Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kıslar hayırlı cumalar misafirim vardı şimdi gitti bende hemen koştum geldim özledim sizi nasılsınızopuyorumnanaktan

sağol kayracım sana da hayırlı cumalar,
ben stresliyim biraz henüz adet olmadım geçen ayın 17 sinde olmuştum ama hala tık yok(zaten düzensiz ama ilaçlarla düzene girdi sanıyodum girmemiş (

ben diyorum size bu sumeyrat erkek olabilir die.
yoksa ne diye yazmasın sonuçta üye olabildiğine göre mesaj yazmayı da biliyordur.
sumeyrat madem buraya geliyosun birşey yazmasan bile bizim için dua et.:Saruboceq:

dimi yani yazmasını bilmiyor desek nasıl üye oldu benımde aklıma erkek olabılır diye geliyor bize yazmıyor onu gectım baska topıklerede yazmamıs istatik tamamen 0 dolu

canım benim teşekkür ederim kırmızı ve siyahı birarada çok severim ayrıca şapkada harika bu arada açığım işten çıkalı 6 ay oldu yeni ev hanımıyım duygusalım bazen çılgın bazende sinirli biraz değişken ruh halim var buda sanırım hem yaşımdan hemde tiroitimden olsa gerek tekrar teşekkür ederim umarım hepimiz göbüşlerimizde bebişlerimizle bu cicişleri yakında giyeriz canım benimopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3

dimi yani yazmasını bilmiyor desek nasıl üye oldu benımde aklıma erkek olabılır diye geliyor bize yazmıyor onu gectım baska topıklerede yazmamıs istatik tamamen 0 dolu

aycanisa anacım biz de dedektif gibiyiz hee helal bize kız kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

ayşee gelinceee benim için de bir elbise seçsinnnn beni unutmuş ben olmazsam söyleyin kızlar,ama kısa kollu kısa olmasın mümkünse :)

kıslar hayırlı cumalar misafirim vardı şimdi gitti bende hemen koştum geldim özledim sizi nasılsınızopuyorumnanaktan

hoşgeldin canım benim biraz canım sıkkın bugün adet oldum onun dışında pek bişey yok bende sen nasılsın

ben diyorum size bu sumeyrat erkek olabilir die.
yoksa ne diye yazmasın sonuçta üye olabildiğine göre mesaj yazmayı da biliyordur.
sumeyrat madem buraya geliyosun birşey yazmasan bile bizim için dua et.:Saruboceq:

erkek olsa daha bişeyler merak edip yazmazmı
ne biliyim buraya başka niye giriyodurki anlamadım valla:uhm:
hoşuna gidiyo herhalde gizemli olmak

aycanisa anacım biz de dedektif gibiyiz hee helal bize kız kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

ne yapalım şekerim sürekli burda ama ses seda yok insan bi yazar merhaba der iyi aksamlar der tık yok bunda ona seslenıncede kacıyor kaydirigubbakcemile3

ne yapalım şekerim sürekli burda ama ses seda yok insan bi yazar merhaba der iyi aksamlar der tık yok bunda ona seslenıncede kacıyor kaydirigubbakcemile3

bidaha kesin gelmez bu kadar konuşmadan sonra
sanmıyorum artık yani zemuszemus

hoşgeldin canım benim biraz canım sıkkın bugün adet oldum onun dışında pek bişey yok bende sen nasılsın

Aymescim Rabbim inşş çok yakın zamanda sevindirecek seni,sakın moralin bozulmasın.Bak ne anlatıcam sana;
Ben bir kursa gidiyorum orada ahlak dersimiz var hocamız ilahiyat mezunu ve psikoloji üzerine master yapmış.ve ne tevafuktur ki bizim sınıfımızda çocuğu olmayan çok bayan var(sanki özellikle o sınıfa düşmüşüm çok ilginç)mesela birinin 16 senedir olmuyor ,biri 6 kez tüp denemiş olmamış hatta başka bir hocamızın da 27 sene olmamış.Ahlak hocamız dedi ki bu tip konularda en önemli şey sizin psikolojiniz ve olaya yaklaşımınızdır.önce beyninizi buna hazırlayın anne olucağınıza hazırlayın kafanızda bu bilinci oluşturun,mesela tüp yapıp başarısız olan arkadaşa dedi ki transfer esnasında hep olumlu düşün,olumsuz düşünce hep olumsuzluğu çıkarır karşımıza ve olumlu düşünce de hormon yapımızı değiştirir dedi.(bu tıbben kanıtlanmış bişey)
Sen de şimdiden sonra hiç olumsuz düşünme bunları dinledikten sonra ben de kendi ruh dünyamı değiştirmeye karar verdim.olumsuz düşünmüycem ve Allah'a tevekkül edicem.inşş.Bu duayı da kalben yapalım.
“Allah'ım! Sen tasayı sevince çevirir, gam ve kederi giderirsin. Sen çaresizlerin duasına cevap verirsin. Dünyanın ve âhiretin Rahmanı ve Rahîmisin. Sen bana şefkat ve merhamet edersin. Bana öyle bir merhamet et ki, Senden başka hiç kimsenin merhametine muhtaç olmayayım.” Amin.

canım çok sağol okadar güzel yazmışsınki
deniycem elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıcam
kasım sonu gibi tekrar tüp bebek denemek istiyorum
ilkinde çok olumsuzdum bu sefer daha olumlu düşünmeye çalışıcam
inşallah Rabbimde ol emirini nasip eder bana ve bende pozitifi görürüm artık:1hug:

canım şükür iyiyim dünkü ve bugünkü sayfaları okumaya dalmışım şimdi gördüm mesajını sen canını sıkma adet olmamız bile bebişimiz olması için büyük bü umut varsın bu ayda gelsin önümüzdeki ay belki muradına kavuşursun canım sıkma canınıopuyorumnanaktan

inşallah canım inşallah artık tedaviye başlamayı düşünüyorum zaten ilki hüsranla sonuçlandı ama ikincide belki yüzüm güler

Canım ben de önümüzdeki ay aşılama yapıcam nasipse.ilk aşılamam olumsuzdu ama ben de hep olumsuz düşünerek gitmiştim.Ben de bu defa hep olumlu düşünce içinde olucam inş. kafama olumsuzlukları getirmiycem.zaten dikkat edersen olumlu düşündüğün zaman stres de yapmamış oluyosun.Zaten inançlı insanlarız çok şükür.Pozitif düşünüp testimizde pozitifi bulucaz tatlım buna inan. hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

inşallah canım inşallah artık tedaviye başlamayı düşünüyorum zaten ilki hüsranla sonuçlandı ama ikincide belki yüzüm güler

ben bu eylüle kadar ara vermiştim dr a eylül 24 te ankaraya gittik bana pko dedi şeker hapına başladım sonra burda iyi bir dr var ona başladım kan testleri istedi ve tiroit çıktı çarşamba dahiliyeye gittim eline sanırım nodül geldi önümüzdeki çarşambada usg de bakıcak yani hastalık hastalık üstüne çıkmaya başladı gerçekten bu stres insanı mahvediyo bi söz vardır insanın en iyi dostu kendisidir ama en büyük düşmanıda yine kendisidir kafaya taka taka kendimi hasta ettim sonunda herşeyin hayırlısı canım inşallah ikincide yüzün güler bitanem dualarım hepinizleopuyorumnanaktan

inşallah canım Allah bizede nasip eder
bu seferki tedavilerimizde pozitifi görürüz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…