Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bend eşu 3 gündür yoğundum ya belimin ağrıdığını hissettim öyle oluyor yani canım ama kas spazmı için dıştan uygulanan kremler var ondanda kullanabilirsin

bend eşu 3 gündür yoğundum ya belimin ağrıdığını hissettim öyle oluyor yani canım ama kas spazmı için dıştan uygulanan kremler var ondanda kullanabilirsin

Canım benim ki boyun fıtığından kaynaklanıyor
Gerilime ve strese hiiiiç gelemiyo
Nazlı biraz da kendileri
O yüzden canım
Adam akıllı ağrı kesici ve kas gevşeticilerle bile geçmiyor
Olmazsa artık viks alıp sürerim yarın
Öptüm canım
ben kaçıyorum
opuyorumnanaktan

çok çirkinleşmiştim ama

kız çocukları anneden güzelliğini alırmış canım erkek çocuklarıda güzelleştirir bu arada bu resimlerimizi koyuyoruz ama alınmasın ya ne bilim bu sitelere erkek ler girermi bilmiyorum bişiler araştırırken ben silicem resimlerimi bulup bulabilirsem tabi :)):

evet cnm benimki beni çok çirkinleştirmişti yüzüm burnum heryerim şişmişti
suratım bembeyaz olmuştu bide çok kilo aldım

cnm ben resimleri size gösterdikten sonra hemen siliyorum hatta önceki resmin baş kısmını evindarkece niye kestin bizbizeyiz burda demişti
ama nolur nolmazzz birileri girer başka başka sitelere resmimizi koyar pis başlıklar altında olurmu olur sanal dünya burası

böğürtlen kökü ile ilgili alıntılar

evet canım haklısın iyi yapmışsın süpersin

cnm böğürtlen kökü taze kaynatılıp içilse daha iyi olmazmı
şişelerde uzun süre muhafaza edince yararı kaybolmazmı

cnm böğürtlen kökü taze kaynatılıp içilse daha iyi olmazmı
şişelerde uzun süre muhafaza edince yararı kaybolmazmı

valla kullanım tavsiyeleri hep böyle ama şöyle birşey var bu böğürtlen kökünü küçük paketlerde küçük küçük parçalara bölüp satıyorlar onun tarifi aynı sallama çaylar gibi demleniyor ama takdir edersinki canım bunlar kök olduğu için iyice iyice kaynaması gerek

evet yaprak değil sonuçta kök kaynaması lazım kaç yerde baktıysam kaynatılır yazıyor
cnm bu arada bi siteder senin yazını gördüm 25 yaşındayım 3 yıllık vevliyim diyosun ve pco dan bahsetmişsin

canım 26 yaşıma eylülde girdim eylülden önceyse olabilir çiderde mi gördün yazıyı

alıntı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…