Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bilmiyorum siz ne dersiniz çoğu çok kolay şeyler
o fitiller falan hem basit hemde
denenmiş
ben bu ay deneyeceğim
şimdi geçti
sizde isterseniz biyere not edin edin kızlar
bakarsınız yapmaya karar verirsiniz
ben sadce paylaşmak istedim :))))))))

bilmiyorum siz ne dersiniz çoğu çok kolay şeyler
o fitiller falan hem basit hemde
denenmiş
ben bu ay deneyeceğim
şimdi geçti
sizde isterseniz biyere not edin edin kızlar
bakarsınız yapmaya karar verirsiniz
ben sadce paylaşmak istedim :))))))))

çok sağol canım emeklerine inşallah senin kullanmana gerek kalmaz

canim istersen sen özelime msn adresin varsa yolla ben seni ekler ordan yollarim tabiki istersen
canım senin için bi mahsuru yoksa burda yazabilirsen sevinirim benim msn de yazdıklarımı bilgisayar kayıt ediyo eşim okursa burayıda öğren,ir benim çocuk konusunu kafamdan çıkarmamı istiyo çünkü ama yazmak istemezsen anlarım tatlım çok yordum seni
hb canım eşim evdeydi o yüzden öyle baktım çıktım görmemişim kusura bakma nasılsın

önemli değil bitanem şükür iyiyim sen nasılsın

sorun degil canim yazarim
beni üzmüyorsun bu soruyla sana ins yardimci olabilirim simdi bende öyle belirtilerim yoktu sadece adet günlerimde kirmizi kanamam pek olmuyordu cogunlukla kahve rengi kanamam oluyordu ve ben bunu biraz arastirmistim pek bi belirtileri olmuyormus zaten ama sen süpheleniyorsan sana tavsiyem baska doktor git ve o testi yaptirt ben önceden baska doktora gidiyordum onda bisey cikmamisti cocuk tedavisine basladi bisey oldu ben baska doktora gittim o buldu ve bu benim icin büyük bi soktu yeni doktorum bi sabah beni aradi dediki aldigimiz sivida bi degisiklik var dedi gelin konusalim dedi ve ameliyat olduktan sonra temizlendikten sonra alinan parcada 3mm lik büyüklügünde kanser oldugu cikti ama cok sükür hersey iyi simdi insallah sende öyle bisey yoktur umarim biraz yardimci olmusumdur sana

canım senin için bi mahsuru yoksa burda yazabilirsen sevinirim benim msn de yazdıklarımı bilgisayar kayıt ediyo eşim okursa burayıda öğren,ir benim çocuk konusunu kafamdan çıkarmamı istiyo çünkü ama yazmak istemezsen anlarım tatlım çok yordum seni

önemli değil bitanem şükür iyiyim sen nasılsın
iyiyim canım saol bugün test yapıcam bende hiç ümidim yok ama kafam rahatlasın 9 unda olmam gerekirdu gelen giden yok hala olcakmışım gibi sancım var ben testi yaparım tek çizgiyi görürüm ondan sonra gelir kesin :))

sorun degil canim yazarim
beni üzmüyorsun bu soruyla sana ins yardimci olabilirim simdi bende öyle belirtilerim yoktu sadece adet günlerimde kirmizi kanamam pek olmuyordu cogunlukla kahve rengi kanamam oluyordu ve ben bunu biraz arastirmistim pek bi belirtileri olmuyormus zaten ama sen süpheleniyorsan sana tavsiyem baska doktor git ve o testi yaptirt ben önceden baska doktora gidiyordum onda bisey cikmamisti cocuk tedavisine basladi bisey oldu ben baska doktora gittim o buldu ve bu benim icin büyük bi soktu yeni doktorum bi sabah beni aradi dediki aldigimiz sivida bi degisiklik var dedi gelin konusalim dedi ve ameliyat olduktan sonra temizlendikten sonra alinan parcada 3mm lik büyüklügünde kanser oldugu cikti ama cok sükür hersey iyi simdi insallah sende öyle bisey yoktur umarim biraz yardimci olmusumdur sana
çok çok teşekkür ederim tatlım benim iki aydır biraz uzun sürüyo önce birkaç gün az geliyo sonra sökülüyo bende aklıma geldi tatlım o testi yaptırıcam adetim bi bitsin hayırlısıyla canım çok teşekkür ederim tekrar
ben simdi cikiyorum daha sonra yine ugrarim

rabbime emanet ol canım opuyorumnanaktan

iyiyim canım saol bugün test yapıcam bende hiç ümidim yok ama kafam rahatlasın 9 unda olmam gerekirdu gelen giden yok hala olcakmışım gibi sancım var ben testi yaparım tek çizgiyi görürüm ondan sonra gelir kesin :))
inşallah çift çizgi görürsün canım ama tek olursada hakkında hayırlısı budur ve zamanı gelmemiştir inşallah en kısa zamanda bebeğin göbüşünde olur tatlım
ben geldim kıslar yemeğimi yedim ilacımı aldım geldim

hoşgeldin meleğim tekrar afiyet olsun

hoşbulduk kayracım ya benim hep gözlerim yanıyor ben kolesterolden şüpheleniyorum bazen

kızlar ben çok kötüyüm yaaaa
midem çok kötü napcam bilmiyorum
başımda felaket ağrıyo yazdıklarınızı okumak için girdim şimdi çıkıyorum
sabah kalktığımda vardı biraz geçmişti kahvaltı falan yapmıştım
şimdi bişeyler yiyeyim dedim çok midem bulandı
bu sitres bitirdi beni bu olaylar yüzünden
bebk için bi çabam bile gösteremiyorum of offfffffff
kendinize iyi bakın
akşam girer okurum yine şimdi biraz uyuyacağım
öptüm hepinizi

hoşbulduk kayracım ya benim hep gözlerim yanıyor ben kolesterolden şüpheleniyorum bazen

yok meleğim o nerden çıktı pc den dolayı olabilir göz dr una gitsene belki dinlendirici verir tatlım testlerinde kollestrole bakılmadımı

X