Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzu anam bunları giyersen 3 üz olur diyimm hihoyyythihoyyyt
bunların yanında fertilaid.i de kullanmaya devam ederse eşin füze olup uzayın derinliklerinde kaybolabilir ayrıca delikafaduldendelikafadulden

dogru söylüyorsun valla şimdiye kadar durdugu hataydı bence

ya ayçacığım ilk siyah olanı beğenmedinmi jartiyerli olanı onu aldım ödemesini yaptım pazartesi elimde olacakmış inşalalh göründüğü gibidir dimi ya ben çok boşverdim eşimi ve internete filan yönlenmeye başladı durumları biliyorsunuz işte ama artık renk katmam lazım ben çok utanıyordum aslında ama açtım kendimi hem açtım hem aştım

kızlar geldim gidiyorum eşim şimdi gelir yeğenide şimdi verdim annesine

kuzucum o resimler işine çok yarar bencede :kedi:

kizlar ya aklima birsey geldi hani benim adetim 13 gun gecikti ya ama test yaptirdim negatif cikti acaba disgebelikmi olduki veya bos keseyemi hamileyimki testler negatif cikiyor olabilirmi

dış gebelikte ve boş gebeliktede beta hcg salgılandığı için değer pozitif çıkar..anlamlı yükseliş olmadığı zaman ancak bu tanılar konur.bir kaç gün sonra testi yenileyebilirsin yada kan testi yaptır..

ya ayçacığım ilk siyah olanı beğenmedinmi jartiyerli olanı onu aldım ödemesini yaptım pazartesi elimde olacakmış inşalalh göründüğü gibidir dimi ya ben çok boşverdim eşimi ve internete filan yönlenmeye başladı durumları biliyorsunuz işte ama artık renk katmam lazım ben çok utanıyordum aslında ama açtım kendimi hem açtım hem aştım

bence siyah olan çok sıradışı ve kışkırtıcı her zaman değil de çok özel akşamlarda giyilmeli ki sıradan olmasın yani sevgililer günü için çok ideal bence a.sa.s

oda cok güzel ama kırmızılıyı begendim ben hergün birtane giyer cıkarsın karsısına aklinialirimsmile

bence siyah olan çok sıradışı ve kışkırtıcı her zaman değil de çok özel akşamlarda giyilmeli ki sıradan olmasın yani sevgililer günü için çok ideal bence a.sa.s

evt haklısın canım ama sevgililer gününe gelmiyor önümüzde ne varki özel günde kalmadı doğum günü 4 şubattı benim ki eylülde çok var evlilik yıldönümüz aralık ooo anneler gününde mi giyinsem acaba :)))))
oda cok güzel ama kırmızılıyı begendim ben hergün birtane giyer cıkarsın karsısına aklinialirimsmile

alpy nin dediği gibi her gün olursa anlamını yitirir arada bir daha iyi olur sanırım :)))

kızlar geldim gidiyorum eşim şimdi gelir yeğenide şimdi verdim annesine

kuzucum o resimler işine çok yarar bencede :kedi:

resimler işime yaramasın eşim resimleride sevebilir :))) biliyorsun ama üzerindekiler işime yarasın

napıyosunuz taze anneler ve adayları:))))))
ben yeni kalktım uykudan
2saat uyumuşum :))))))))

kıslar hilal uyumasında bizmi uyuyalım sabah karga :))) şey etmeden ötmeden yani uaynıyor

kıslar hilal uyumasında bizmi uyuyalım sabah karga :))) şey etmeden ötmeden yani uaynıyor

doğru söylüyon kuzum
sabah altıda kalkıyom 7de benimki gidio
sonra melisayı keldırıom 8dede o gidio
ben sap gibi kalıyom
uykumda gelmio
fırsat bulursam böyle zamanlarda uyuyom
ohh fosur fosur bu uyku nasıl iyi geldi bana:)))))))))

canlarım meloş acıkmış yemek hazırlamaya gidiom
zaten familede ektiğim güllerde büyememiş:))))))))))))
tümayım senle hiç konuşamıoz artık yaaaaaaaa
çok özledim seni sevgili öğretmenim

:roflol::roflol: ayy evet yaa hilalin uykusu da tam bir uyku sayılmaz uykunun 4 te 3 ü rüyayla geçiyo zaten delikafadulden

hiç sorma kız
demin yattımya rüyamda bebişim oluyomuş:))))))))))
sonra alışveriş falan yapıom salam falan alıyom markettn
sonra kahve gördüm
ölmüş eniştemi teyzemleri falan gördüm
yine çok entirikalıydı yani:)))))))
küs olduğum kaynımı gördüm rüyamda
gıcık oldum
uyandım sağ tarafa döndüm başaka riya gördüm:)))))))))))

X