Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kayra sende östrojen sorunu olabilir canım ya bi 2 ay cyclo kullansan ayda bi dr a gitsen canım ya

bilemiyorumki meleğim belkide ama testlerde bişey çıkmamıştı bakalım haftaya dr a gidicem bakalım ne diycek belki söylediğin ilacı verir

kayra kimyasal gebelik filan olduğunu düşünüyorsan canım şimdi git adetliyken bişilerin anlaşılamsını istiyorsan adetliyken gitmen lazım miyom filan bile olsa adetliyken bakılıyor

evet cnm oluyodu merak etme özellikle ilk gebeliğimde adet sancısı gibiydi
korkacak bişiy yok bebeiin tutunuyo ve rahmin genişliyo

benim adette de öyle çok şiddetli sancım olmazdı o nedenle bu kadar şiddetli oluncaa dayanmak zor oluyoo.Allah kolaylık verir inşş :Saruboceq: bazılarında 9 ay boyunca devam ediyomuş

alpy kayra nasılsınız canlarım??????

hilalcimm Allaha şükür iyiyim arada sancı geliyo ama çok uzun sürmüyo 20 dk da falan geçiyo.Bu akşam dayımın kızının kınası var oraya da gitmem lazım bakalım artık.
sen napıyosun canım stresin geçti mi biraz?

kayra kimyasal gebelik filan olduğunu düşünüyorsan canım şimdi git adetliyken bişilerin anlaşılamsını istiyorsan adetliyken gitmen lazım miyom filan bile olsa adetliyken bakılıyor

canım belki akşama acile giderim haklısın ben bişeyler yemeye gidiyorum birazdan gelirim canım

allah hayırlısını versin canım
evet bugün iyiyim ama midem bulanıyo yine
özellikle sabah ilk kalktığımda

anım bence bitmeden git yani geciktirme kendini
daha fazla canım
en azından dediğin gibi kafanı rahatlatırsın canım benim

kızlar ben kaçıyorum
meloşu almaya gitcem
öptüm sizi çokkkkkkkkkkkk

selam kızlar...doktor glukofaj muadili matofin yazdı doktor ya bu benim iştahımı açtı..hiç doymuyırum...değişsemmi ilacımı yoksa psikolojikmi sizce ay kilo vermem lazım sürekli açım..kullanıp böyle problem yaşaynınız oldumu

canım acaba sende şekeri mi düşürüyor yanlış değerlendirme olmasın ben glucophage kullanıyorum metformin içerir tam olarak ilacın adı ne bu ilaç iştah keser aslında zayıflatır ama aç değil tok karnına içmelisinki mide ni kazındırmasın

metrofinle glokofaj muadili bie ilaç etken maddeleri aynı 1000 liğini sabah ve akşam, 500 olarak 2 ye bölüp sabah ve akşam tok karnına içiyorum ama çok acıkıyorum anlamadım yafu...bende ki tuhaflığı nedir

slm kizlar naber dun misafirim vardi eltim ve esikmin yegeni geldi oturmaya o yuzden gelemedim yaniniza neler var nasilsiniz ben daha halen adet olmadim artik umudumu kestim bu aydanda
ama cok tuaf deyilmi yaaa her ay adet olmayim diye yalvariyordum simdide adet olmadim ama hamile deyilim neyse yaaa ufff.

hadi sohbet edelim biraz turkiyede havalar nasil bugun burda cok guzel gunes acti ilk bahar sanki

canım banada dr glukophage vermişti bende kullanmadım şekerim 30 lara düşüyodu tok karnına almama rağmen yerimden kalkamıyodum tokluğumu nlamıyordu bıraktım bende sonra

ben geldimmmmm
midem çokkkkk kötüüüüüüüüü
bulanıyooooooooooooooooooooooooo

kizlarrrr nerdesiniz yaa hilalbebik sulezehra hadi birseyler yazin yaa

kuzunaz birsey sormak istiyorum yazdiklarimi gorunce lutfen ama lutfen bir yorum yap sence ben yakin bir zamandami yoksa bu senedemi hamile kalamiycakmisim gibi hisediyorsun yani suanda 13 gun oldu adetimin geciktigi test yaptirdim negatif cikti 5 gunlukken suan ne hissediyorsun benim icin ben sence nezaman hamile kalicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…