Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım gözün aydıııın
çok sevindim walaa....
evincimde sanırım kimyasal bir gebelik geçiriyor
Rabbim hakkından hayırlısını versin
İnşaallaaah drlar yanılırlarda bebeişi tutunur

saol cnm ya Allah razı olsun
evinin durumuna bende şaşkınım bakalım ne olacak
tahliller birbirini tutmuyo

merhaba kızlar geçmişi okudum geç kaldım.alpy hamiş miş çok sevindim ne güsel darısı başımıza inşallah evinin durumu belli oldu mu?

herkse iyi geceler canlarım
sabah görüşürüz
ayşem çok sevindim balım
hayırlı olsun
allah kucağına almak nasip etsin

of ya off yüksek fsh lıyım (fsh=97)soğan kürünü iki kere 15 gün uyguladım ve bir aydır tık yok adet olmak istiyorum ben...

günaydın kızlar
hepinize bol sevgili
mol mutlu
bol sağlıklı
bol aşklı
bol huzurlu güzler.........

bugün sabah yine midem çok kötüydü
sabah kalktığımda niyese 3gündür midem bulanıyo
inşallah geçer ya gıcık oluyom
su bile içemiom kalkınca :KK43:(((((((((

günaydın bacılarrr
hayırlı cumalar hepinizee
Rabbim bu mübareek gün hürmetine tez zamanda sağlıklı hayırlı evvlatlar nasib etsin bizeeee

adet günüm bugünnn
ağrıları hafiften başladııı ama hala akıntıda bi değişiklik yokk
bi olsam da şu depresyonumdan çıksam artıkkk :KK43:((

canım gözün aydıııın
çok sevindim walaa....
evincimde sanırım kimyasal bir gebelik geçiriyor
Rabbim hakkından hayırlısını versin
İnşaallaaah drlar yanılırlarda bebeişi tutunur
canımmm öyle bi şansıı varmı sencee değer bukadar düşmüşken tutunurmukii bebişimsenağlama
saol cnm ya Allah razı olsun
evinin durumuna bende şaşkınım bakalım ne olacak
tahliller birbirini tutmuyo
bugün 2 de inş bir sonuca varırımm.. yaa artık normall olmak istiyorum ben gerçekten. belim sırtım ağrıyo...

ya kızlarr sizce eğer dr bebğin tutunmaz kimyasal geçiriyosun derse ilaçmı veriir. düşürür.. çünkü bu zmana kadar düşmedi..senağlama

günaydın kızlar doktor kan idrar tahlilleri istemişti
hastane 110 tl istedi bizde sabah kalktık bağğcılar araştırma hastanesinde yaptırdık geldüüükk
sabahın 8.de kalkmak çok koydu beee :bbo:

günaydın kızlar doktor kan idrar tahlilleri istemişti
hastane 110 tl istedi bizde sabah kalktık bağğcılar araştırma hastanesinde yaptırdık geldüüükk
sabahın 8.de kalkmak çok koydu beee :bbo:

ah canım benim
yeğenimide yordun oralara
insanı resmem soyuyalar yaaa
gıcık oluyom sağlığımız ble parayla

bugün 2 de inş bir sonuca varırımm.. yaa artık normall olmak istiyorum ben gerçekten. belim sırtım ağrıyo...

ya kızlarr sizce eğer dr bebğin tutunmaz kimyasal geçiriyosun derse ilaçmı veriir. düşürür.. çünkü bu zmana kadar düşmedi..senağlama

kimyasal gebelikte düşecek bişey olmuyo cnm kürtaj yada ilaca gerek yok yumurtan dölleniyo ama embriyo rahme tutunamadan düşüyo sessiz düşük deniliyomuş buna hcg değerinin hızla düşmesi gerekiyo,seninki dha belli değil kimyasal değildir belkide test yanlıştır bakalım hayırlı sonucu alırsın inşallah....

ah canım benim
yeğenimide yordun oralara
insanı resmem soyuyalar yaaa
gıcık oluyom sağlığımız ble parayla

yok kız yorulmadım poliklinik şefi bizim akrabamızda o yardımcı oldu 10 dkkda veridk çıktık
hem para almıyolarki tahlile kızzz

kılzar bişi sormak ıstıyorum kımyasal gebelıgi genellıkle esının sperm sayısında yetersızlık olan kısılermı gecırıo.sebep ney oluo ????*

X