Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hay ben senin kazığınada eşşeğinide göster kıss göster resimlerini

laf etme eşşeeğime kazığıma :roflol:
şimdi deel 4.bçlümü anlatam 5 aylık resmi koyacam
hamilelikten dolayı resimlerde öyle çirkin çıkmışımki anlatamam kız bebek çirkinleştiriyo
diceniz bu kız ne kadar çirkin :)

kızlar bişey daha soracagım cok oldum ama tüp bebek tedavısınde sıra oluyormu mesela öngörrüşmaye gitttiginde 1-2 ay sonra ya ertelıyormu

kızlar bişey daha soracagım cok oldum ama tüp bebek tedavısınde sıra oluyormu mesela öngörrüşmaye gitttiginde 1-2 ay sonra ya ertelıyormu

canım özel tüp bebek merkezi ise hemen adetinle birlikte başlarlar tedaviye ama eğer devletse sıra verirler

canım özel tüp bebek merkezi ise hemen adetinle birlikte başlarlar tedaviye ama eğer devletse sıra verirler

tamam canım sagol özelde olacak Allah nasip ederse bişeydaha orgametril ilacı ne işe yarıyor kızlara sordum da ayse adet getirici rahim inceltici dedi dr bana rahim agzı iltihabı için verdi ilaç firmasında calıstıgın için belki bilirsin dedim

kıslar size bişi anlatıcam eltim beni rüyasında görmüş doğurmuşum sonra bebeğe bakması için ona bırakmışım oda odada yalnız bırakmış geri dönmüş ki bebeğin üzerinde kedi var ve burnunu yemiş ne diyorsunuz bi yorum yapsanız :)

kıslar size bişi anlatıcam eltim beni rüyasında görmüş doğurmuşum sonra bebeğe bakması için ona bırakmışım oda odada yalnız bırakmış geri dönmüş ki bebeğin üzerinde kedi var ve burnunu yemiş ne diyorsunuz bi yorum yapsanız :)

sitedeki rüya tabırleri topiğinde soyluserapla rüya tabirleri var oraya sorsana bi canım

cnm bn elimden geldiğinc yorumlarım yanlız 2 sorum olacak
1.si bbek kızmı erkekmi
2.si kedi ev kedisimi sokak kedisimi

slm cnm hayır olsun eltinin rüyası inşallah hamile kalcağına işarettir rabbim enkısa zamanda bebeğine kavuştursun seni tüm isteyen arkadaşlarıdelikafadulden

tamam canım sagol özelde olacak Allah nasip ederse bişeydaha orgametril ilacı ne işe yarıyor kızlara sordum da ayse adet getirici rahim inceltici dedi dr bana rahim agzı iltihabı için verdi ilaç firmasında calıstıgın için belki bilirsin dedim

canım ilaç firmasında değil medikal firmada çalıştım ben bu ilaç rahim inceltici ise yani rahmi inceltmek iyi bişimi bilmem bebek olunca korunması için rahimde tutunması için rahmin belli kalınlığa ulaşması lazım yani tüp bebek öncesi rahmi hazırlamak için bu ilacı vermiş olabilir yada bilemiyorum rahim ağzı yarasından bahsetmişsiniz antibiyotik değilde bunu onun için vermişse şu bakımdan vermiştir rahim ağzı yarası halk dilinde böyle normalde dr lar erozyon diyor ona yani aşınma rahmişn en dış tabakası pembedir aşınırsa bi alttaki tabaka çıkar bunu düzeltmek içinde vermiş olabilir işim var çık sık giremiyorum am ayarın sanırım bom boş oturuyore olacağım

cnm bir kadının erkek çocuk doğurduğunu görmsi ferahlık svinç ve müjdeye
kız çocuk doğurması izzet,şerf,bolluk geniş bir rızka delalet eder
yabancı bir kedinin ısırması rüya sahibinin sıkıntı çkeceği bir yıl
kendi evinin kdisinin ıssırdığını görmek ev sahibinin rahat ve huzur içinde geçimesine delaelt eder

canım ilaç firmasında değil medikal firmada çalıştım ben bu ilaç rahim inceltici ise yani rahmi inceltmek iyi bişimi bilmem bebek olunca korunması için rahimde tutunması için rahmin belli kalınlığa ulaşması lazım yani tüp bebek öncesi rahmi hazırlamak için bu ilacı vermiş olabilir yada bilemiyorum rahim ağzı yarasından bahsetmişsiniz antibiyotik değilde bunu onun için vermişse şu bakımdan vermiştir rahim ağzı yarası halk dilinde böyle normalde dr lar erozyon diyor ona yani aşınma rahmişn en dış tabakası pembedir aşınırsa bi alttaki tabaka çıkar bunu düzeltmek içinde vermiş olabilir işim var çık sık giremiyorum am ayarın sanırım bom boş oturuyore olacağım

cnm rahim tabakası kalınlaşınca ve sonra parça parça dökülünce rahim incelmiş olmuyormu
ve bir süre sonra tekrardan rahim kalınlaşıp gebeliğe hazırlanmıyormu
adet olamadığım için kalınlaşan rahmin dökülmesini sağlıyor diye taahmin ediyorum
çünkü 10 gün kullanıp sonunda adet oluyodum ben
nacizane fikrim

tesekkür ederim kuzunaz verdiğin bilgiler için en iyisi ben burda bi doktora gideyim ondan sonra kullanayım

Selam
Sayfan hoş olmuş. bilgiler çok güzel hepsini deneyecem nasipse.Gerçi benim çok fazla vaktim kalmadı zaman daralıyor benim için çünkü yaşım 36 oldu ve hiç gebelik yaşamadım maalesef. tüm testlet tahliller rahim filmi her şey normal eşimde önce hareket ve sayı düşük dendi varikosel ameliyatı da oldu sonuçta doktora göre onda da engelleyici değilmiş değerler ve sonuç sebepsiz infertilite.. bende bir kez aşılama yaptırdım tutmadı. şu an beklemedeyim bir hanım bana 101 tesbih söyledi onları yaptım farklı dualar bunlar daha yeni tamamladım artık nasip kısmet kafama takmamaya çalışıyor ve bekliyorum daha olmazsa tüp bebek deneyeceğim. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. annelik duygusunu hepimize tattırsın...

Az evvel buraya mesajımı yazdım ama başka bir sayfada açıldı anlamadım ?????

Selam
Sayfan hoş olmuş. bilgiler çok güzel hepsini deneyecem nasipse.Gerçi benim çok fazla vaktim kalmadı zaman daralıyor benim için çünkü yaşım 36 oldu ve hiç gebelik yaşamadım maalesef. tüm testlet tahliller rahim filmi her şey normal eşimde önce hareket ve sayı düşük dendi varikosel ameliyatı da oldu sonuçta doktora göre onda da engelleyici değilmiş değerler ve sonuç sebepsiz infertilite.. bende bir kez aşılama yaptırdım tutmadı. şu an beklemedeyim bir hanım bana 101 tesbih söyledi onları yaptım farklı dualar bunlar daha yeni tamamladım artık nasip kısmet kafama takmamaya çalışıyor ve bekliyorum daha olmazsa tüp bebek deneyeceğim. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. annelik duygusunu hepimize tattırsın...

hoşgeldiniz teşekkürler allah kabul etsin dualarınızı 36 yaş çokta geç değil ama maddi olanağınız varsa tüp bebek deneyin bence

cnm rahim tabakası kalınlaşınca ve sonra parça parça dökülünce rahim incelmiş olmuyormu
ve bir süre sonra tekrardan rahim kalınlaşıp gebeliğe hazırlanmıyormu
adet olamadığım için kalınlaşan rahmin dökülmesini sağlıyor diye taahmin ediyorum
çünkü 10 gün kullanıp sonunda adet oluyodum ben
nacizane fikrim

canım bu ilacın adını duymadım ama sanırım farlutal duphaston yada progestan ilaçları gibi bişi buda yani bunlarda adet olmayı sağlıyor adet olunca rahim kendini yeniliyor yani ayçanisa bilidiğim kadarıyla düzenli adet görüyor zaten rahim ağzı yarasından bahsedilmiş eğer diyorum rahim ağzı yarası varsa bu rahmin aşınması demek ya bu anlamda rahmin yenilenmesi için verilmiş olabilir yada tüp bebek öncesi rahmi hazırlamak için verilmiş olabilir çünki tüp bebekte en önemli faktör bebeğin rahme tutunmasıdır biliyorsunuz he bu anlamda yazıları yolladımmı size bilmiyorum tüp bebek yaptıracak olan bazı kişiler böğürtlen kökü kullanmış rahmi kuvvetlendirmek amacıyla ayrıca böğürtlen kökünü hamileliğin son aylarında yine rahmi kuvvetlendirmek kolay doğum yapmak ve doğum sonrası çabuk iyilşmek için içenler var bu yazıları size kopyalarım bir gün müsait olunca bu arada işlerimi toparladım inşalah yarından itibaren burda olurum çoğunlukla

X