Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ayçanisa
cnm senin tam olarak nasıl biri oduğunu kestiremiyorum :)biraz tombiksin sanırım
kendine neyi yakıştırırsan onu giyiyorsun renkli şeyleri seviyorsun
buda sana uygun

caım benım cok begendım kıyafeti tam bana göre cıvıl cıvıl tcok sagol aynen tombiklestim biraz evlendıkten sonra :)

gunaydın hayırlı cumalar

sen hamıle kal da veririm tabi evincim çok güzel bir elbise dimi cok begendım valla bu ayse müneccimmidir nedir :roflol: tam bana göre bir elbise bulmus

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR HERKESE HAYIRLI CUMALAR
BEN BUGÜN ADET OLDIUM KUZUCUM YENİ TARİHİM 20 KASIM:çok üzgünüm:

günaydın kıslar
nasılsınız görüşmeyeliiiiii
bu arada ben adet oldum kuzunazcım
20 kasım tarihimmmmmm

kısslar şu an siz yoksunuz ama benim canım sıkılıyo bakın ben bi eğlence buldum kendime sizin kişiliklerinize göre hamile kıyafetleri göstrcem
ilk olarak kuzudan başlıyom
kuzu açıksın,anladığıma göre spor yada klasik yerine göre giyiniyorsun geneld cicili bicili ve rahat şeyleri seviyosun
bu senin için inşallah giymek nasip olurr

canım bunu bulduğun sitedeki bütün hamile kıyafetlerini beğeniyorum çok güzel canım cicili bicili şeyleri severim evet canım sağol en sevdiğim ve yakışan renklerden biride kahverengidir ama bu rengi etrafımdaki insanlardan hiç seven görmedim ama ben severim siyah ve kırmızı ve koyu griyi de severim eline sağlık

günaydın kıslar
nasılsınız görüşmeyeliiiiii
bu arada ben adet oldum kuzunazcım
20 kasım tarihimmmmmm

günaydın herkese kıslar canım geçmiş olsun ama merak etme yakında bende geliyorum peşinden canım yani adet olabilirim hayırlısı sabah bir sürü dua ettim hepimize allah kabul etsin

canım bunu bulduğun sitedeki bütün hamile kıyafetlerini beğeniyorum çok güzel canım cicili bicili şeyleri severim evet canım sağol en sevdiğim ve yakışan renklerden biride kahverengidir ama bu rengi etrafımdaki insanlardan hiç seven görmedim ama ben severim siyah ve kırmızı ve koyu griyi de severim eline sağlık
kız abla senle zevklerimiz aynı galiba bende griyi siyahı.yani siyah tonlarındaki koyu renkleri çok severimm.. zayıf gösteriyo ondan kaydirigubbakcemile3

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston), polenbal, tarçınçörekotu, bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|20.10.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| 17.11.2009|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|böğürtlen kökü kullanıyor|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |41 yasin okudu ve tesbihe devam ediyor
6|prlanta|21|10.10.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|08.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 23.10..2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 20.11.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasin,meryem suresi ve tasbihlere başladı
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak
9|Eti_puf|27|06.10.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 06.11.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|ayferrr|29| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
11|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
12|Kelebekafyon|22| 22.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |19.10.2009|ilaç kullanmıyorlar|yumurtlama düzenli|41 meryem süresi okuyacak
13|zeyn77|32| 11.09.2009|yumurtlama bozukluğu ve eşte sperm azlığı|baltarçınçörekotu karışımına başlayacak eşi için panax ginsengi macunu kullanıyor |15.10.2009|klomene başlayacak|ovülasyon testi ile takip edecek|tesbihe başladı
14|ayse.20|20|25.09.2009|yumurtlama bozukluğu-tembelliği|balpolenarısütü karışımı+3 çeşit ot kullandı |25.10.2009|klomen+estrofem|ilaçsız ovülasyon gerçekleşmiyor|7 gün oruç+ya şafi tesbih
15|lonelines|26|29.09.2009|eşte sperm düşüklüğü |keçi boynuzu kürü (eşi kullanıyor) kendisi incir kürü btç karışımı adaçayı yağı ve maydonoz buharı kullandı daha önce |27.10.2009|evicap,çinko,klomen,ace plus selenyum(eşi kullanıyor)|ovülasyon düzenli(3 ay ovülasyon testi ile takip etti)|4444 tefriciye-41 meryem okudu-ramazanda 7 gün oruç açarken yabari-yahalik-ya musavvir okunmuş suyla oruç açtı namazlardan sonra ya evvelü tesbih ediyor:nazar::nazar:
16|bubus|belirtilmedi|belirtilmedi|yumurtlama sorunu|eşi keçi boynuzu pekemzi kendisi incir yiyor|25.10.2009|klomen+pregnly çatlama iğnesi|dr. tarafından takip ediliyor|4444 tefriciye ve ayetel kürsi okuyor
17|nurdannurdan|23|07.10.2009|eşte sperm hareket azlığı ve morfoloji sorunu |kür kullanmıyor|07.11.2009|belirtilmedi |yumurtlama düzensiz|meryem süresine başlayacak
1|kayra_esk|29|05.09.2009|pko |kür kullanmıyor|05.10.2009|glucophage|yumurtlama düzensiz|500 yasin okundu
19|amor_amor|28|18.09.2009|sebepsiz infertilite|kür kullanmıyor|12.10.2009|belirtilmedi |normal|dua belirtilmedi
20|cucu|23|30.06.2009|polikistikover|tedavi sırasında hayıt tohumu kullandı |belirsiz(test için 16 ekimi bekliyor) |glukofen,folikasit ve xarmethagon|dr. tarafından takip edildi|hergün yasin okuyor 4444 tefriciyeye başlayabilir
21|adalex|25|03.10.2009|polikistikover|tedavi sırasında böğütlen kökü kullanıyor |03.11.2009(test yapıcak)|pregon iğne|dr. tarafından takip ediliyor|mübin duasına başlayacak
22|semos427|33|belirtilmedi|erken yumurta yetmezliği|saraçoğlu özel kürü-organik beslenme-balık hariç et tüketmiyor |belirtilmesi|dhea balık hapı|yumurtlama düzensiz|41 fetih süresi okudu
23|ELİFİM65|28|12.10.2009|kan pıhtılaşması yüzünden 3 düşükl|kür yok|belirtilmesi|aspirin|belirtilmedi|4444 salatı tefriciye okudu
24|resimimis|31|13.10.2009|hipotiroidi|bal tarçın çörekotu karışımı kullandı-süt ve sarımsağı deneyecek |10.11.2009|levotiron veya tefor kullanıyor|ovülasyon testi ve ateş ölçümü ile takip ediyor |günde 100 kere el mucib çekiyor

aymes tarihini düzelttim canım üzüldüm bu hafta hamilelik haberini beklediğimiz arkidişlerdendin inşallah bir daha ki aya canım benimde içimden mavi açacakmışım gibi bir his vardı ama şimdi o his kayboldu ben geçen ayın 26 sında oldum bugün ayın 23.ü geçen gün çok az pembeye dönük bi akıntı gelmişti çok az pembeye dönük ama beyazdan biraz pembeye dönük ara ara ağrılar vardı şimdi yok bari eğer bebiş yoksada zamanında adet olsam buda benim için bir gelişme hayırlısı bu arada nur1111 canım biz seni listeye eklemişmiydik bilmiyorum ama listede bulamadım seni inan bu listeyi güncelleme işi biraz zor bazen örnein en son senin ismini mi yazdım listeyi güncelleyeceğim zaman ismini yazdığımdan bir öncekini güncelliyorum dolayısıyla listeye eklenmemiş gibi olabiliyor ama artık bunu riske atmamak için bi yöntem uyguluyorum bunu yaşamıyoruz

neyse olsun canım hayırlısı olsunn inş bidahaki ay mavi açacann

inşallah canım ama tam 5 senedir hep bu hayalle yaşadım
artık sadece hayal olucak gibi geliyo çok mutsuz ve üzgünüm bugün
her ay aynı hayal kırıklığı mafoldumben mafoldumben mafoldumben

Kuzunaz
aymes tarihini düzelttim canım üzüldüm bu hafta hamilelik haberini beklediğimiz arkidişlerdendin inşallah bir daha ki aya canım benimde içimden mavi açacakmışım gibi bir his vardı ama şimdi o his kayboldu ben geçen ayın 26 sında oldum bugün ayın 23.ü geçen gün çok az pembeye dönük bi akıntı gelmişti çok az pembeye dönük ama beyazdan biraz pembeye dönük ara ara ağrılar vardı şimdi yok bari eğer bebiş yoksada zamanında adet olsam buda benim için bir gelişme hayırlısı bu arada nur1111 canım biz seni listeye eklemişmiydik bilmiyorum ama listede bulamadım seni inan bu listeyi güncelleme işi biraz zor bazen örnein en son senin ismini mi yazdım listeyi güncelleyeceğim zaman ismini yazdığımdan bir öncekini güncelliyorum dolayısıyla listeye eklenmemiş gibi olabiliyor ama artık bunu riske atmamak için bi yöntem uyguluyorum bunu yaşamıyoruz

evet canım bende gerçekten çok üzüldümsenağlama
galiba sabrım tükeniyo artık bu kadar uzun yıllar
bebek hasretiyle yanıpta her ayda böyle kırmızı kart yiyince
insan kötü oluyo olmadımı olmuyo işte:çok üzgünüm:
ben ne kadar zorlasamda olmuyo:çok üzgünüm:
inşallah senden güzel haber alırız belkide o gelen
yerleşme kanamasıdır bu kadar ara verdiğine göre
umutlandırmak istemem ama neden olmasın

canım sen üzülme kafana çok takıyosun belkide ondan olmuyoo yani stres yapmaa akışına bırak allahım vereceği zamanı bilir.. üzülmee senn. bak burda 10 yıldır yada hiç çocuğu olmayanlar var bide onları düşünn sen onlara göre daha şanslısın ve daha çok zmanınn var

aymescım moralını bozma oda olur inşallah zamanı geldıgınde hersey Allahtan canım
her ay kırmızıları görmek moral bozucu oluyor ama buda yeni bir umut demek
benim normal yoldan olamayacagına ragmen umutla beklıyorum öbür ayı hersey Allahtan çünkü o isteyince hersey olur

canım sen üzülme kafana çok takıyosun belkide ondan olmuyoo yani stres yapmaa akışına bırak allahım vereceği zamanı bilir.. üzülmee senn. bak burda 10 yıldır yada hiç çocuğu olmayanlar var bide onları düşünn sen onlara göre daha şanslısın ve daha çok zmanınn var

ben takmamaya çalışsamda olmuyo ne yazıkki canım
hep aklımda hiç çıkmıyoki her laf her olay ufacık bişey onu hatırlatıyo
hayat çok zor kıslar ya hiç bunları yaşıycağımı düşünmemiştim
sonuçta kaderim ama çok zorlanmaya başladım

aymescım moralını bozma oda olur inşallah zamanı geldıgınde hersey Allahtan canım
her ay kırmızıları görmek moral bozucu oluyor ama buda yeni bir umut demek
benim normal yoldan olamayacagına ragmen umutla beklıyorum öbür ayı hersey Allahtan çünkü o isteyince hersey olur

canım bana normal yoldan olması imkansız dediler
ama yinede hep umut ettim hep şansımı zorladım
sonra tüp bebek denedim ama oda olmadı ne yazıkki
daha ne yapmalıyım bende bilmiyorum
inşallah dediğin gibi bigün olur benimde bebişim

başka bi topicte arkadaş paylaşmıştı ondan alıntı yaptımm belki ilginizi çeker diyee.

merhaba arkadaşlar ben kisti olan ve 5 aydır bebek için uğraşan bi bayanım topiclerden bilen bilir beni. bugün çalıştığım şirkete rusyadan çeçen bir doktor geldi kendisi herbalist yani bitkiler ve biyo enerji ile hastalarını tedavi ediyor.
ben de kendisine kistim olduğunu bebeğim olmadığını söyledim bana bitkisel bir reçete yazdı
bu şikayetle gelen bütün bayan hastalarının şimdi çocuğu varmış ben de allah rızası için sizinle paylaşıyorum inş işimize yarar.

hakiki doğal mutlaka mısır çarşısından alınmış ufak çiçekli papatya
kırmızı doğal gül yaprağı bunları kaynatıp sıcak suyuna buharına oturmak lazımmış.

kereviz tohumu,çörek otu tohumu,rezene,melisa çayı içilmeli bol bol
kahve ve siyah çay kesinlikle yasak
bol koyun eti yemeli dana eti yememeliymiş

tahin-doğal üzüm pekmezi ve tereyağ karıştırılıp yencekmiş özellikle sabahları

bu madde hem erkek hem kadın için
çörek otu yağını kasıklara kadınlar yumurtalıklarının üstüne
erkekler de hem bel yani kuyruk sokumuna hem kasık üstüne sürecekmiş ama özel kısma sürmek yok acayip yakarmış :))

2 limon suyuna içilecek tada getirecek kadar bal karıştırıp günde 3-4 defa azar azar içilcekmiş ılık şekilde.her gün taze olmalıymış

bide bi nokta varki bunu herkes yapmayabilir ama hem kisti hem iltihabı hem mikrobu ve kısırlığa yol açan soğukluğu atmak için önemliymiş HACAMAT bilen bilir.

bu hacamat 4-5 gün gün aşırı yapılmalıymış
kuyruk sokumundan-kasık üsüt yani göbek altından
dizlerin biraz altından,topukların iki yanından olacak şekilde
1 defada en fazla 3-4 bardak şeklinde ama ilk seferde denemeliymişiz eğer baş dönmesi bayılma halsizlik falan olursa yapılmayacak onun yerine normal boyda sülük de konulabilirmiş aynı yerlere ama kesinlikle bilen biri yapmalıymış aman dikkat diyim.

siz kadınlar hiç dikkat etmiyorsunuz ince giyinmeyin bel açık giyinmeyin ayağınızı sıcak tutun dedi.

bunları yaparsak hem kistler gidiyormuş hem kısırlık özellikle sebepsiz kısırlık için ideal dedi. çünkü vücuttaki soğukluk hormonların verimini düşürürmüş bu kür de bu soğukluğu gideriyormuş.

inş şifa olur kızlar deneyenler deneyimlerini burda paylaşırlarsa sevinirim.

Ayşeciğim canım kıs sonradan baktımda evine gösterdiğin hamile elbisesi birde sanırım yavruceylana o kırmızı siyahlı olan benim tarzım ilk gösterdiğindense ben bunları tercih ederim ama bana sonradan gösterdiğinde fena değilmiş tabi

başka bi topicte arkadaş paylaşmıştı ondan alıntı yaptımm belki ilginizi çeker diyee.

evinciğim bu hacamat olayını biliyorum eskiden peygamber efendimiz senede 2 kere filan yaptırımış ve bu hacamat olayını biyolog aidin salih yapıyor türbanlı bir kadın ama o sağlık orucunu öneriyor

ayrıca çocuğu olmayanların bu aidin salihe çok gittiklerini duydum

hayırlı cumalar kızlar.
nur ve aymes üzülmeyin lütfen yeni ay yeni umutlar duadan ayrılmayın kalbinizi bozmayın.
bende bekliyorum bakalım ağrılarım var ama ne ağrısı tabi anlamadım hala
allahtan hayırlısı
zaten sabah kocacım ist a gitti bu ara testi yapıpta pozitif olursa tek başıma öğrenmiş olcam
allahım ne olur dualarımızı kabul et bu güzel hayallerimizi boşa çıkarma.

ha bu arada bana elbise yokmu ayse..

evinciğim bu hacamat olayını biliyorum eskiden peygamber efendimiz senede 2 kere filan yaptırımış ve bu hacamat olayını biyolog aidin salih yapıyor türbanlı bir kadın ama o sağlık orucunu öneriyor

hacamat nedir canım hiç duymamıstım

X