Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kizlar ya aklima birsey geldi hani benim adetim 13 gun gecikti ya ama test yaptirdim negatif cikti acaba disgebelikmi olduki veya bos keseyemi hamileyimki testler negatif cikiyor olabilirmi

canımm ben 4 aylık bir kız annesiyim.. ve zamanında çok takıldım bu sitede.4 senelik evliyim 3 sene korunduk fakat sonra korunmayı bıraktıgımızda 1.5 yıl bebeğimiz olmadı neler denedim neler ama anlatamam keçi boynuzu yedirdim soğan kürü denedim ada çaylaarı neler neler ama rabbim vermeyince vermedi işte. dr. a gitmekten hep korktum hep sallaaıdım eşime yada bana kısırsın diycekler die buna dayanamam die hiiçç gitmedim. kendi kendime hep ağladımm allahım nolur adetim gelmesin die dular ettim. heray kendimde belirtiler buldum ama hepsinin sonu hüsrandı.
sonra 2009 ocak ayında evimizi taşıdık ve inan temızlık o bu şu derken hiiçç düşünmediğim bebeği zaten eşimlede anlaşmıştıkk şubatta dr. gidicektik ikimizde 14 şubat sevgililer günü gündüzüydü bir baktım 11 şubatta hastalanmam lazımdı ama hala yok tu işyerimden izin alıp gidip test aldımm ama çok ümitsizdim başka ayda kendimi hamile sandığım beliritlerin hiçbiirisi yoktuu testi alıp işyerimin tuvaleine çıktımm birde baktım ki 2.çizgi çıktı ama nasıl silik anlatamam sanonra eşimi heveslendirmeyim diyip bi test daha aldım ve akşam eve gittiğimden yatarken yaptım o testide ve gene aynı silik çizgi çıktı.bu sefer dayanamayıp sevgililer günü hediyen al dedim dr. a gitmeye gerek kalmadı dedim.ve en mutlu gününmüz oldu o gün bizimmm. veee şimdi NAZIMM 4 AYLIK VE BıZıMLE.
SANA VE BEBEK ıSTEYEN HERKEZE DEMEK ıSTEDıĞıM ŞU STRES YAPIP HERAY HASTALIĞINIZA ODAKLANMAYIN BıLıYORM ÇOK ZOR AMA KAFANIZI MUHAHKKAK DAĞITINN.
DUALRIM SıZLERLE ALLAH ıSTEYEN HıÇÇ KKıMSENıN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN... SEVGıLER..

neyse kizlar ben cikiyorum bugun kimsenin cani sohbet istemiyor galiba olsun beeee guzel hatunlar caniniz saolsun

yaaa esimin yegeni turkiyede ikinci bebegine hamile kalmis haberi alinca sevindik tabiki ama esim bana belli etmek istemesede uzuldu esim amca oluyor ve yegeninin bile ikinci bebegi oluyor onun halen bir tane kizi var anlkata biliyormuyuim belkide bizim duygularimiz sizlere ters gelebilir cunki birtane evladiniz varya daha ne istiyorsunuz diyorsunuzdur belkide aslinda haklisiniz ama bizde hakliyiz

yaa bisey diyimmi bence bu ay yien hamile cikicak aramizdan aramizdan derken yani beni listeye kayiot etmediniz ama ben yinede kendimi sizlerden biri goruyorum ve burda sizlerle olmakyan cok mutluyum

seviyorum iste sizi yaaa kizimmmmmm seviyorum iste

canımm ben 4 aylık bir kız annesiyim.. ve zamanında çok takıldım bu sitede.4 senelik evliyim 3 sene korunduk fakat sonra korunmayı bıraktıgımızda 1.5 yıl bebeğimiz olmadı neler denedim neler ama anlatamam keçi boynuzu yedirdim soğan kürü denedim ada çaylaarı neler neler ama rabbim vermeyince vermedi işte. dr. a gitmekten hep korktum hep sallaaıdım eşime yada bana kısırsın diycekler die buna dayanamam die hiiçç gitmedim. kendi kendime hep ağladımm allahım nolur adetim gelmesin die dular ettim. heray kendimde belirtiler buldum ama hepsinin sonu hüsrandı.
sonra 2009 ocak ayında evimizi taşıdık ve inan temızlık o bu şu derken hiiçç düşünmediğim bebeği zaten eşimlede anlaşmıştıkk şubatta dr. gidicektik ikimizde 14 şubat sevgililer günü gündüzüydü bir baktım 11 şubatta hastalanmam lazımdı ama hala yok tu işyerimden izin alıp gidip test aldımm ama çok ümitsizdim başka ayda kendimi hamile sandığım beliritlerin hiçbiirisi yoktuu testi alıp işyerimin tuvaleine çıktımm birde baktım ki 2.çizgi çıktı ama nasıl silik anlatamam sanonra eşimi heveslendirmeyim diyip bi test daha aldım ve akşam eve gittiğimden yatarken yaptım o testide ve gene aynı silik çizgi çıktı.bu sefer dayanamayıp sevgililer günü hediyen al dedim dr. a gitmeye gerek kalmadı dedim.ve en mutlu gününmüz oldu o gün bizimmm. veee şimdi NAZIMM 4 AYLIK VE BİZİMLE.
SANA VE BEBEK İSTEYEN HERKEZE DEMEK İSTEDİĞİM ŞU STRES YAPIP HERAY HASTALIĞINIZA ODAKLANMAYIN BİLİYORM ÇOK ZOR AMA KAFANIZI MUHAHKKAK DAĞITINN.
DUALRIM SİZLERLE ALLAH İSTEYEN HİÇÇ KKİMSENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN... SEVGİLER..

canimm allah bebegini anali babali buyutsun simdi onunkokusu kim bilir ne guzeldir ooohhhhh sanki burnuma gelir gibi kokusu haklisin stres cok onemli bir faktor

bende çok keyifli söylemiştim ama kimse bi tepki vermedi senin gibi
senin dikkatini çekti bak :)))

ahh canim cekmezmi yaa gercekten cok hosuma gitti kendine dikat et benim cikmam gerekiyor malesef kizim disari cikmam istiyor hastaydi kac gundur bugun biraz daha ii hava alsin cocuk biraz bu arada alpyy gelirsde selamimi soylermisin bebeklerinize ii bakin allaha emanet olun aksama gelebilirsem gelirim

turkbayragi cok ozledim turkiyem seni coooookkkkk turkbayragi

neyse kizlar ben cikiyorum bugun kimsenin cani sohbet istemiyor galiba olsun beeee guzel hatunlar caniniz saolsun

yaaa esimin yegeni turkiyede ikinci bebegine hamile kalmis haberi alinca sevindik tabiki ama esim bana belli etmek istemesede uzuldu esim amca oluyor ve yegeninin bile ikinci bebegi oluyor onun halen bir tane kizi var anlkata biliyormuyuim belkide bizim duygularimiz sizlere ters gelebilir cunki birtane evladiniz varya daha ne istiyorsunuz diyorsunuzdur belkide aslinda haklisiniz ama bizde hakliyiz

yaa bisey diyimmi bence bu ay yien hamile cikicak aramizdan aramizdan derken yani beni listeye kayiot etmediniz ama ben yinede kendimi sizlerden biri goruyorum ve burda sizlerle olmakyan cok mutluyum

seviyorum iste sizi yaaa kizimmmmmm seviyorum iste

cnm benim ssenin duyguların bize ters gelmez sonuçta tadını kokusu alduktan sonra
bambaşka oluyo özlemi,bide kızının kardeşi olsun yanlız büyümesinde istiyorsun fakat umutsuzluğa düştüğün anda merhamet duyacağın seveceğin bi kızın var yani bu kadar takılmamalısın...
zaten hep etrafımıza bakarak hayatımızı felç ediyoruz kendimize
herkezin şöyle benimki değil fln diye...
eşim hep derki benden sonra evlenen arkadaşlarımın çocukları oldu benim yok
bende kızardım o onların hayatı bu bizim hayatımız,sonuçta herkezinde nasibi farklı
bence kızına eşine odaklan onlara ver hayatını Allah onlara sağlık versin inşllah diğerinde olur...

slm kızlar bende üye oldum kadınlar kulübüne ama ben bu mesaj olayını bir türlü çözemedim.mesajlarıma nasıl ulaşcam.nasıl gelen mesajlarımı görcem.bir yardım ben kızlar.bilmiyorumkismile

Kızlar merhaba burdaydım ama yeĞenım bende kÖk sÖktÜrÜyo bana gelıp okuyamadım nasılsınız

slm kızlar bende üye oldum kadınlar kulübüne ama ben bu mesaj olayını bir türlü çözemedim.mesajlarıma nasıl ulaşcam.nasıl gelen mesajlarımı görcem.bir yardım ben kızlar.bilmiyorumkismile

canım eğer özel mesajlarını görmek istiyosan sağ üst tarafta isminin üstüne tıklayınca çıkan listeden seçebiliyosun.

X