Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

neyi stres yapıyorsun sen hilalciğim bu olaylar derken neyi kafana takıyorsun bu kadar kapı çizilmesi bilemem ne neden bütün bunlar çizsinler şiklayet edin sizde polise madem kamerada takılacak ama apartman kapısına takılıyor değişlmi

kızlar ben çok kötüyüm yaaaa
midem çok kötü napcam bilmiyorum
başımda felaket ağrıyo yazdıklarınızı okumak için girdim şimdi çıkıyorum
sabah kalktığımda vardı biraz geçmişti kahvaltı falan yapmıştım
şimdi bişeyler yiyeyim dedim çok midem bulandı
bu sitres bitirdi beni bu olaylar yüzünden
bebk için bi çabam bile gösteremiyorum of offfffffff
kendinize iyi bakın
akşam girer okurum yine şimdi biraz uyuyacağım
öptüm hepinizi

canım migreninmi var yoksa tek taraflımı ağırıyo başın ALLAH korusun çok geçmiş olsun canım ilaç almamaya çalış tatlım belki bişey vardır

kızlar merhaba, nasıslınız? bazı arkadaşlar bilir 4 ay önce kimyasal gebelik gçeirdim ilk adetimi ocak 15 te oldum şimdi 4 gün vr adetime ama 2 gündü fena bi mide bulantım var gece başlıyor özellikle gece kasıklarımda ağrı var. bir kaç gündür sabahları uyanmak istemiyorum kalkmak istemiyorumümitlenmek istemiyorum ama sizce olabilir mii?? lütfen yardım eidn..

kızlar merhaba, nasıslınız? bazı arkadaşlar bilir 4 ay önce kimyasal gebelik gçeirdim ilk adetimi ocak 15 te oldum şimdi 4 gün vr adetime ama 2 gündü fena bi mide bulantım var gece başlıyor özellikle gece kasıklarımda ağrı var. bir kaç gündür sabahları uyanmak istemiyorum kalkmak istemiyorumümitlenmek istemiyorum ama sizce olabilir mii?? lütfen yardım eidn..

canım eğer hamileysen şimdi test yapsan çıkabilir zaten sen bence israr testi yap ama bazı dönemlerde adet öncesi de aynı belirtiler olabiliyor sen herşeye hazırlıklı ol ama test yap bence.

seni hatırlıyorum tatlım özelden mesajlaşmıştık ümit vermek istemiyorum ama herşey olabilir kan testi yaptırabilirsin ama eğer bebk yoksa bile stresten adetini dahada geciktirirsin en kesin çözüm kan testi yaptırıp sonucu öğrenmek inşallah bebişin seninledir tatlım sakin ol
benim şansıma işler bu hafta çok yoğun kayra :KK43:((
3 buçuk 4 gibi de çıkıcam anneme gidicem
sen napıyosun canım?

kendini sakın çok yorma bitanem yeğenimide tabiki Şeniz

seni hatırlıyorum tatlım özelden mesajlaşmıştık ümit vermek istemiyorum ama herşey olabilir kan testi yaptırabilirsin ama eğer bebk yoksa bile stresten adetini dahada geciktirirsin en kesin çözüm kan testi yaptırıp sonucu öğrenmek inşallah bebişin seninledir tatlım sakin ol

kayram evet yazışmıştık seninle ya bilmiyorum psikolojik olabilr die çok korkuyoum adetimi bekliyorum adet olmassam hem gidip kan tahlili vereceğim bakalım cnaım inşallah hamileyimdir.

canım eğer hamileysen şimdi test yapsan çıkabilir zaten sen bence israr testi yap ama bazı dönemlerde adet öncesi de aynı belirtiler olabiliyor sen herşeye hazırlıklı ol ama test yap bence.
canım ilk gebeliğimde psilojim fena bı-ozuldu bekleyeyim diyorum adetimi inş hamileyim dir ilk gebeliğimdede yaşamıştım bu belirtileri off çok kötü hisediyorıum kendimi

kayram evet yazışmıştık seninle ya bilmiyorum psikolojik olabilr die çok korkuyoum adetimi bekliyorum adet olmassam hem gidip kan tahlili vereceğim bakalım cnaım inşallah hamileyimdir.

canım inşallah psikolojik değildir ama eğer hamile değilsen stresten adetin gelmez sen daha çok stres olursun adet tarihini unut biraz sakinleş hemen kafanı oyalayacak bişeyler bul ben örgü örüyorum mesela hatta motiflerden elbise örüyorum çok iyi geliyo ne örgüsü deme başka şeylerlede yapabilirsin kafanı dağıtman lazım kuran oku namaz kıl vs vs

canım inşallah psikolojik değildir ama eğer hamile değilsen stresten adetin gelmez sen daha çok stres olursun adet tarihini unut biraz sakinleş hemen kafanı oyalayacak bişeyler bul ben örgü örüyorum mesela hatta motiflerden elbise örüyorum çok iyi geliyo ne örgüsü deme başka şeylerlede yapabilirsin kafanı dağıtman lazım kuran oku namaz kıl vs vs
haklısın cnaım hemde çok ben heme kuran okuyayım dua edeyim başka şeylerle uğraşayım haber veriim size

off kıslar ya canım sıkılıyor valla ya hayatımıza renk katacak bişiler lazım en güzel renkkte bebişler olurdu heralde

haklısın cnaım hemde çok ben heme kuran okuyayım dua edeyim başka şeylerle uğraşayım haber veriim size

rabbim hakkında hayırlısını versin tatlım haber vermeyi unutma şekerim bol bol dua et rabbime emanet ol yar ve yardımcın olsun

kızlar allah bebek isteyen herkese versin
bizde eşimle istiyoruz bakalım önümüzdeki çarşamba eşimle hastaneye gideceğiz inşallah doktor kötü bir şey söylemez

off kıslar ya canım sıkılıyor valla ya hayatımıza renk katacak bişiler lazım en güzel renkkte bebişler olurdu heralde

canım benim benimde içim sıkılyo işin kötüsü kuranda okuyamıyorum bi bitmedi şu adetim bana çok uzun geldi seninle aynı gün başlamıştı
evet haklısın en güzel renk bebeklerimiz olurdu ama hayatın sonuda değil canım elbet rabbim vericektir ama verene kadarda hayatı kendimize zehir etmemeliyiz hayat demek bebek demek değil ben bunu anladım herşeyden önce sağlık ve huzur sende bunun farkındasın meleğim sabır herşeyi çözer ve çok çok tövbe etmemiz lazım bu çok önemli

kendini sakın çok yorma bitanem yeğenimide tabiki Şeniz[/QUOTE]

ok canımm dikkat ediyorum
ben çıkıyorum şimdi hepiniz Allaha emanet olun yarın öğlen gelicem görüşmek üzere kızlarr.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kuzucum nolurr moralini bozmaaa bak pko.luyum ben de ne kadar ümitsizdimm gördünüz siz de ama Rabbim hiç ummadığın anda mucize veriyorr hiçç umudunu kaybetmee canımm benim son zamanlardaki halimi hatırla ahlakım değişmişti resmen ama çoook dua et canımm ben de size dua ediyorum hep akşamları uyuyamıyorum size dua ederek geçiricemm inşş :Saruboceq:

ok canımm dikkat ediyorum
ben çıkıyorum şimdi hepiniz Allaha emanet olun yarın öğlen gelicem görüşmek üzere kızlarr.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan[/QUOTE]

tamam canım sende rabbime emanet yeğenimde tabiki yarın görüşmek üzere öptüm sizi Şeniz

kuzucum hilalim alpycım rabbime emanet olun çıkmam lazım hoşçakalın öptüm sizi melekler

X