Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ama bunu adam akıllı inançlı dini bilgisi olan birine yorumlatmak lazım
serap dediğimiz kişininki ne derece doğru acaba :uhm:

canlar ben çıkıyorummmm hayırlı geceler
sumeyratcım çatlattın bizi gizemli kzımı oynuyorsun çık artık ortaya:roflol:
neyse bby

ayşecim çıkıyormusun görüşürüz yarın bu arada sabah bir midem bulandı dedimki kendi kendime hamile kalsam bulantılarım olsa çok zor olurdu çok kötü bir şey ya

merhaba kzılar, nasılsınız?bir gelişme var mı?benim kırmızılar kapıda sanırım, kasık ağrılarım başladı.

slm kızlarrr,
bu sayfalar ne çabuk da ilerliyor,iyi kaynatmışsınız yine :)
dün izinliydim hala adet olmadım geçen ayın 17 sinde olmuştum test yaptım negatifff tabiki de :) belirtileri var ama tık yok adet olunca tedaviye başlamaya karar verdim yine.

günaydın kıslar hayırlı günler ne olur hamiş haberi verin biriniz artık

günaydın kıslar bencede artık ilk hamişimiz çıksın nolur biraz keyiflenelim bare dimi

günaydın fıstıklar
inşallah sırayla gelir haberlerimiz ardı ardına.
benimde gecenm ilk klomeni aldığım ay 28 inde olmustum geçen ay 25 inde oldum eğer aynı şekilde öne gelirse 23 ü falan dimi eğer öyleyse yarın test yapmayı düşünüyorum.
ne dersiniz??

günaydın fıstıklar
benimde gecenm ilk klomeni aldığım ay 28 inde olmustum geçen ay 25 inde oldum eğer aynı şekilde öne gelirse 23 ü falan dimi eğer öyleyse yarın test yapmayı düşünüyorum.
ne dersiniz??

evet canım 3 er gun erken olmussun yarın 23 ü inşallah olmassında ilk hamıs haberini ssen verirsin::CüvCüv:

günaydın fıstıklar
ne dersiniz??

inşşş testte 2 tane kıpkırmızı çizgi belirir sonra da ardından bi çığlıkla hamileyimmmmm diye haykırırsın şekerimm :)

kıslar bu arada az önce bir dua okudum,sizinle paylaşayım;

Zekeriyya(aleyhisselam)’ın duası: Rabbi hebli min ledünke zurriyetten tayyibeten. İnneke semiüddua”
Meali: Rabbim bana kendi katından tertemiz ve mübarek bir zürriyet ihsan et.Şüphe yok ki,sen duaları işitensin.(Âl-i İmran-38)

bu duayı sık sık yapalım kıslar.muckss

inş. cnm hepimiz sıraya gireriz. kurban adadım valla allah bana kısmet ederse dört ayaklı kurban kestircem.

inşşş testte 2 tane kıpkırmızı çizgi belirir sonra da ardından bi çığlıkla hamileyimmmmm diye haykırırsın şekerimm :)

kıslar bu arada az önce bir dua okudum,sizinle paylaşayım;

Zekeriyya(aleyhisselam)’ın duası: Rabbi hebli min ledünke zurriyetten tayyibeten. İnneke semiüddua”
Meali: Rabbim bana kendi katından tertemiz ve mübarek bir zürriyet ihsan et.Şüphe yok ki,sen duaları işitensin.(Âl-i İmran-38)

bu duayı sık sık yapalım kıslar.muckss

duymustum o duayı bende buldum bitane
:Saruboceq:Bismillahirrahmanirrahim. Ferdün hayyun kayyûmun hakemun adlün kuddûs. Seyec alüllahü beğde usrin yüsrâ. Heb lî min ledünke veliyyâ. Yerisûni. Yühricüküm tiflan sümme liteblügû.
cocuk olması için okunurmus bu duada nette buldum şimdi

inşş canımm inşş hepimize nasip eder,her nerede evlat hasretiyle yanıptutuşan,çaresiz insanlar varsa Rabbim tez zamanda yüzlerini güldürsün inş.

duymustum o duayı bende buldum bitane
:Saruboceq:Bismillahirrahmanirrahim. Ferdün hayyun kayyûmun hakemun adlün kuddûs. Seyec alüllahü beğde usrin yüsrâ. Heb lî min ledünke veliyyâ. Yerisûni. Yühricüküm tiflan sümme liteblügû.
cocuk olması için okunurmus bu duada nette buldum şimdi

tşk canım

X