden kızımız olursa eyllül sena oglumuz olursa akın kayra demeye baslamıstı hala da değiştirmem diyor :roflol:

kıslar son bir haftadır topic pek bi sakinlesti farkındamısınız CADIARZU
herkes cok yogun herhalde

canım hele bir olsunda aaaaaahhhhhh ahhhhh

huuu kıslarr slm hayırlı cumalar olsun.
kuzunazz adet oldun mu kıs ben hala olmadım,iki pikolu bakalım ne zaman olcaz :))
sumeyrat anacım sen nasılsın zemuszemus

huuu kıslarr slm hayırlı cumalar olsun.
kuzunazz adet oldun mu kıs ben hala olmadım,iki pikolu bakalım ne zaman olcaz :))
sumeyrat anacım sen nasılsın zemuszemus

merhaba canım hayırlı cumalar maalesef adet olmadım kıs hala bakalım ne olacak

kıslar hayırlı cumalar misafirim vardı şimdi gitti bende hemen koştum geldim özledim sizi nasılsınızopuyorumnanaktan

ben diyorum size bu sumeyrat erkek olabilir die.
yoksa ne diye yazmasın sonuçta üye olabildiğine göre mesaj yazmayı da biliyordur.
sumeyrat madem buraya geliyosun birşey yazmasan bile bizim için dua et.:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…