Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

iyi kuzucumm Allah'a şükür.sen yoktun yoğun musun canım?

aslında yoğun değilim bişiler aldım da netten onları araştırıyordum çok güsel bi faztezi giyimi aldım artık şu fikfik olayına yönlenmem eşimi kendime çekmeme lazım önceki günde kadıköyden aldım bi tane ve kadıköyden aldığım yerden bi tane daha beğendim onuda alacağım acaba resimleri koysammı ayıp olurmu aceppp

iyidir canım senden naber

iyidir canım asıl sen nasılsın varmı bi şikayetin canım

allaha şükür yok bi şikayetım koyda bakalım bi silersin sonra

alpycım senınlede epeydir denk gelemiyoz hamileymişsin Allah analı babalı büyütsün saglıkla alırsın kucagına inşallah

alpycım senınlede epeydir denk gelemiyoz hamileymişsin Allah analı babalı büyütsün saglıkla alırsın kucagına inşallah

sağol aycacımm Allah razı olsun senin de kızın olucakmışş çokk güzell Rabbim annesine babasına hayırlı bir evlat eylesin :Saruboceq:

aaa ayçanın kısımı olacak içime doğuyor du heee ayşeninde kısı olacak alpynin oğlu olabilir ama o erkek annesi olur :)))

daha 5 haftalık falan canım.Ayşeye sordum sana da sorayım canım ilk zamanlar karın ağrın oldu mu senin?

adet agrısı gibi agrılarım olmustu hala da devam ediyor ara ara rahim büyüdükçe kaslarda genişleme olurmus organların yerleri değişirmiş agrılar ondan oluyormus

adet agrısı gibi agrılarım olmustu hala da devam ediyor ara ara rahim büyüdükçe kaslarda genişleme olurmus organların yerleri değişirmiş agrılar ondan oluyormus

benim hiç adet ağrım olmadığı için bilmiyorum canımm ağrı hep hafiften oluyo ama ara ara sancılar giriyo kramp şeklinde doktor sorun yok dedi ama tedirgin oluyorum yine de.CADIARZU

kırmızı ile alttaki siyah güzelmiş valla ben giyemem sanırım bunlardan :kedi:kaydirigubbakcemile3

kuzu anam bunları giyersen 3 üz olur diyimm hihoyyythihoyyyt
bunların yanında fertilaid.i de kullanmaya devam ederse eşin füze olup uzayın derinliklerinde kaybolabilir ayrıca delikafaduldendelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…