Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

arkadaşlar ben çıkıyorum şimdi inşallah eve gidince girebilirim evdede yemek filan uğraşırsam biraz zor gibi bu arad kasıklarımda çok ilginç kasılmalar var ağrı diyemiyorum az çünki adet olucam ama ne zaman umarım gecikmez

cnm aynen bende onu dedim ama ben ayçanisanın adetlerinin düzenli olduğunu bilmiyodum:uhm:
rahim ağzı yarası varsa muhakkak onun içindir çünkü bu ilaç kist içinde veriliyor
eltime kistin erimesi için vermişti doktor
yanlız ayçanisa ameliyat olmuş genede bu ilacınb verilmne sebebinde benim içime sinmeyen bişiy var eczacı ablam var ona sorayım o verdiği ilaçların ne için verildiğini çok iyi biliyor reçetenin teşhis yazan kısmına belirtiyo doktorlar çünkü
ayçanisanınkinde ne yazıyo acaba?

cnm vallaha normalde bendede 3-4 gün önceden hafif sancı oluyodu ama şu an yok,
inşallah farlutala gerek kalmaz yaaa-tatlicadiarzu-

arkadaşlar merhaba topiğiniz ilgimi çekti ve bende yaşadıklarımı anlatayım dedim.çünkü bu iş öncelikle psikolojik kesinlikle.Bana da sölendiğinde söylemek kolay gelde uygula diyordum ama yaşayarak inandım buna.35 yaşındayım henüz 14 aylık evliyim ama yaş dolayısı ile hemen çocuk sahibi olmak istetik henüz 6 aylıkken dr un kapısını çaldık.klomen çatlatma iğnesi derken sonuç alamadık.benim adetlerimde falan sorun yoktu.eşimdede sadece ileri hızlı hareket problemi vardı ama sayı yeterli olduğundan sorun olarak görmediler.Ben artık yeter dedim ve bir tüp bebek merkezine gittim.uzun protokolle lucrin adlı iğneye başladım.ücreti yatırdık.beklenen adet günü merkeze gittim.eşimin izni kısıtlıydı ve biz şehir dışından geliyorduk.hızlandırmak istedim yani.dr muayene etti ve hemşireye baktı sonra monitörü bana çevirdi bak bu herşey olabili ama gebelik keseside olabilir dedi.yapılan bhc-g sonucum 1925 gelmişti inanamadım.tüp bebek için gittim ve gebe olduğumu öğrendim.arkadaşlar önce allahtan isteyin bol dua edin ramazanda çok dua etmiştim.allah kabul etti ve tabi stresi hayatımdan uzaklaştırmıştım gebelik kagısı olmadan geçirdiğim 1 ay bana bebeğimi verdi.henüz 7 haftalık dün kalp atışını gördüm.allah nazardan saklasın ve isteyen herkese nasip etsin sizlerede dua edeceğim.sakın ümitsiz olmayın.herşeyin bir zamanı var unutmayın.

:Saruboceq:
Canım ne güzel bir mucize bu. Hayırlı uğurlu olsun.Rabbim korusun kucağına sağlıkla al inş bebişini..haklısın stres hep engel.Ama bende ona engel olamıyorum.kafamdan atamıyorum.Gerçi önceleri daha beterdim şimdi duruldum. umarım senin müjdeni rabbim bizlerede nasip eder.:Saruboceq:

maşallah valla çok güzel bir moral bu evet allaha şükürler olsun dualarınız içinde paylaşımınız içinde teşekkürler ayrıca

merhaba arkadaşım sen bugünmü gelmiştin topiğimize sanırım seninle doğru dürüst tanışamadık nasılsın

kızlar nasılsınız dün ve bugün çk yoğundum ve yarında öyle olucam offf bugün dahiliye dr una gittim tiroit testimi gösterdim boğazımı elle muayene etti ve elime nodül geldi gibi dedi haftaya bugün usg ye giricem bakalım inşallah birşey yoktur siz nasılsınız bende kayınvalidemler var o yüzden birazdan çıkıcam

evet mesajını buldum bu arada

canım hoşgeldin inşallah nodül yoktur canım ya

hoşbulduk canım inşallah ama var gibi hayırlısı sen nasılsın ceviz bunada iyi gelirmi dersin canım benim

valla canım ahmet maranki tv de dediki hipotiroidi de hipertiroidide ne varsa normale döndürür iddaa ediyorum filan sakın ameliyat olup tiroidlerinizi aldırmayın ömür boyu mutsuz olursunuz filan bişiler diyordu baya iddialıydı

hayırlı akşamlar kızlar napıyosunuz?

iyi akşamlar canım ya benim bugün adetimin 26. günü yarın 27 öbürgün 28 bugünden kasıklaımda değişik kasılmalar hafif ağrılar var ya bugünlerde adet olsam bile süper olur

sağol canım hayırlısı bakalım
iyi geceler şimdilik çıkmam lazım rabbime emanet ol canım

Canım bildiğim kadarı ile Saraçoğlunun dere otu kürü vardı ama tiroid için kürde yazmıştı
bitesine bakıversene canım

sağolasın canım benim bakıcam kendinize iyi bakın iyi geceler yavru ceylan aye kuzunaz ALLAH A EMANET OLUN CANLARIM

oooo ayşecim hoşgeldin yavruceylan sende hoşgeldin

Hoşbulduk güzelim
ama fazla duramayacağım
Hafta sonu misafir vardı
Salı günü okulda nöbetçiydim ve tüm gün dersim vardı
Bu gün tine tüm gün okuldaydım
Fazla germişim kendimi herhalde ki boynum ve sol kolum resmen kopuyor üç gündür
Sıcak komres yapıyorum şimdi
Üstelik alabildiğim tek ağrı kesici minoset
O da hiiiç tınlamıyor
Ölüyorum ağrıdan yani kızlaaaar
Bi bebiş yapacaz diye ağrı kesici bile alamıyorum
Ne ki yani???
Üstelik sanırım benim kırmızılar gelecek bu ay(

sağolasın canım benim bakıcam kendinize iyi bakın iyi geceler yavru ceylan aye kuzunaz ALLAH A EMANET OLUN CANLARIM

Sen de canım
İyi gceler
Çok sıkma canını tiroid yedavi edilmesi kolay bir hastalık
Ama mutlaka tedavi edilmesi gereken bir hastalık
zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…