Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Sersoy79
Gönül, kalanın nerde..?

Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: ---Çalışmıyorum
Yaşadığınız Yer: ıstanbul Giriş tarihi: Nov 2007
Ruh Halim:

Blog Yazıları: 9
Yemek Tarifi: 10

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

canım ben bu ay kullandım ve az önce hamile olduğumu öğrendim

bir sonraki yazı

canım 26 yaşıma eylülde girdim eylülden önceyse olabilir çiderde mi gördün yazıyı

me.klübü.müydü neydi sanırım orda :uhm:
ayy sitedeki ruya tabircisine ruyamı yorumlattım olumlu çıktı
ya ben çook fazla rüya görürüm ve hepside sırlı rüyalardır

Son düzenleme:
evet kızlar dün eşimle gittik derdimizi anlattık hüseyin beye sağolsun hem kendi hemde çalışanları çok ilgilendiler. tedavi şeklini anlattı hüseyin bey, baya umutlandık allahın izniyle bu iş olacak galiba kızlar. eşime özel bir karışım verdi (macun) ayrıca beraber kullanmamız içinde 2 çeşit çay. çayın biri; böğürtlen kökü, diğeri özel bir karışım ruhi sıkıntı çayı (hep kafaya takınca olmaz diyoruz ya gerçekten doğruymuş)... eve gelir gelmez çayları demedim ve başladık. bu arada biz ordayken bir mektup geldi 8 yıldır çocukları olmayan bir çiftten... bebekleri 2 aylık olmuş birde resmini göndermişler.. çok şekerdi allah bağışlasın. Rabbim bizede o günleri gösterir inşallah.

buda böğürtlen kökü ile hamile kalan sersoy arkadaşın yazısı ermiş aktar diye bir yer varmış üsküdarda oradan bahsediyor orası vermiş ona böğürtlen kökünüde

Sersoy79
Gönül, kalanın nerde..?

Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: ---Çalışmıyorum
Yaşadığınız Yer: ıstanbul Giriş tarihi: Nov 2007
Ruh Halim:

Blog Yazıları: 9
Yemek Tarifi: 10

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

canım bugun dr randevum vardı vajinal ultrasonla baktı keseyi henüz göremedik haftaya kaldı... yanlız dr un dikkatini çeken bişey oldu Endometrium tabakası daha öncekilere göre çok daha iyi durumda dedi... bu ne demek yani dedim rahim kuvetlenmiş dedi... böğürtlen kökü sayeside

buda bir alıntı

araştırmalarım ve senin alıntıların beni cesaretlendirdi
yarın eşimle hemen gidip böğürtlen kökü alacağım
kuzucum sen hatırlıyomusun benim bahsettiğim aktarı bizle konuşmuştu sıkıntımı söledim sana bir karışım yapacağım demişti balını kendin getir demişti
yaptırsammı o karışımı içinde çörekotuda,hayıtta böğürtlen köküde herşey varmışşş
30 çeşit bitki gibi bişiy dedi faydasını görürsünüz dedi
yaptırsammı ne dersin

kuzu senin gerçek adın ne?
bi mahsuru yoksa tabi hayatım
dua ederken kuzunaz diyorum bebekken kulağına fısıldanan isim olması lazım
gülaymı aynurmu mervemi
senin ismin güllü aylı bişiy bence içime öle geliyo:)))

araştırmalarım ve senin alıntıların beni cesaretlendirdi
yarın eşimle hemen gidip böğürtlen kökü alacağım
kuzucum sen hatırlıyomusun benim bahsettiğim aktarı bizle konuşmuştu sıkıntımı söledim sana bir karışım yapacağım demişti balını kendin getir demişti
yaptırsammı o karışımı içinde çörekotuda,hayıtta böğürtlen köküde herşey varmışşş
30 çeşit bitki gibi bişiy dedi faydasını görürsünüz dedi
yaptırsammı ne dersin

canım valla maddi olanağın varsa al derim dene yani hiç bişi değilsede gıda takviyesi nolarak destekler elbette faydaları olur canım bu arada anlatsana rüyanı birde o sitenin adını yazmışsın ya düzelt istersen o yazıyı sil gerçi kötü bişi yazmamışsın ama site yöneticileri kızabilir bi bildiğim var diye söylüyorum canım M.K den bahsediyorum canım anladınmı birde rüyanı kim yorumladı kıs birde bende şu eltimin rüyasını yorumlatayım M.K de mi var öle bişi

kuzu senin gerçek adın ne?
bi mahsuru yoksa tabi hayatım
dua ederken kuzunaz diyorum bebekken kulağına fısıldanan isim olması lazım
gülaymı aynurmu mervemi
senin ismin güllü aylı bişiy bence içime öle geliyo:)))

aynur canım ya sen müneccimmisin yoksa :) yoksa biliyormuydun bu kadar olmaz :roflol::roflol:

valla sen bir yerden ismimi öğrendin bence bu kadar tesadüf mü olur bacım yazmışımdır belkide bir yerde ben çok forum sitelerine takılmışımdır önceden

canım valla maddi olanağın varsa al derim dene yani hiç bişi değilsede gıda takviyesi nolarak destekler elbette faydaları olur canım bu arada anlatsana rüyanı birde o sitenin adını yazmışsın ya düzelt istersen o yazıyı sil gerçi kötü bişi yazmamışsın ama site yöneticileri kızabilir bi bildiğim var diye söylüyorum canım M.K den bahsediyorum canım anladınmı birde rüyanı kim yorumladı kıs birde bende şu eltimin rüyasını yorumlatayım M.K de mi var öle bişi

kuzucum maddi olanak derken çokmu pahalı bişiy :uhm:
cnm dediğim yere gel orda ruyam yazıyo yavru ceylanda yazmış ruyasını
bu sitede hayatım astreoloji bölümüne gel orda ruya tabirleri var orda serap var o yorumluyo bekliyorum gel

valla sen bir yerden ismimi öğrendin bence bu kadar tesadüf mü olur bacım yazmışımdır belkide bir yerde ben çok forum sitelerine takılmışımdır önceden

bak yemin ediyorum hiç bi yerden öğrenmedim
vallaha düşündüm resmine baktım bu kızın ismi ne olabilir dedim aynur aylin
gibi bişiyler doğdu içime
bak yemin ettim haa
bende şaşırdım kendime yaaa
kişinin yüzüne bakarak isim analizini iyi yaparım ama bu kadarda değil
bende şoktayım

kuzucum maddi olanak derken çokmu pahalı bişiy :uhm:
cnm dediğim yere gel orda ruyam yazıyo yavru ceylanda yazmış ruyasını
bu sitede hayatım astreoloji bölümüne gel orda ruya tabirleri var orda serap var o yorumluyo bekliyorum gel

linkini versene canım hem birde hemen yanıtlarmı adres çubuğunu taratıp kopyalayıp buraya yapıştırırmısın

bak yemin ediyorum hiç bi yerden öğrenmedim
vallaha düşündüm resmine baktım bu kızın ismi ne olabilir dedim aynur aylin
gibi bişiyler doğdu içime
bak yemin ettim haa
bende şaşırdım kendime yaaa
kişinin yüzüne bakarak isim analizini iyi yaparım ama bu kadarda değil
bende şoktayım

:roflol::roflol:

yavrucylanın rüyasını okudum 1. rüyası kırmızı ve siyah ben başkalarına gördüğümde o kişiye iyi çıkmıyor 2. rüyasıda altın altın çocuk derler büyükler hayrolsun

yavrucylanın rüyasını okudum 1. rüyası kırmızı ve siyah ben başkalarına gördüğümde o kişiye iyi çıkmıyor 2. rüyasıda altın altın çocuk derler büyükler hayrolsun

evet kırmızı ve siyahın iyi olmadığını bende duymuştum ama hayra yoralım altında çook iyidir müjdeli haber veya çocuk
kız bak hem ismini bildim senin az çokta ruya yorumu yapabiliyorum etrafıma
ben serap hanımın mevkisini elinden alayım en iyisi:roflol:
benim ruyamı okudunmu?

evet kırmızı ve siyahın iyi olmadığını bende duymuştum ama hayra yoralım altında çook iyidir müjdeli haber veya çocuk
kız bak hem ismini bildim senin az çokta ruya yorumu yapabiliyorum etrafıma
ben serap hanımın mevkisini elinden alayım en iyisi:roflol:
benim ruyamı okudunmu?

okudum benim rüyamı da yorumla o zaman kıss okudunmu orda hee pardon sen yorumlamıştım ama eltimin gördüğü kedi sokak kedisimi ev kedisimi bilmiyorum

okudum benim rüyamı da yorumla o zaman kıss okudunmu orda hee pardon sen yorumlamıştım ama eltimin gördüğü kedi sokak kedisimi ev kedisimi bilmiyorum

cnm doğum yapmak sevinçtir müjdedir yani senden çıkan bebek sana bir müjde geleceği anlamını taşır
kedinin ısırmasınıda yorumdan baktım benim yorumum değil yani
ev sahibinin rahat edeceği bir yıl demekmiş
yani eltinin

X