Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım ilacı açmadan muhafaza edersen tabii son kullanma tarihine kadar kullanabilirsin ama ben 300 lük aldım 150 sini vuruldum 150 kaldı yarısını kullandığım için geri kalanı 28 gün içinde tüketilmeliymiş
ben burada duymuştum onu.ama eğer öyle bişey yoksa yollarım hemen puregon 300lük kutu canım 150 sini kullandım ama ona 30 ml falan fazla koyuyolar yani 180 falan vardır ondan önce kullandığım puregon 600 den kalma da 20 ml falan vardır eğer kullanılırsa sana yollarım buz kütlesiyle birlikte

evet bu tip ilaçların kullanım süresi açılınca 28günlük oluyor şimdi hatırladım.prospektüsünde de yazıyor olması lazım..

canım ilacı açmadan muhafaza edersen tabii son kullanma tarihine kadar kullanabilirsin ama ben 300 lük aldım 150 sini vuruldum 150 kaldı yarısını kullandığım için geri kalanı 28 gün içinde tüketilmeliymiş
ben burada duymuştum onu.ama eğer öyle bişey yoksa yollarım hemen puregon 300lük kutu canım 150 sini kullandım ama ona 30 ml falan fazla koyuyolar yani 180 falan vardır ondan önce kullandığım puregon 600 den kalma da 20 ml falan vardır eğer kullanılırsa sana yollarım buz kütlesiyle birlikte

canım zaten küçük şişelerdeye bişi olmaz sanırsam
ama onu öğrenmem lazım hemen doktora sormamız lazım
çünkü adetin 2.günü başlanıyo
adet olur olmaz göndersen bile
yetişmeye bilir
bi doktor bulsakta sorsak yaaaaaa:KK43:(((((

canım zaten küçük şişelerdeye bişi olmaz sanırsam
ama onu öğrenmem lazım hemen doktora sormamız lazım
çünkü adetin 2.günü başlanıyo
adet olur olmaz göndersen bile
yetişmeye bilir
bi doktor bulsakta sorsak yaaaaaa:KK43:(((((

yaw sen sor ben hemen acele kargoyla yollarım 1 güne geçer eline

ya şöyle bişi var aslında
küçük şişeler içinde oluya kullanılmamış olanı lazım ozaman yani hiç kartuşa takılmayan onların tarihi geçmez heralde
bak üzüldüm şimdi
ne güzel eczaneye verceme alpyye verirdim yaaa
tüh napcam şimdi yaa:KK43:(((((

kıslar benim sayfam açıktı ama hiç yazamadım kusura bakmayın alpyciğim test için acele etme boşver sakin olman daha güzel rabbim hayal kırıklığına uğratmasın çatlama iğnesi olduğun için yoksa zaten olursun varsada zaten eninde sonunda öğrenirsin canım rahat ol ki rahatsın bu çok güzel inşallah var bişiler bu arada evin demişsinki 20-25 milyon bana çok ya bu çok saçma çok saçma istersen bana kıs ama eğer her seferinde test e para veren negatif sonuç alan biri olsaydın tamam ama şu an seni kendini gebe olarak nitelendiriyorsun değilmi dr a gittin sonuç 117 çıktı adet tarihine rağmen bana ve bir çok kişiye az geldi bu değer mantıken ve bu kadar zamana rağmen kese görünmediyse ben o parayı borç alır yinede yatırırdım en azından değerini bilir ona göre hareket ederdin bende çok zengin değilim ama söz konusu bebeğimse elbet bi şekilde bulur yine yaptırırdım o testi henüz belirsiz bişi olsa yine haklısın ama sana hamilesin dendi değerin 117 çıktı ama hala kese yok ben olsam bebeğimin sağlığından endişe ederdim yani bilemiyorum insan evladı için herşeyi yapar bana göre ve bu şimdiden başlar yani bilemiyorum
haklısın abla ama ne yapayımm yaa yarın sağlık ocağına gidicemm zaten kan vermek içinn.

yaw sen sor ben hemen acele kargoyla yollarım 1 güne geçer eline

he bak doğru zaten 1.günü hemen gider sorarım
olur derse yollarsın bende aynı anda sana parasını havale ederim canım
bakalım hayırlısı

kızlar özür dilerim siz yazın benim çıkmam lazım annmgil geliyomuş
sizi seviyorummmmmmmmmmmm
görüşürüz cicişlerrrrrrrrrr

ya şöyle bişi var aslında
küçük şişeler içinde oluya kullanılmamış olanı lazım ozaman yani hiç kartuşa takılmayan onların tarihi geçmez heralde
bak üzüldüm şimdi
ne güzel eczaneye verceme alpyye verirdim yaaa
tüh napcam şimdi yaa:KK43:(((((

iyi de ben onları sana para karşılığı yollamıycaktım ki sonuçta açılmış hem açılmamaış bile olsa almamki parasını

yok bişey öyle laflarız diye dediydim hadi sen işine bak başaka sefere konuşuruz.

hımmm alpy ne zaman doluyo süresi ilacın

sizinle konuşmaya çok ihtiyacım var benim canım ama bu yatılı misafir işinden çok bunaldım temizlikten canım çıktı yarın görüşürüz inşallah canım benim rabb,ime emaet ol

X