Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

içinde 180 olanın 12 günlük zamanı falan kalmıştır

ozaman ucu ucuna yetişiyor 20sinde adet olacam dediydi hilal.1günde gitse bile adeti zamanında gelmezse ilaç bi işe yaramaz iş adetinin zamanında ya da bi kaç gün erken gelmesinde.hilal sürekli sorması lazım sana hatırlatması lazım gönder diye 1ya 2 gün önceden haber vermesi gerek.iş onun zamanında adet olmasında

kızlar bişey sorucam size bu gebelik testlerini akşam yapınca da olsa çıkar dimi yani illa sabah mı yapmak daha iyi fikri olan var mı

pilav ve fırında patesli soslu tavuğu yarına pişiricem cancazım.pırasa ve yoğutlu makarna yapayım bari ben

kızlar bişey sorucam size bu gebelik testlerini akşam yapınca da olsa çıkar dimi yani illa sabah mı yapmak daha iyi fikri olan var mı

valla benim her seferinde negatif çıktığı için hangi zaman daha iyi bilmiyorum ama kullanma şakli yazan yerdse sabah daha iyi diye yazıyo.
bi akrabam vardı o zamanı farketmez dedi hatta o ilkinde de ikinci bebeğinde de hep zaman kavramını önemsememişti.illa sabah olacak diye bişey yok ya demişti.ve ikisinde de doğru sonuç çıktı.bilemiycem canımcım

hımm evet testin üzerinde de öyle yazıyo ben de hiç çift çizgi görmediğim için bilmiyorum ne zaman yapılsa sonuç çıkar diye

ben geldiiim
yumurtalarım geçen ay ki gibi
Bir gün daha bekleyeceğiz dedi
Bu sefer sol da yumurtam yok kıslaar
yine iğne vurulacak garanti olsun diye
ertesi günde fikfik istedi
sonra gün aşırı fikfik dedi
tabiii dr fikfik demedi kızlaar
ama ben az daha ağzımdan fikfik diye kaçırıyodum wallaa
Çok güldüm içimden yaaa

hımm evet testin üzerinde de öyle yazıyo ben de hiç çift çizgi görmediğim için bilmiyorum ne zaman yapılsa sonuç çıkar diye

canım idrar testlerinde hcg önemlidir.
ancak gebelik oluşur ve yerleşirse başlar hcg yükselmeye
ki bu da yaklaşık olarak 2 haftaya denk gelir
yani günün geçmeden idrarda belli olması çok zor canım
hatta günü geçtiği halde idrarda çıkmayanlar var bi tnem
O yüzden çok ümit bağlama
Bi de iğneden sonra hemen 14. günde gelmeyebiliyormuş adet
bunu da bizzat geçen ay yaşadım biliyorsun
17. gün gelmişti benim kırmızılar hatırlasana
sen iyice sabret bekle ya da kanda baktır değere canım derim ben sana

[QUOTE.kızlar artık bende anne olmak istiyorum.10 yıllık evliyim.3 defa gebe kaldım fakat kürtaj olmak zorunda kaldım tiroid rahatsızlığım var.ilaç kullandığım için bebek zarar görmüş ve sonlardırıldı gebeliklerim hep .şu an ilaç kullanmıyorum 2 yıldır gebe kalmak için caba sarfediyorum.doktorlar herşey normal diyor.ama ben gebe kalamıyorum.bildiğiniz bitkisel kürleri benimle paylaşırsanız sevinirim.dualarınıza ihticam var.ALLAH herkese annelik nasip etsin.

cnm geçmiş olsun TİROİT ilaçlarından dolayı nasıl bebek zarar görmüş anlaayamadım
sonuçta gebelik endişen olduğu anda ilacı bırakınca yinede zararı oluyomu?
en son kürtaj olalı kaç ay geçti,çünkü kürtajdan bi süre sonra gebe kalamayabilirsin.
doktorun herşey normal dediysebekle olur Allahın izniyle soğan kürünü dene

evet canım bende çatlama iğnesinden sonra 17. günde olmuştum...
bencede acele etmemelisin alpycim
inşallah hayırlı sonuçlar alacaksın
aağzında kötü bi tat varmı,kasıklarına ve bacaklarına ara ara giren sancılar varmı ?

kızlar yine kimse yok((((((((
bende bi bakıyım dedim
herkese iyi geceler canlarım:)))))))

benimde makasadım sizlere umut olmak umudu yitirmemek gerektiğini hatırlatma bu zorlu yolculukta bende cok fazla umudumu yitirmiştim bendeki problem adet düzensizliği eşimde sperm azlığı vardı yetersizdi bide bu otları bize tarif edildiği kadar da kullanmadık kürler bitmeden oldu yani gerek olan sadece sabırmış:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…