Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet canım artık ali cengiz oyununa döndü benim gebeliğimm.. kızlar kimyasalmı sizce

hayırlısını dile canım
rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsin inşallah
valla ben pek anlamam ama
kimyasal gebelikte düşüyo diye biliyorum
yani birinde bi sorun var gibime geliyo
bakalım 2de doktor ne diyecek

hayırlısı canım allah hepinizin gönlüne göre versin
beni en çok bebek konusunda stresin etkilediğini biliyorum
ama maalesef uzuk duramıyorum yaaaaaaaaa
amin canım bende aynı durumdayım rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah hilalim
kızlar şimdi bir yakınım aradı daha önce bahsetmiştim 1 çocuğu doğdu 2 gün yaşadı öldü 3 buçuk senedir hamile kalamıyoo eşinde de varikosel varmışş çok sıkkın canıı ona da keçiboynuzu falan yap dedimm eşinee dualarınızda onu da unutmatın alpy nin akrabası deyinn.Offf Rabbim inşş hayırlısıyla o da hamişş olur.adetleri düzenli ,bence eşinden dolayı olmuyo fırında çalışıyo doktor sıcak yerde çalışanlarda sperm bozukluğu olur demiş ben de ısrarla keçiboynuzu uygula bi dedim bakalım işe yarıycak mı bildiğiniz başka bişey var mı kızlarr yapması gereken?

canım inşallah rabbim en kısa zaman da nasip eder yakınınadaa bebeğini benim arkadaşım eşine bal zencefil karışımı yedirmişti sayı yükselmişti bide başka bi topikte okumuştum havuç turp salatası hızlandırıyomuş diye alpy cım

kızlar şimdi bir yakınım aradı daha önce bahsetmiştim 1 çocuğu doğdu 2 gün yaşadı öldü 3 buçuk senedir hamile kalamıyoo eşinde de varikosel varmışş çok sıkkın canıı ona da keçiboynuzu falan yap dedimm eşinee dualarınızda onu da unutmatın alpy nin akrabası deyinn.Offf Rabbim inşş hayırlısıyla o da hamişş olur.adetleri düzenli ,bence eşinden dolayı olmuyo fırında çalışıyo doktor sıcak yerde çalışanlarda sperm bozukluğu olur demiş ben de ısrarla keçiboynuzu uygula bi dedim bakalım işe yarıycak mı bildiğiniz başka bişey var mı kızlarr yapması gereken?

inşallah allah bidaha nasip eder canım
merak etme ederiz
fırınla ne alakası varmış
bizim komşununda kocası 10senedir fırında hemde ocağın başında
kadının 2bebesi var
üçüncüye hamile
ama sıcak spermleri öldürür eğer
sorun ondaysa olabilir
inşallah olur canım

alpyy canım yapabiliyosa havuş suyu ve armut yesin bol bol canım
keçiboynuzu pekmezi yedirsin
inşallah olur
bi kere olmuş rabbim büyük

evet canım artık ali cengiz oyununa döndü benim gebeliğimm.. kızlar kimyasalmı sizce
canım rabbime sığın hakkında hayırlısı ne ise öyle olsun ne yaparsak yapalım kaderden öteye yol yok belki kimyasaldır belki değildir değildir ama bi yakınım 8 aylık hamileydi izin raporu almak için dr a gittiğinde kalbi durmuş bebeğin ve kaybetti tatlım rabbim daha beterinden korusun tevekkül et olurmu canım unutma bizler hep kalben yanındayız rabbim yanında yalnız değilsin içini ferah tut
valla bilmiyorum canım negatif çıkan özel hastaneydi aynı hastahane değil ama bugün gittiğğmle ilk gittiğim. aynı yerr.

keseye neden bakmadı bugün dr canım

canım rabbime sığın hakkında hayırlısı ne ise öyle olsun ne yaparsak yapalım kaderden öteye yol yok belki kimyasaldır belki değildir değildir ama bi yakınım 8 aylık hamileydi izin raporu almak için dr a gittiğinde kalbi durmuş bebeğin ve kaybetti tatlım rabbim daha beterinden korusun tevekkül et olurmu canım unutma bizler hep kalben yanındayız rabbim yanında yalnız değilsin içini ferah tut

keseye neden bakmadı bugün dr canım
öyle canımm rabbime sığınmakdan başka çaremde yok zaten.sağol canım biliyosunn sizde benim için öylesiniz.

bilmiyorum canım keseye neden bakmadı

hilalciğim canım bazı yerlker malzemeyi az kullanabilirmi kullanabilirde bilemeyiz ama eşimin aldığı karışımı nurbal siparişe yapıyor bi anlamda marka yani canım böle yerler olursa ii olur sanırım

hilalciğim canım bazı yerlker malzemeyi az kullanabilirmi kullanabilirde bilemeyiz ama eşimin aldığı karışımı nurbal siparişe yapıyor bi anlamda marka yani canım böle yerler olursa ii olur sanırım

hımm anladım bakalım bi gideyim konuşayım

1. tarif: 1 kg bal

1 kg keçi boynuzu pekmezi

1 kg üzüm pekmezi

100 gr polen

100 gr arı sütü

100 gr turp tohumu

100 gr kereviz tohumu

100 gr roka tohumu

100 gr pırasa tohumu

100 gr havuç tohumu

50 gr safran

50 gr damla sakızı

50 gr üzüm çekirdeği

50 gr gnseng

tamamı karıştırılıp macun yapılır. 3 öğün aç karnına 1'er yemek ka­şığı yenir.

NOT: Tansiyonu yükseltebilir.

2. tarif:

2 kg bal

2 kg keçi boynuzu pekmezi

100 gr polen

100 gr arı sütü

100 gr havlucan

50 gr karanfil

50 gr tarçın

50 gr zencefil

50 gr sarı halle

50 gr hardal tohumu

50 gr çörek otu

50 gr anason

50 gr günlük sakızı

50 gr darı fül fül

50 gr zamkı arabi

50 gr damla sakızı

50 gr üzüm çekirdeği

50 gr gnseng

dövülüp macun yapılır. 3 öğün aç karnına 1'er yemek kaşığı yenir. NOT: Tansiyonu yükseltibilir.

3. tarif:

1 kg bal

1 kg keçi boynuzu pekmezi

1 gr andız pekmezi

100 gr polen

100 gr arı sütü

100 gr ginsek kökü

100 gr bira mayası

100 gr anason

100 gr turp

100 gr kereviz tohumu

50 gr lahana tohumu

50 gr şalgam tohumu

50 gr kına kına kabuğu

50 gr beyazdarı

50 gr damla sakızı

50 gr üzüm çekirdeği

50 gr gnseng

karıştırılıp macun yapılır. 3 öğün aç karnına 1'er yemek kaşığı yenir.

kızlar bunu bi aktarın yazdıklarından
aldım
belki işinize yarara
cinsel gücü arttırmak ve spermleri kuvvetlendirmek içinmiş

kayra ,hilal kızlar dediklerinizi de söylerim uygulasınn bakalım işe yarıyacak mı çok stres yapmış o da telefonda bile sesi o kadar stresli geliyo kii kimseyle de paylaşamıyoo ancak bunu yaşayan bilir yaa başkası bizi anlamaz tabii.
Kızlar ben yemeğe çıkıyorumm gelince görüşürüz hepinizi öptümm
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kıslar ben yemeğe çıkıyorum canlarım gelince görüşürüz tribulusu inceleyin demir dikeni erkekler için

kayra ,hilal kızlar dediklerinizi de söylerim uygulasınn bakalım işe yarıyacak mı çok stres yapmış o da telefonda bile sesi o kadar stresli geliyo kii kimseyle de paylaşamıyoo ancak bunu yaşayan bilir yaa başkası bizi anlamaz tabii.
Kızlar ben yemeğe çıkıyorumm gelince görüşürüz hepinizi öptümm
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ah be balım en başta stresinden kurtulması lazım en başta bizimde sorunumuzun büyüğü bu işte inşallah kürler eşinde işe yarar ama kendide stresten kurtulsun

afiyet olsun bitanem cokacimcoook

1. tarif:

30 gr dişi kasni

1 tatlı kaşığı karabiber dövülmüş karıştırılıp macun yapılır. Bu fitilden 4 adet yapılır. Gazlı beze sarılıp temiz bir kaba koyulur. Ka­dın adet gördükten sonra rahim haznesine koyulur. 24 saat bekleti­lir. Her fitil bir gün kullanılır. Bu işlem 4 gün yapılır. Bu işlem bittik­ten sonra kızgın tuğlaya süt dökülüp buharına oturulur ve cinsi mü­nasebette bulunur.

NOT: Kadının düzenli adet görmesi ve rahim ve idrarda iltihabi bir durum olmaması, tüplerin açık olması gerekir.

2. tarif:

100 gr karabiber

100 gr zencefil karıştırılır. Sabah akşam aç karnına 1 bardak ılık süte 1 tatlı kaşığı dolusu karışımdan koyulup bal ilave edilip ye­nir.

3. tarif:

30 gr sarı sabır (aluevera)

30 gr kardeş kanı

30 gr kakule

30 gr yeni bahar

30 gr zerdeçal

30 gr çöven kökü

500 gr eritilmiş kuyruk yağı tamamı dövülüp toz haline getiri­lir. Temiz bir kapta saklanır. Her taharetten sonra fitil yapılır. Fitil zeytin yağına batırılıp rahime koyulur.

NOT: Adet görürken kullanılmaz. Ekşi, soğan, sarımsak, asitli içe­ceklerden bu işlem yapılırken uzak durulur, ağır kaldırılmaz.

4. tarif:

50 gr toz karanfil

100 gr nöbet şekeri

100 gr siyah üzüm ezilip macun yapılır. Fitil yapılıp her tahret-ten sonra rahime koyulur.

5. tarif:

30 gr nergis çiçeği

30 gr menekşe çiçeği

100 gr kuyruk yağı ile dövülüp macun yapılır. Her tahretten son­ra fitil yapılıp rahim haznesine koyulur.

NOT: Bu hastalık bayanlarda döllenme yatağındaki hastalık troid bozukluğu, üşütme iltihabı hormonlardaki dengesizlik, rahimdeki il­tihaba karşı kullanılır.

6. Tarif:

Böğürtlen yaprağı

Hayt çiçeği

Aynı safa çiçeği Lavanta Bodur mahmut Meyan kökü

demlenir, 3 öğün aç karnına 1'er su bardağı içilir.

Erkeklerde sperm çoğaltmaya; 1. tarif: 2 kg bal

2 kg keçi boynuzu pekmezi

2 kg dut pekmezi

100 gr polen

100 gr arı sütü

100 gr turp tohumu

100 gr kereviz tohumu

100 gr pırasa tohumu

100 gr roka tohumu

100 gr havlucan

100 gr ısırgan tohumu

50 gr safran

50 gr günlük sakızı

50 gr anason

50 gr havuç tohumu

50 gr kebabiye

50 gr hindistan civeze

50 gr karanfil

50 gr tarçın

50 gr zençefil

50 gr sarı halle

50 gr hardal tohumu

50 gr darı fülfül

50 gr damla sakızı

50 gr üzüm çekirdeği

50 gr gingseng

50 gr çahşır

tamamı karıştırılıp macun yapılır. 3 öğün aç karnına 1'er yemek ka­şığı yenir.

NOT: Tansiyonu yükseltebilir.

7. tarif:

Çahşır kökü

Isırgan otu

Oğul otu

Böğürtlen kökü

Yarpuz

eşit miktarlarda karıştırılır. Kaynar suya karışımdan bir tutam atılıp 10 dakika demlenir. Aç tok karnına 3 öğün 1-2'şer bardak balla içi­lir.

Kısırlıkta Erkeğin Dikkat Etmesi Gerekenler: ÖNERı:

Lahana, havuç, roka, pırasa, turp, tere, pancar, anason, muz, koç yumurtası ve beyin bol miktarda yenir. Alkol, sigara, asitli içecekler­den, ağır yiyeceklerden kaçınılır.

Dengeli beslenmeye dikkat edilir. Genelde kavrulmamış kuru ye­mişler, mevsimlik meyve ve sebzeler, arı sütü, polen, pekmez, yağ­sız tatlılar, vitaminli yiyecekler yenir. Özellikle soğan, sarımsak, so­ya, yumurta, yulaf, fıstık, fındık, portakal, domates bol miktarda tü­ketilir.

tülmez, soğuk yenip içilmez, asitli içeceklerden uzak durulur.

Moral yüksek tutulur. Moralsizlik ve ümitsizlik sağlıklı gelişmeyi önler.

Cinsel ilişkiye yumurtlamanın olduğu gün veya öncesi sonrası 2 gün içinde cinsel ilişkide bulunulması çocuğa kalma şansını artırır.

Düzenli spor ve bol ılık banyo yapın. Yalnız aşırı sıcaktan, sauna­dan uzak durulur.

kızlar yazdıklarımı okuyun
mutlaka
bu son gönderdiğim denenmiş ve uygulanmış bir çok kişi tarafından
belki almak isteyeniz olabilir hadi kolay gelsin

herkese afiyet olsun bende kaçıyom

merhaba kizlar
kayracim cevap yazdim geldimi

merhaba canım hoşgeldin tekrar senin mesaj sayın sonradan aklıma geldi 50 nin altında olduğu için gelmedi ama benim adımın üzerine tıklayıp ziyaretçi mesajı yollayabilirsin sanada iş çıkarıyorum ama tatlım

X